Reakce po očkování Prevenarem. Měly vaše děti?

pessy1
23. dub 2008

dobrý den maminky, měly vaše děti nějakou reakci, teplotu, průjem?....díky 🙂

zusma
23. dub 2008

u nás zatím nic; očkování proběhlo včera. 😉

verdik
23. dub 2008

ahoj maminky, tak malý dostal obě injekce zaráz ve 3.měsíci , jednu hexavakcínu a druhou prevenar, po očkování mi spal 5hodin v kuse,pak nakojen, pokud nebyla horečka mohla jsem ho i rychle okoupat, tak jsem ho šupla do vaničky, pak usnul, v noci měl zvýšenou teplotu 38,1, ale nedávala jsem žádné čípky, dr říkala až v případě 38,5 a druhý den vše jakoby žádné očkování nebylo. tak snad v pohodě zvládneme i ty další očkování, jen si říkám, jestli to pro to tělíčko není moc velká zátěž???ale nejsem dr , tak nevím ☹

pipisek
23. dub 2008

máme za sebou dvě dávky, první dostala po ukon. 7měs. a oproti hexavakcíně, kdy měla vždy dva dny horečku až 38,7 po prevenaru nic, ani nebyla protivná.

margotka
23. dub 2008

Stejně jako u paní Pipískové🙂 ....absolutně bez problému

pessy1
autor
24. dub 2008

díky za info!

kachnik
27. dub 2008

My máme za sebou 1.očkování Hexa, po 14ti dnech Prevenar a opět po 14ti dnech ve středu jdeme na Hexu, žádné reakce, klepu na zuby.... Preventivně jsme dvě hodiny po očkování dali čípek na teplotu a pak ještě na noc.

petraluk
27. dub 2008

My dostali zatim jednu v 8 měsících a malej byl bez reakce oproti hexe, kdy měl horečku a bylo mu mizerně 😉

akcul
28. dub 2008

My máme za sebou první dávku (v roce) a příští týden jdeme na druhou. Zatím to bylo bez reakce. 😉

pebi
29. dub 2008

2x a bez reakce

najana
29. dub 2008

nás čeká druhá dávka a první byla bez reakce... ale četla jsem a slyšela, že se u druhé může rekace objevit, i když byla první bez, ale nebyo to nikdy nijak bouřlivé...maminky říkali, že zarudnutí nebo boulička na vpichu, která do týdně zmizela... písnu až budem po druhé dávce..