4tt, jaké jste měly příznaky a jaké bříško?

martinalavre
5. dub 2017

Ahojte holky
Jsem prvně těhotná jeden 4tt chtěla jsem. Se zeptat jake jste měli příznaky trhu a jaké bříško ve 4tt moje vypadá takhle na me uz to jde dřív vidět jsem droboulinke postavy

astyna
5. dub 2017

ahoj, žádné, v tomto týdnu jsem to měla dostat, takže jsem byla typicky nafouklá PMsyndromem, do toho žravá, klasika jak před menstruací 🙂 pokud trpíš plynatostí, tak to bříško bude hlavně z toho. Pravé mi začalo růst až kolem 4.-5.měsíce.

jo, a gratuluju 🙂

vanea
5. dub 2017

Ahoj, žádné =) ani to není tak brzy fyzicky možné, jsi jen nafouklá, případně pak zavodněná, to je v začátku těhu běžné=) Jinak jsem taky hodně štíhlá, ale jde to na mně poznat až teď , ke konci 4 měsíce.
Co se týká příznaků, cca od 9-10tt mi začalo být pekelně zle, jinak mně celou dobu píchá v podbřišku, jsem strašně utahaná...ale už je to všecko lepší =) a taky gratuluju !🙂

terezapetrova
5. dub 2017

@martinalavre ten "shluk bunek" 🙂 co v sobě nosis zatím rozhodne není tak velký aby byl takto vidět. Ani když jsi drobné konstituce. Gratuluju k těhotenství 🙂

verca156
5. dub 2017

ahoj tak koukám na svoje foto a můžu říct, že u mě to bylo vidět (tak jak máš zde na fotografii) ve 14 tt. Ale nejsem žádný drobeček, před těhu asi kolem 60 kilo takže to máš dost individuální, jen můžu doporučit promazávat bříško olivovým olejem. Po těhu jsem měla asi 4 strie a že jsem měla fakt panděro 😀. Příznaky bylo jen napětí v prsou a únava byla jsem schopná přes den usnout. Přeji hodně zdraví tobě i miminku!

martinalavre
autor
5. dub 2017

Děkuji mockrát holky ja si taky myslím že to ještě není mimco ale v neděli by měla přijít mrška a na testu uz je duch coz koukám tak já mám příznaky takový divný pocit v podbřišku,pálení záhy,časté močení a občas me zaboli levá strana v podbřišku prsa me poli když je mám v podprsence a to jen v z boku když si na ně trošku zatlačit a občasná nevolnosti bez zvracení

astyna
5. dub 2017

@martinalavre

aha, tak ty ještě máš před menstruací. No... ony ty počáteční symptomy si hodně můžeš vsugerovat, mě vždy vše možně bylo právě po tom "ujištění". Snad se to udrží, ale spíš testuje až po menstruaci, ušetříš si zklamání. 80% založených těhotenství zaniká menstruací.

martinalavre
autor
5. dub 2017

Aha děkuji ale co mi asi nejvíc dělá starost je slabe pochází v podbřišku na levé straně a pak začne jako mít ms celý podbrisek ale vždy jen chvilku tak jste to tak mělo

journals
5. dub 2017

@martinalavre ve 4tt? To jsem jeste ani netusila ze jsem tehotna 😄 To jeste zadne brisko neni 😉

luj89
6. dub 2017

Ahoj, ve 4 tt se teprve zjistuje tehotenstvi a priznaky specificke pro tehotenstvi jeste nejsou patrne. Jsou totiz stejne jako PMS. Podivj se na google jak embryo v tomto tydnu vypada a bude ti hned jasne, ze ho na brisku neuvidis, to si budes muset par mesicu pockat 🙂

vanea
6. dub 2017

@martinalavre Testuj radši až po meškání MS, jak holky psaly, i když máš něco na testu a něco se v tobě děje, až 80% takovýchto "těhu" končí příchodem MS, případně opožděným příchodem MS. Já taky testovala hrozně brzo a pak jsem byla v neustálé křeči, jestli nepotratím....břicho mně bolelo úplně stejně jako na MS. Držím palečky, ať všechno dobře dopadne 🍀

linee
6. dub 2017

Priznaky,ktere popisujes jsou naprosto normalni,obcas se k tomu prida zvraceni (pozdeji). Ale takto na zacatku je tezko rozlisit,zda je to tehu nebo prichazejici ms,priznaky jsou hodne podobne.
Urcite se tesis,hlavne se dej trochu do klidu,at jsi misto strachu to tehu i uzijes;))

martinalavre
autor
6. dub 2017

Děkuji holky😊 ja vim ze břicho ve 4tt ještě není ale nevěděla jsem proč ho tak mám jestli začleněním nebo plinatosti ale děkuji holky za rady

karol1996
25. zář 2018

Já budu končit paty měsíc a bříško se pomalu začíná ukazovat az ted, jsem štíhlejší postavy, ne úplne nudle, ale dost stihla 🙂 a zatím jsem nabrala nějaké 3-4 kg a doktorka nadává :D
Ale nic si z toho nedělám, miminko roste jak má, tak co už 🙂 Jedine, co mi narostlo jsou prsa! KONEČNĚ! :D :D

amenophus
25. zář 2018

Moje první příznaky ještě než se mi to potvrdilo na testu byly hlavně únava, lehké píchání v podbřišku (ale to může být i před menstruací, takže to jsem nebrala v potaz), divné chutě (začala jsem ujíždět na mořských řasách - denně jsem spořádala balení smažených solených nori) a citlivost na pachy, nebo možná pachové halucinace (jednou jsem takhle přišla do kanceláře a byla přesvědčená že cítím benzín - kolegové na mě koukali jak na blázna, že fakt ne). A pak během následujícího měsíce-dvou mi dost narostly prsa. Bíško začalo být sotva znatelné asi od 4 měsíců a teprve od 8.měsíce už bylo panděro dostatečné, aby mi i lidi co mě neznají věřili že jsem těhotná.

patmouse
Autor odpověď smazal
Zobraz
ejmate
25. zář 2018

Tak mě je od 5+9 tt zle. Ten první, druhej týden to bylo fakt peklo, jen jsem ležela a modlila se ať už to přejde, nemohla jsem ani otevřít lednici nebo jít uklidit špinavé nádobí. Teď jsem 9+4 tt a ty nejhorší nevolnosti už mě doufám přešli. Ale absolutně nerozumím svýmu žaludku 😀 Přijde mi, jakoby z poloviny byl plný "starýho" jídla, z poloviny novýho jídla, který mi skáče neustále z krku a přesto hlásí, že má hlad...Jsem z toho docela na nervy, protože mi přijde, že nedělám nic jinýho než že jím a pak jsem přejedená a pořád je mi těžko ☹
Jinak jeden den jsem měla šílený píchání na levém vaječníku a trochu špinění. Břicho mám teda nafouklý jako blázen pořád. Do toho jsem asi 2 kg už přibrala. Jediný příznak, který se mi zatím líbí jsou prsa 😀 Ty mám jednou taková než dřív 😅 Takže už nejsem jak placka 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru