Vaděj molusky při očkování trojvakcínou?

mipo
24. srp 2009

Holky, mám dotaz, syn 2,5 roku, má jen hexavakcínu. Měl sníženou imunitu, teď už je to konečně všechno v normě, takže ho můžu nechat oočkovat, jen mě zajímá, jestli nějak nevadí, že se mu objevily molusky, kterých se nějak nemůžeme zbavit. Netuším, jestli to zůsobuje nějaký vir nebo něco podobného, co by tomu mohlo vadit. Ráda bych slyšela jiný názor, než názor doktorky, než to s ní proberu. Díky moc

sabina123
3. únor 2011

Ak možem poradit,mala ich aj moja dcera,chodili sme na kožné ale nič nepomáhalo tak p.Dr chcel zoškrabkavat,vraj je to drastické tak som jej to nedala robit,mala som poslednu sancu s INFECTODELLOM, ktorý mi kúpil manžel v Nemecku,u nás na SRnie je dostupný. Možem povedat že jej naozaj pomohlo len toto,trocu ju to pálilo lebo je to kyselina ale pomohlo to naozaj,tak za dva týždne sme videli že sa robia chrastičky ktoré samé odpadli.

petra1777
7. dub 2011

Ahojte, ja tiež nedám dopustiť na infectodell, molusiek sme našťastie nemali veľa, ale doktorka na kožnom nám ho hneď predala a zabral okamžite...asi po troch dňoch sa nám všetky zachrastičkovali a teraz pomaly odpadávajú chrastičky...a dúfam, že už sa nevrátia... 😉

adula05
12. kvě 2011

Ahojte. Aj my máme molusky na krku a pod pusou. Po prečítaní odkazov som si tiež radšej kupila Infectodell aby sme sa vyhli tomu vypalovaniu. Myslím že nam to zabera lebo na letaku bolo napisane potierať do zapalenia a už sa nam to zapaluje. Preto sa chcem opytať teraz mu to mam nechať tak kym sa mu urobí chrastička? Dufam že sa toho zbavime aj som ho radšej objednala na imunologiu ako tu poradila viacere. Ďakujem