4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

kikika87
16. črc 2021

@misule777 No hlavně jdu v neděli na druhé očkování a nechci se nervovat jestli nejsem náhodou těhotná. Chci to mít za sebou a mít klid.
Brala jste nektera utrogestan? Bylo vám po něm něco?

misule777
16. črc 2021

@kikika87 to chápu, já jsem zjistila, že jsem těhotná ani ne týden po první dávce, tak jsem z toho byla pak taky ve stresu..

kikika87
16. črc 2021

@misule777 Takže to vlastně nic nezpůsobilo, což podle mě je pravda. Takže se prostě naockuji a uvidím. Podle mě se cítím jinak, ale zřejmě je to způsobené tím utrogestanem. Beru ho první měsíc tak kdoví co to zase udělá.
Jestli se to má udržet, tak to stejně nějaké očkování nezmění 👍
A falešné naděje už si taky nedelam, spis počítáme, že nic.

misule777
17. črc 2021

@kikika87 říkala jsem to potom doktorce a ona říkala, že podle oficiálních vyjádření to očkování takhle v začátku nevadí, tak ať se tím vůbec nestresuju. Jenže příští týden mám jít na druhou dávku, ale asi nepůjdu. Kdyby to vyšlo na druhý trimestr, tak bych i šla, ale teď fakt nevím... nechci si to pak vyčítat, kdyby se něco po***lo
Ale takhle v začátku na to očkování určitě nemá vliv a pokud je vše ok tak se udrží 😁
No tak uvidíš, třeba to nebude tím utrogestanem 😁 Držím moc palce 🍀

lenivekotatko
17. črc 2021

@kikika87 tak co drzis s tim testovanim😁😁 jak se citis? Ja mam asi dneska zitra ovu, jenze smula,mam dlouhy tyden nocnich a ráno manzel spal takze nic🥺 zatim ale necitim bolest tak tajne doufam ze by se mohla posunout až na pondeli😅

kikika87
17. črc 2021

@lenivekotatko Jo držím, jsem teprve 8DPO...a ani sem testovat nechtěla. Jenže se mi naskytla možnost skvělýho zaměstnání a hned v pondělí se potrebuji přihlásit do vyberka. Což by jako těhotná nemělo případně cenu. Takže bych v pondělí potřebovala testovat, ale vůbec se mi nechce🙄
A zkousis ovulacni testy? Ať máš jistotu?

lenivekotatko
17. črc 2021

@kikika87 jee a jaka nabídka jestli se muzu zeptat 😁 tenhle mesic ne,rikala jsem si ze ji stejne vzdycky citim,necham to tak,kdyztak priste no😅

kikika87
18. črc 2021

@lenivekotatko Tak není to nabídka, ale možnost se přihlásit do výběrového řízení. 10let jsem tam pracovala jako vedoucí, pak sem přešla na jinou pobočku a pak šla úplně jinam. A teď se hledá přímo ředitel, tak si myslím, že bych na to měla a hlavně sem si to vždycky přála. Jenže teď si víc přeju mít druhé dítě a být ještě s tím prvním. Tohle kdyby vyšlo tak nástup za 14dni 😔 dneska sem zkusila ten test i když sem nechtěla tak brzy a je úplně negativní 9DPO. Ach jo, já už prostě nevím co mám dělat, aby to vyšlo. No musím se do zítra rozhodnout a případně ráno zavolat a přihlásit se....třeba mě ani nebude chtít šéf vidět, je to interní vyberko a já odešla už před skoro 4 lety.

lenivekotatko
18. črc 2021

@kikika87 tak to zkus a uvidíš,odvolat se to da vždycky☺️ 9 dpo muze byt jeste brzo, zkus jeste treba 11 12 dpo☺️ budu na tebe myslet🍀
U nas tenhle mesic asi nic, poprve necítím ovu bolest a stejne jsme se doma nesesli,tak snad priste noo😅

kikika87
18. črc 2021

@lenivekotatko To asi da, ale já bych to moje nebohy dítě neměla hned kam dát a vůbec na to nejsem ještě připravena být celý dny bez ní. Kdyby byl nástup třeba za 2 měsíce tak dobrý, ale za 14dni ?
Buď je brzo nebo zase nic. A teď sem byla na druhé dávce pfizeru a necítím se dobře. Snad nebudu mít teploty.
Zkousej ty ovulaky, cítit to nemusíš a měsíc v riti😁

kikika87
19. črc 2021

@misule777 @anpineapple Holky tak zase nic, 10DPO a snehobilo. Už to začíná být opravdu hodně těžký.

lenivekotatko
19. črc 2021

@kikika87 noo to zase chápu,to by byl asi masakr,ale zase asi záleží na tobě jak moc bys to chtěla nebo naopak jak moc by to bylo těžké 😔
Ovulaky jsem delala,nejak jakz takz vychazely,ted uz na to asi kaslu,proste pockam az to nějak prijde,stejne i kdyz jsem ted vedela ze je nejspis ,,ten,, den tak manzel rano bud spal a nepodarilo se mi ho vzbudit nebo byl unaveny protoze v noci špatně spal... ono je to tezky,ja prijdu z nocni a on teprv vstava a nebo vstava pozdeji...,ma dost nepravidelne smeny ale pracuje přes den

kikika87
19. črc 2021

@lenivekotatko Jo je to těžký se sehrát. V tom my problém nemáme a vidíš, i když jsme to trefili a snažili se, tak zas nic 😔

lenivekotatko
19. črc 2021

@kikika87 furt se to muze ukazat☺️ anebo proste je moc problem v tom ze to moc resime,ja uz nevim ty joo..docela davam naděje do toho Caru,vy se tam nejak casem taky chystate nebo?

kikika87
19. črc 2021

@lenivekotatko My už tam byli před prvním ditetem a taky to neklaplo. Říká se, že první ivf je pokus omyl a u nás to byl omyl. Teď tam máme jít na konci léta, ale vůbec se mi tam nechce. I z finančního důvodu, sem na rodicaku a tohle není levná záležitost. Do jakého půjdete?

anpineapple
autor
19. črc 2021

@kikika87 treba je jeste brzy 😇 ale jinak, přeci se to musi jednou zlomit a vyjít to, ja tomu proste věřím!❤️

kikika87
19. črc 2021

@anpineapple Myslím, že ne. To je prostě na prd, mám zas hrozný den, to je šílený splin.

misule777
19. črc 2021

@kikika87 třeba se ještě čárka ukáže 🍀 ještě máš pár dní. A jak píše @anpineapple určitě se to zlomí a všechny se dočkáme

anpineapple
autor
19. črc 2021

@kikika87 Ja to chápu, člověk je pak smutný a cítí beznadej 😔 Ale jedno dítě mas, pak se ti taky podařilo otěhotnět, i kdyz to nedopadlo… takže proste to jít musi a vyjde to 🥰

lenivekotatko
19. črc 2021

@kikika87 faakt ty jo a nakonec prirozene? Nasli vám nějaký problém? zatim ani nevim kam,ve meste mame 2 Cary,necham to asi na gyndari kam nas posle😁
Ja mam proste momentalne takove rozpoložení ze ani nevim jestli to mimco vůbec chci....Klidne pockam ještě rok,neco nasetrime,udelame rekonstrukci,dame dovcu a taaak😁

kikika87
20. črc 2021

@lenivekotatko Jo přirozeně. Právě, že nenašli. Manžel měl akorát občas problémy se spermiemi. Občas mu poumirali a čekalo se 3 měsíce az se zase obnoví, ale spermiogram dobrý. Stačí viroza a je po nich. Ale jako nějak se mi tomu nechce věřit, kdyby bylo vše ok, tak na tom nejsme takhle. Všichni okolo už jsou dávno tehotny, porodily a my nic.
Aha, tak tím pádem bych to být tebou nechala bud být a nechodila tam a nebo si tam jen nechte udělat ty základní vyšetření a podle nich uvidíte jak na tom jste a když to bude ok, ještě bych to ten rok klidně nechala na přírodě.

kikika87
20. črc 2021

@misule777
@anpineapple Holky díky. Je na čase přemýšlet co dál, jestli zkusit jít do práce nebo jít do toho caru, ale v nejbližších měsících už to musím nějak rozseknout. V lednu je tvrdý nástup do zaměstnání a ani nevím do jakého.

anpineapple
autor
21. črc 2021

@kikika87 tak asi záleží, jestli mas pocit, ze v tom CAR vám pomohou.. nebo jestli budete mít aspoň pocit, ze se to řeší a uklidni vás to. To mi taky přijde důležité, co tak vím i z okolí, tak jen proste ta myšlenka, ze se do CAR půjde, k miminku pomohla 😊. Věřím, ze ted uz ta psychika dela hodně 😐
Ono tedy do ledna času dost, pokud treba pro tebe neni uplne problém si nějakou tu praci najít 😊. Ale chápu, ze to začíná byt blba situace, soustredis se na miminko a do toho te stresuje blížící se nástup 😐.
Důležité je proste nekde začít, začít neco z toho řešit… myslim, ze i to te hodně uklidni

anpineapple
autor
21. črc 2021

@misule777 Jak se daří tobě? Všechno v poradku?☺️

misule777
21. črc 2021

@anpineapple Ahoj, v pondělí jsem byla na kontrole a všechno v pořádku 😁 fazolka pěkně roste ❤ za dva týdny jdu znovu na kontrolu a za měsíc na screening. Špinila jsem skoro celý týden vždy jednou denně malinko a teď už to přestává úplně, tak snad už i tohle bude v pohodě 🙂 Jen teda od pátku tak trochu už poznávám, co to jsou těhotenské nevolnosti 😀😀 sice nezvracím, ale občas je mi teda pěkně špatně 😀
A jak se daří tobě? 🙂

misule777
21. črc 2021

@kikika87 Mrzí mě, že máš tohle rozhodování před sebou. Ale rozhodnutí je na tobě. Ale jestli myslíš, že by vám v CAR pomohli, tak proč to nezkusit 🙂 a jak píše
@anpineapple taky jsem slyšela z okolí, že některým párům pomohlo k miminku to, že plánovali nebo se už i objednali do CAR

anpineapple
autor
21. črc 2021

@misule777 Jee to je dobre, to jsem moc rada 🥰🥰 a bolesti jeste mas nebo to uz taky přešlo? Tyjo tak to ti přeju, ať ani zvracet nezacnes 😅 ať to mas co nejvíc v poradku 😊 ja měla ted par dni celkem v pohode a dneska zvracim od rána furt 🤦🏼‍♀️ Uz to trochu nedávám a jsem docela protivna 😅 ja mam screening uz příští čtvrtek, děsně to letí 😳

misule777
21. črc 2021

@anpineapple bolesti už skoro nemám, jen občas mě trošku někde zabolí, ale už to není tak časté 😁 myslím si, že se mi prostě moje tělo snažilo těmi bolestmi a špiněním naznačit, ať se trochu brzdím a víc odpočívám. Teď chodím do práce, musím zaskakovat za kolegy co mají dovolenou, takže mám fakt hodně práce. Tak doufám, že to nějak zvládnu. Jsem totiž i hodně unavená poslední asi dva týdny.
To je hrozný, přeju ti, aby se ti to alespoň koncem prvního trimestru konečně zlomilo a bylo ti dobře ❤
Ty jo, už?? 😁 To vážně letí 😁 tak třeba už ti řeknou pohlaví 🙂 jestli ho teda chceš znát 😀

lenivekotatko
4. srp 2021

Holkyy,to neni mozny, po 11 měsících mam na testu tohle... Uz jsem pocitala s Carem a ted toto,termin ms mam zitra,tak snad neprijde😫

pajasala
4. srp 2021

@lenivekotatko gratuluji a přeji ať sílí