22DC pozitivní ovu test, není to pozdě?

letnicka85
7. říj 2014

Ahojky, je mozne, ze budu mit teprve ovulaci, dnes jsem 22.DC, cyklus mam pravidelny 27 dni, bohuzel mi z ebay prisly ovu testy az 15DC , a nemela jsem moznost skocit do lekarny, takze jsem testovala az od toho 15 dne. Prikladam foto. Co si mam o tom myslet. Testy delam teprve 2. mesic, minule jsem mela ovu poz 13den

letnicka85
autor
9. říj 2014

No ja mam mit taky tak za 3 dny, zrovna jsem si delala dalsi ovu test a je zas silnejsi, tak uvidime. Teplotu nemerim, takze teprve uvidim na cem sem az fakt tak v nedeli

jessypitt
9. říj 2014

@letnicka85 A ty jsi už tento měsíc ovulaci měla?

letnicka85
autor
9. říj 2014

Prave, ze nevim, testy mi dosly az 15.DC, a driv jsem nemela moznost koupit, podle priznaku bych rekla, ze mela, ale pak jsem zacla testovat a jsem z toho akorat zmatena.

letnicka85
autor
14. říj 2014

Ahojky dneska mam dva dny zpozdeni, delala jsem si ted vecer test, jak ovu, tak tehu, co myslite? Tehu je modry, je mozne, ze je to tam? A kdyz je ovu negativni, je mozne, ze tehu test je falesne pozitivni?

letnicka85
autor
18. říj 2014

@jessypitt ahojky, tak jak jsi dopadla, ja myslela, ze uz se zadarilo, ale vsechny ostatni tehu testy jsou negativni, a menzes taky jeste nikde ☹ ta nejistota je strasna

misula29
18. říj 2014

@letnicka85 na těhu ducha vidím 🙂 , zkus za dva dny.Ovu test bych si nedělala ,neslouží k určení těhotenství.

nynus
18. říj 2014

no ja mam ovu tak 21 dc a cyklus 33dni takze je to normal 😉

strawberr
18. říj 2014

Není, já mívala ovu i chvíli před ms 🙂

letnicka85
autor
18. říj 2014

Jj, ja taky ted mivam ovu test jednou negativni, podruhe pozitivni, dneska jsem delala tehu test a ani duch. Tak uvidime. Ve ct jdu na gyndu, tak pokud mrcha nedorazi, tak se dozvim vic.

letnicka85
autor
19. říj 2014

Tak a znova, mrcha dnes dorazila ☹

jessypitt
20. říj 2014

@letnicka85 Ahoj letničko, nezoufej, já jsem to nakonec taky dostala asi 26 DC. Teď jedeme od znova. měla jsem i slabě pozitivní TT,ale nakonec nic.. Už jsem se ale poučila nemá cenu testovat dokud se MS opravdu třeba o 3 dny neopozní.Takže to nechávám osudu, snad se zadaří příště🙂. Co ty?

letnicka85
autor
20. říj 2014

@jessypitt taky nezoufam, ja to dostala asi 34DC, nikdy jsem nemela zpozdeni, tak jdem doufala.....a mas velikou pravdu, priste pockam az po tydnu a pak budu testovat, jinak to vyjde i dost penez 🙂 Takze vzhuru do dalsiho mesice a nove nadeji 😉

jessypitt
21. říj 2014

@letnicka85 🙂🙂 já to spočítala a protočili se mi panenky, kolik ty všechny testy stály peněz🙂🙂. Já bych měla mít OVU dle kalkulačky teď od středy, takže hurá na to🙂🙂. Navíc beru už druhý měsíc ultrogestan, kvůli úpravě cyklu, piju i kontryhelový čaj, prý to pomáhá🙂🙂 Stojí asi 35 kč, tak ho zkus vyzkoušet🙂. A manžel bere E vitamín🙂. Snažíte se o první mimi?

letnicka85
autor
23. říj 2014

@jessypitt no ja nastesti objednala testy na ebay, 60 jich vyslo na necelych 200+30 tehu testu, myslela jsem, ze vydrzi tak na pul roku a prd, za dva mesice byly pryc a ted uz na to kaslu, je to moc navykove 🙂 snazime se od unora o druhe mimco, u prvniho jdme se snazili 9 mesicu, pak jsem zacla pit gynex a bylo zadelano 🙂 koupila jsem si ted taky gynex, ale zatim mi prodlouzil cyklus a vyskocilo mi tolik bedaru, kolik jsem jich nemela snad ani v puberte 🙂 mam doma taky kontryhel, tak uz piju. 🙂 a vy se snazite o prvni?

jessypitt
24. říj 2014

@letnicka85 No tak jsem su říkala, ze je možná příště objednán pres net . Jinak jsem dnes 10 DC a zvýšila se mi BT od cca 8DC přitom bych mela MIT správné ted ovu a ta teplota by mela byt spis nízká? Nevím proč to je. Stalo se ti to někdy? Jej snažíme se poprvé, ted druhy měsíc. Me zase byla doporucena kyselina listová. Trochu me desi, jak ma spoustu lidi problém otěhotnět, doufám, ze to půjde..

letnicka85
autor
24. říj 2014

@jessypitt ja jsem dneska teprve 7 DC, BT jsem bohuzel nikdy nemerila, u prvniho jsem delala na smeny a ted vstavam tak 3x za noc k malemu, takze taky nemam vhodne podminky, takze Ti nepomuzu ☹ kys.listova je dulezita hlavne jako prevence vrozenych vad jako rozstep patere atd... neboj to pujde 2 mesice je teprve zacatek...😉 a nikde neni receno, ze se nezadari tento mesic 😉

jessypitt
8. lis 2014

@letnicka85 Ahoj Letnicko, tak jak to s tebou vypadá? Už se zadařilo🙂🙂? Já jsem dneska 25 DC, čekám, kdy to přijde, posledních 14 dní je mi nějak špatně,měla jsem zvracení a to hodně silné jeden den, pak to přešlo, za dalších 5 dní průjem na jeden den, pak zase klid a teď znova průjem. Pak to vždycky za den ustane. Zkoušela jsem těhu test a ten je negativní. Asi je to nějaký virus, jinak si to nedovedu vysvětlit..

letnicka85
autor
8. lis 2014

@jessypitt ahojky, ja jsem dneska teprve 21 DC, tento mesic ani nepocitam, ze by se zadarilo. ☹ manzel byl porad po sluzebkach, takze si myslim, ze jsme netrefili tu spravnou dobu. Priznaky na sobe nepicituju zadne, naposled jsme meli styk 13DC, takze myslim, ze by se uz mozna nejaky priznak objevil...a uz jsem se i zarekla, ze testovat budu nejdriv 2 dny po vynechani menzes...i kdyz to urcite nevydrzim 🙂))... tak ja budu drzet palce, aby aspon u Tebe ten virus znamenal dve carky. 😉

letnicka85
autor
12. lis 2014

@jessypitt tak jak si na tom? Zadarilo se?