Zameškali jste taky očkování? Jak to probíhá dál?

janicckka
30. pro 2007

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat,jak to je s druhým očkováním hexa.Malá byla očkovaná jednou s tím že za měsíc mám s ní přijít na druhé očkování,jenže trochu pokašlávala tak se to odročilo a že mám přijít za měsíc,že to jde naočkovat do dvou měsíců přesně takže máme přijít 8 ledna na druhou hexa.Jenže malá je na atb a má zánět hrtanu,byla jsem s ní u dr ale nějaká jiná jí zaskakovala tak jsem se neptala ale ted my dochází že to absolutně nestíháme vyléčit.
Tak bych potřebovala vědět jestli jste to někdo taky zmeškal jak to probýhá dál?Mám s toho bobky 😨

natalien
30. pro 2007

Janicckko, neměj, nám posunula dr. očkování o dva týdny 😉 A proto, že Nell brala atb. tak o další týden k tomu.

natalien
30. pro 2007

Jinak to probíhalo stejně, nám se to stalo se třetí hexa a dr. nic neříkala, že by to něčemu vadilo, nebo mělo jiný účinek. A to jsme nechali dát Nelle i první dávku Prevenaru a taky všechno v poho.
Jak v létě proběhla v tel. zpráva, že nebyli v ordinacích hexa vakcíny, tak se to taky týkalo mých kamarádek a jim se to z toho důvodu posunulo taky skoro o dva týdny.

brnda
30. pro 2007

ahoj tak mi když jsme sli na prvni očkovani tak malej nemel zahojeno očkovani na raminku,tak jsme meli přijit za mesic,to nas oočkovala,za mesic jsme šli podruhy a mel kašel tak jsme meli přijit za čtrnact dni ale nezlepšilo se to tak nam dala antibiotika,tyden je bral a po antibiotikach se musi udelat 14 dni pauza a když jsme šli tak zase kašlal,doktorka nas poslala na vyšetřeni do nemocnice kde si nas nechali a zase mu nasadili antibiotika,ty dobral ted ve čtvrtek ,takže ted musime zase 14 dni čekat a až pujde m na očkovani tak už to bude pomalu tři mesice od prvniho,tak doktorka řikala,že nam budou asi muset dat ješte jedno navic
takže počitej stim když ted berete atb.,že se musi podobrani udelat 14 dni pauza než vas naočkuje i když každy doktor to ma jinak
Ja jenom ted doufam ,že malej zase nezačne kašlat než tam pujdem,protože už z toho jsem nervozni a to jedno očkovani na vic to už nas asi nemine

brnda
30. pro 2007

a potom dej vedet jak jste dopadli

simona
30. pro 2007

ahoj,
my jsme ještě žádné očko mimo v porodnice neměly. Z porodnice se Vanesse udělala reakce v podobě uzlinky u klíční kosti a od té doby jezdíme na dětské k primáři. Mám objednaný prevenar a pořád to nemá zahojené. Prý se to musí píchnout do půl roku a to je za měsíc a půl. Taky mám strach aby do té doby něco nedostala, už chci aby byla očkovaná a taky ještě kvůli tomu nemá náušničky, ale to je druhořadé. Taky nevím, jestli ty 4 vakcíny dostane nějak rychle za sebou, nebo jak se to dává???

smoulinda
30. pro 2007

Tak to by mě zajímalo taky jak to pak bude pač my budeme mít 15. ledna půl roku a na první očkování jdeme 26. ledna a to ještě k tomu jen Možná 😝 To dostaneme víc dávek nebo jak? A to jsou teda tři njekce po 14-ti dnech?

brnda
30. pro 2007

no spravne by meli byt čtyři davky,ve třech mesicich,ve čtyřech,v peti a potom ta čtvrta by mela byt mezi 11 až 18 mesicem,

androna
30. pro 2007

dievcata mozem vas ukludnit nam maleho doktorka zaockovala v 7mes 1hexa.a nic nam neutieklo.kvoli nezahojenemu ramenu z tbc tak neskoro a ma aj rocne deti co ockovala 1hexa.ono sa to potom poposunie.naraz sa to neockuje.

janicckka
autor
30. pro 2007

No sestra mě řekla at to stihnem vyležet,že odstup může být dva měsíce ☹ ale pak nevím když se to nestihne půjdu ve středu na kontrolu tak se zeptám ale asi nebudou moc nadšený 😠 ale za to přeci nemůžu.Jo a malá má i velký průjem takže jen tak očkovaný brzo nebudem.
brndo..malá taky neměla zahojené raménko,tak se to odkládalo odkládalo a když nás konečně naočkovala byla jsem radostí bez sebe že tu první máme za sebou,malá pak týden proječela.Ale jestli nám pak dají ještě jednu na víc tak mě trefí. 😅

janicckka
autor
25. led 2008

Tak hlásím včera malou naočkovala a neříkala že by jsme měly přijít na očkování navíc takže ok 😀
Malá teda ne ale snad se ty teploty zlepší 😅

brnda
25. led 2008

tak mi už mame taky druhy očkovani za sebou,v pondeli nas naočkovala a ted už zase kašle tak to bylo jen taktak