9. den po Ovitrelle na testu nic

kkacca
28. únor 2018

Zdravím holky, je možné aby 9. den po injekci Ovitrelle, po něm nebylo na těhotenském testu ani památky a přesto to nakonec vyšlo? děkuju

natysnovec
28. únor 2018

Ahojky ano je.Ja mela ovitrelle a asi 10-11 den sneho bilo...pak mi to nedalo a dalsi den sem udelala test odpo a byl slaboulince pozitivni

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec díky, já právě dneska zkoušela první, tak mě to zajímalo, uvidíme, ještě jednou díky🙂))

keksikova1
28. únor 2018

Jasně, že to je možný. 9.den po injekci jsi vlastně 8.dpo,takze pozitivní test je spíš nepravděpodobny, anebo z injekce samotné,ne z těhotenství 😉

kkacca
autor
28. únor 2018

@keksikova1 mě zarazilo, to že neni z ovitrillu, jinak je mi to jasný, že je brzo, ale čekala jsem že tam bude čárka, co bude mizet nebo pak sílit 🙂

keksikova1
28. únor 2018

Nemusí být, mizí do 10dnu,klidne už nemusí být ani 5. den.

kkacca
autor
28. únor 2018

@keksikova1 super, díky ti 🙂

natysnovec
28. únor 2018

Ja mela pichnute ovitrelle v pondeli a ovulku jsem mela az druhy den vecer...a tim sem si 100%jista.Ale u kazde zeny je to jine.Nam ovitrelle pomohlo na prvni pokus s clostikem a duphastonem.

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec jj, já měla píchnuto v po a počítala jsem až cca středa...taky mám v kombinaci s duphastonem, metforminem a femarou :D

keksikova1
28. únor 2018

Ovitrelle obvykle působí ovulaci za 36 hodin od aplikace, samozřejmě plus mínus. Já mám holčičku po čistým ovitrelle, teď už jedu druhý cyklus s Clostilem a utrogestanem..

natysnovec
28. únor 2018

@kkacca a ty mas Pco

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec no zatím mi to nikdo nepotvrdil, ale staví se k tomu tak, mám vyšší hladinu nějakého mužského hormonu andros...., jinak po vysazení antikoncepce téměř bez MS....takže chodím do Pronatalu a zatím to zkoušíme takto....

kkacca
autor
28. únor 2018

@keksikova1 clostil na mě působil jedině cystou :(

natysnovec
28. únor 2018

@kkacca to ja mela taky vyssi hladinu muzskeho hormonu+pco.a vyslo to prvn pokus.Trd jsem v 10 tt.

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec tak to velká gratulace...já bych to chtěla takhle kdyžtak ještě třeba 3x zkusit a pak se uvidí co dál, zatím jsem v klidu, nejsem z toho nějak na nervy, ale i to může přijít 🙂

natysnovec
28. únor 2018

@kkacca ja teda byla...😀😀