4tt a stálá bolest na vaječníku

andyy7
7. dub 2019

Ahojky,jsem 4tt potvrzené testem a MS se nedostavila,ale mám problém,že mě bolí levý vaječník. Je to stálá bolest jako před ovulací,občas mě píchne i v pravé,ale to málo a trochu bolí podbřišek. K doktorce se teprve budu objednávat a bojím se aby nebylo něco špatně

tercasv
7. dub 2019

Měla jsem to taky🙂 okolo 6-7 TT šílené píchání a bolest v pravém vaječníku, prostě na pravé straně 🙂 a za měsíc mám termín porodu 🙂 teď je to buď a nebo, ale je to normální 🙂

vitezove
7. dub 2019

Je to prý opravdu normální. Jak se roztahuje děloha a tělo se připravuje. U mě to byly takové ty ms bolesti a pak i právě jen na jedné a druhé straně. Mě vždycky hrozně ulevilo magnezium. Bolestí se neboj, horší je, když přestanou.

andyy7
autor
7. dub 2019

@tercasv
@vitezove Děkuju,tak jste mě trochu uklidnili,bude to první miminko,tak se bojím aby bylo všechno v pořádku

adells
7. dub 2019

Pri prvnim tehu jsem to mela taky. Zadny stres. Mela jsem takovy bolesti az jsem se kacela k zemi ze začátku. To se uhnyzduje a roste to 🙂 ale rozhodne co nejdrive na gyndu.

s_elianna
7. dub 2019

Měla jsem celý první trimestr, k tomu bolest břicha jako na ms. Na kontrolách bylo vždy vše v pořádku. Jo a bolel mě ten vaječník, co ovuloval 🙂

lnk84
7. dub 2019

@andyy7 Také jsem měla bolesti v podbřišku. Jakoby menstruační. Dokonce jsem si až do sedmého týdne myslela, že mám jenom zpoždění 🙂. Gravitest jsem si dělala jen proto, že mi začalo být špatně od zaludku. A vše bylo v pořádku, malý už je na světě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru