Vyrážka po očkování, měli jste takovou reakci?

petzy
17. bře 2014

měli jste u dětí někdy reakci na očkování prevenarem vyrážku po celém tělíčku? K tomu byla horečka 39,7

saminomimino
17. bře 2014

po takové sračce je možné vše,chudák,jen bych neriskovala další dávky,to nemusí skončit vyrážkou

mataharyy
17. bře 2014

Ne, ale podobné červené zdrsnělé fleky má občas syn při zvýšené teplotě... Každopádně pokud je to po očkování, tak doporučuji konzultovat s lékařem, v případě že by to byl nežádoucí účinek, tak aby jste se domluvili na dalším postupu, zda očkování odložit, či úplně odmítnout atp. Případně to nahlásit jako možný vedlejší účinek výrobci (distributorovi)... Myslím že Prevenar vyrážku nemá uvedenou, ale vím že po vakcíně Priorix může být vyrážka, která se může objevit i šest dní po očkování.

Brzké uzdravení 😉

speedygon
17. bře 2014

Taktéž bych doporučila v očkování Prevenarem nepokračovat.....snad bude prcek brzy ok

katyxq
17. bře 2014

tady https://www.modrykonik.cz/group/4693/ dost případů, jak to může dopadnout, pokud bys v oćkování pokračovala 😉

xmoni
17. bře 2014

tgkjkjjjjjnhnhnjnmnjjjjhghhhh 😒 😒

verusa.j
17. bře 2014

Zajdi k mudr, ukaž jí to, popiš, kdy co a jak přesně, Prevener už bych pro příště vynechala a ať to mudr nahlásí jako než. účinek

davideki
10. dub 2014

My jsme měli po očku prevenarem to stejné ale jen na tvářích blíž k uším. MUDr. mě pořád říkala ať to mažu atd. Nic se samozřejmě nedělo do toho se nám zhoršilo spaní, budila se v noci jen jednou na kojení. Po tomto očkování se budí co 40 minut. Nezabírá ani to že si ji vezmu k sobě do postele. MUDr. mi řekla ať ji dám na noc Sunar, že se budí hlady. No tak to se tedy opravdu nebudila hlady!!! A když jsem pak začala zkoumat, pídit se a zjišťovat co to moje malá tedy má. Tak jsem dosti skeptická co se očkování týká a prevenar jsem zrušila.... MUDr mě zastrašovala že ohrožuji její zdraví.... Pak jsem chtěla mírnější formu na hexu schéma 2+1 no tak to prý už taky nejde no nedalo mi to a napsala jsem RNDr Marku Petrášovi s ten mi dal černé na bílém, že pokud měla malá tyto reakce ať už Prevenar nedávám a schéma 2+1 je dobré řešení v případě že nechci aby se to vše opakovalo. Závěr: MUDr měním ještě se s ní jdu tedy pohádat a dát ji veškeré podklady. A říci ji že jedinej člověk který hazarduje se zdravím mé dcery je ONA!!! Já chci aby moje holčička byla zdravé dítě a nepotýkala se s následky po očkování. Nyní detoxikujeme s poslední dávku Hexy dáváme až za půl roku.

tereza14
15. bře 2017

zbavili jste se nějak té vyrážky jak měla zakladatelka? díky.