Rekce po očkování Hexavakcínou. Jaké byly?

jjaninka
23. dub 2008

Ahoj holky,můžete mi někdo napsat,máte-li zkušenost s očkováním vašeho prcka Hexavakcínou,jakou jste měli reakci po 3.dávce? Díky

nikitka26
23. dub 2008

Ahoj Janinko 😉
Malej měl reakci po 3. dávce v podobě teploty (38°C po odečtení), vylezla mu v noci, dala jsem mu paralenový čípek a ráno už byl v pohodě 😉
Jinak na první dávku měl reakci až druhý den večer, taky zvýšenou teplotu a na druhou dávku neměl 😉

jjaninka
autor
23. dub 2008

Nikitka,no my právě po první dávce vůbec nic,po druhé měl malej zvýšenou teplotu taky až ten druhej večer a včera jsme byli na třetí,no a večer měl s odečtem 37,5 v noci poplákal,je nervozní i ted přes den špatně spinká a ještě začal pokašlávat

nikitka26
23. dub 2008

A nebolí ho třeba ta nožička, kam mu to píchali??? Mám pocit, že některé holky mimčům dávali rovnou Nurofen na bolest a snížení teploty 😉

monik76
23. dub 2008

Tak my jsme byli na druhé dávce dneska, doktorka mi vždycky doporučí dát čípek hned. U první jsme měli akorát teplotu kolem 38, asi dva dny, tak jsem zvědavá jak to bude teď. Myslím, že nožička je nebolí.

zusma
23. dub 2008

My byli na 3. hexa včera a reakce žádná. Po té druhé dávce mi akorát přišla spavější, ale tentokrát zatím nic.

kupinka
23. dub 2008

My jsme měli teplotu u druhé,čípek to spravil.... 😉

petja
29. dub 2008

preventivně bych určitě teplotu nesnižovala! Teplota není nemoc,je to přirozená reakce organismu,takto se vypořádává s nástrahami!Perfektně působí studené zábaly lýteček miminka.

kachne23
29. dub 2008

my na první nic, druhou jsme měli včera, večer měl 39, tak jsem mu dala čípek a už snad dobrý. Neska se peru spíš s digitálnim teploměrem, mi měří nějak divně, tak nevim, ale asi dobrý. Preventivně mi doktorka nic neradila, až když má horečku, tak dát paralen čípek a studenej obklad na nožičku. Taky je nesk spavej, al to sme celá rodina, to to počasí 😀

marcim
29. dub 2008

Tak to my jsme měli zatím jenom tu první,ale na nožičce měl flek přes půlku lýtka a na dotek ho to docela bolelo.Taky byl nevrlý a protivný.Raději jsem mu hned dala Panadol sirup a docela to zabralo.A skoro celý den pak prospal.Jsem jenom zvědavá jakou reakci bude mít na tu druhou. 😖

very
29. dub 2008

Ahoj, tak mi máme vždy reakce zlé a dlouhé..teploty, horečky, mrzutost, stálý pláč, nejíme, nepijeme, nespíme..no snad ani nebudu vše vyjmenovávat.
Prý je vhodné po očkování podat 1/4 diazepamu, pomůže se tak tělíčku, aby se lépe s tím náporem nemocí vypořádalo..a něco na snižování teploty také není úplně od věci.. 😉