1. IVF nevyšlo, kdy jste šli do druhého?

verajan
17. dub 2018

Ahojky zadost jsem na ivf mela podanou v lednu zacala jsem stimulovat v breznu ,ivf nam ale nevyslo.
Zadne mrazacky jsme nemeli. 20/4 jdu na kontrolu lekar rikal ze mam byt vklidu urcite zustat doma do kontroly a ze mi nabidne dalsi alternativy.Predpokladam ,ze mi nabidne jit i do dalsiho IVF vim ,ze je tam rozestum 3 mesice ale my meli 1. Zadost podanou v lednu. Tak mne zajima sli by jste hned do dalsiho ,nebo jal jste to resili vy?

dreana
17. dub 2018

@verajan Ahojky, ja sem tedy pořád v rámci jednoho 1.IVF a mam 3 mrazáčky. Ale pokud to nevyjde, tak chci odstup 6 měsícu. Tělo se musí vzpamatovat a trochu pročistit...

kamino
17. dub 2018

Během tří let 8x IUI, 3x IVF, 10x KET ..

pus
17. dub 2018

Za 3 mes.,je třeba nechat tělo odpočinout

verajan
autor
17. dub 2018

No jsem zvedava co mi tedy da za alternativy ;) tak dekuji ;) my jsme bohuzel nemeli zadne mrazacky z 1 IVF ... ☹

mkplusmk
17. dub 2018

@verajan ahoj, ja jsem na tom uplne stejne.IVF nevyslo a mrazacky taky nemame. Doktor nam doporucil si dat mesic pauzu. Pak ze se mame objednat na konzultaci kde se vypise zadanka na pojistovnu a ze mi nejspise jeste na mesic nasadi antikoncepci a pak az dalsi mesic stimulace. Takze vlastne 2 mesice pauza. Jeste ale rikal, ze to zalezi hlavne na nas. Kazdy je jiny a bud chce po neuspechu hned dalsi pokus a nebo si da radeji pauzu. Tu mesicni pauzu nam hlavne doporucil, kvuli tomu ze je o trosku vetsi pravdepodobnost otehotnet prirozene. Tak ze to mame zkouset 🙂

verajan
autor
17. dub 2018

@mkplusmk u nas to asi nepujde mam.nepruchozi vejcovody takze proto jsme sli do IVF. :( tak jsem zvedava co mi rekne. ;)

knoflikarka
17. dub 2018

Prvni IVF září 2017 - pouze 1 embryo, biochemické těhotenství. Pak jsem zůstala doma, dávala se dokupy psychicky i fyzicky, shodila nějaká kila, najela na bezlepkovou nízkosacharidovou dietu, brala vitaminy, chodila na Mojžíšku + mezitím genetické a imunologické testy, na které se dlouho čeká. 2.IVF leden 2018 a teď jsme ve 13.tt 🙂
Pokud nemáš udělanou genetiku a imunologii, určitě o ni požádej - pokud se něco zjistí, tak se tomu může další cyklus přizpůsobit a zvýšit tak vaše šance.

janca84
17. dub 2018

@knoflikarka prosim te, to jsi zustala po 1. Ivf na neschopence? Jak dlouho te nechali?

knoflikarka
17. dub 2018

@janca84 Ano, nechali mě bez problémů a jsem za to ráda, práci mám fyzicky i psychicky náročnou a myslím, že i to mi pomohlo. V těhotenství jsem na neschopence zůstala, takže jsem doma 10 měsíců, z toho teda půl roku z CARu, ale vím i o holkách, co jsou doma 2 roky a zkoušejí dál... Záleží hlavně na CARU, jak jsou ochotní😉

janca84
17. dub 2018

@knoflikarka dekuji za odpoved, ja prave stimuluji na ket, v praci sileny stres, tak jsem zazadala o neschopenku, doktor mi ji 10 den cyklu dal, ale moc se na to netvaril. Zvlastni ze nekde to neni problem a nekde je...

knoflikarka
17. dub 2018

@janca84 Já chodila do IVF Clinic Olomouc a jsem fakt ráda, že jsem k nim dojížděla, byli nejen v tomto oledu výborní. Bohužel vím, že to není standard, kamarádce zrušili nemocenskou hned po nevydařené stimulaci a OPU. Některé holky taky psaly, že dostaly neschopenku od svého praktika nebo gynekologa, tak pokud víš, že někdo z nich najde pochopení, můžeš zkusit i tak 😉 držím palce.

janca84
17. dub 2018

@knoflikarka dekuji, kdyztak se obratim na svou doktorku, uvidim jak vyjde tento ket, chceme zavest dve embryjka. Tobe blahopreji ze se zadarilo 🙂

handulkak
17. dub 2018

@verajan ahoj, ja šla po nezdaru hned do dalšího, také jsme nemeli nikdy nic na zamrazeni, teprve teď - 5.IVF - máme mrazacky, ale kdyby nebyla komplikace, chtela jsem jen vložit a nic nemrazit

verajan
autor
18. dub 2018

@knoflikarka ja mam taky neschopenku od sve prakticke ,ale car by mi ji taky dal ale byla jsem doma uz od stimulace v praci stres...

verajan
autor
20. dub 2018

@handulkak tak dneskapo kontrole doktor navrhoval hmed za dva mesice max mezitim.poslat zadost ale ja chtelaaz na podzim no tak uvidime

miralia
1. únor 2019

@verajan Já jsem z prvního ivf neměla nic, teď ve středu těhotenství nevyšlo, doktor se mě zeptal zda chci pauzu nebo hned řekla jsem hned zítra už píchám injekce.

verajan
autor
2. únor 2019

@miralia no tak já už to je rok stará konverzace jsem šla teď do 2 IVF měli jsme nakonec rok pauzu 😊 dnes 10 den a snehobilo na testu😪 tak ještě že máme mrazácky.

miralia
2. únor 2019

@verajan Třeba to teď vyjde. Kolik máte sněhuláčků? Doufám, že já tsky budu mít nějakou zásobu. Já z 15 měla 2.Rozmražení přežilo jedno. No a to se nechytlo.
@verajan

verajan
autor
2. únor 2019

@miralia mám 3 snehulky 😊 a uvažuji jestli zavést 2 embryjka. No uvidíme třeba se ta 2 čárka ještě objeví 😌

miralia
2. únor 2019

@verajan Držím palce.
A zásobu máte dobrou.

verajan
autor
2. únor 2019

@miralia děkuji 😊