Stolice po hexavakcíně

lisu
1. lis 2018

Ahoj holky,

Mam prosbu malý 3 měsíce 2 den po očkování hexavakcinou teploty nemáme, papa Taky, jen je trochu otrávený ale už 3 dny nekakal bojím se o něj má hrozne bolesti bříška a pláče, nic nezabírá. Náš lékař je až zítra. Prosím mám se bat

preiba
1. lis 2018

@lisu to nebude pravděpodobně souviset s očkováním.
Každopádně tak maličký spuntik musí mít v plence bobek každý den. Tři dny je opravdu dost.
Masírovat bříško Pupikem jestli máte, jestli berete probiotika, tak dávat dal a cvičit s nožičkami... Hodně pitný režim...můžete nahrivat bříško polštářkem z pecek a snad se do večera podaří. Po tolika dnech bych zvážil i rektalni rourku i když nejsem jejím zastáncem... Taky mám párkrát vytrhla trn z paty... 🙂

leymea
1. lis 2018

@preiba pokud je kojenej tak nemusi mit bobek v plence kazdy den.

preiba
1. lis 2018

@leymea každopádně tři dny jsou dost.
Já měla prcka na um, takže musel... S kojením nevím. Každopádně to okolo platí 🙂

cuuza
1. lis 2018

Pokud je kojeny, tak nemusí mít klidně týden nic v plince, často to bývá v období růstového spurtu. My měli rekord deset dnů a úplně v pohodě.

zmrzlinka
1. lis 2018

Zkus rektální rourku.Dcere vždy pomohla.

leymea
1. lis 2018

@preiba ja kojila a problem s kakanim malej nemel (nanejvys 1 den vynechal 😀), ale jak rika @cuuza, prej klidne i 10 dni. Jen jsem napsala aby se zakladatelka nelekla, ze malej musi kazdy den kakat. Samozrejme pokud je kojeny, s UM je to jiny 🙂