9 DPO. Není ještě brzy?

moncici00
10. kvě 2022

Ahojky!
Dnes jsem 9 DPO - MNS mám mezi 25-29 dnů. Poslední MNS byla 15.4. / 16.4.
Před chvíli jsem zkusila test, vím ze se má v den vynecháme MNS, ale zatím nepřišla. Bolí mě teda děsně břicho, takže je možné ze do soboty dorazí. Co myslíte? Mě přijde ze je test bílý? Není ještě brzy? Nebo je to třeba tím, ze není z rani moci? 🙂
Už si nedělám moc naději, ale třeba je jen brzy na test 🙂
Děkuji 🙂

l01991
10. kvě 2022

Je brzo a nejlepši je jak pišeš z ranni moči.Teď tam nic nevidim..

l01991
10. kvě 2022

Nebo brzo,9dpo už je možny duch ale jak pišu z ranni moči

gbp
10. kvě 2022

@moncici00 je brzy. kdyby jo, tak ted teprve dochazi/cerstve doslo/dojde k uhnizdeni 🤷🏼‍♀️ teprve potom se zacne vylucovat hcg.

moncici00
autor
10. kvě 2022

@l01991 děkuji zkusím ráno, pokud nic nebude, nechám to byt, a zda přijde MS ☺️

eloana
10. kvě 2022

Osobne tam nic nevidim….zkus 12dpo- to uz je obvykle neco na testu videt

moncici00
autor
10. kvě 2022

@gbp v neděli nejpozději by mela přijít MS, tak uvidím, ja si prave myslím ze na test je brzy. Ale někde píšou holky ze už měli trochu ducha, ale je to asi individuální :/ moc naději si ale nedělám …

l01991
10. kvě 2022

@moncici00 držim palce💗

moncici00
autor
10. kvě 2022

@eloana pokud nedorazí MS, tak zkusím z ranní moci ☺️

moncici00
autor
10. kvě 2022

@l01991 děkuji ❤️

lenerka1
10. kvě 2022

Záleží, za jak dlouho by došlo k uhnízdění (průměr se udává tak 6 dní, ale může být třeba i 11 a HCG je testem zachytitelné tak druhý den po nidaci) 9 DPO nemusí být nic, ale může být i pěkná čárka. Test dělaný 12/13 dpo už je jistější.

moncici00
autor
10. kvě 2022

@lenerka1 to vychází tak přibližně na den MS kdy ji nejpozději mívám, tak zkusím ten Den ráno 🙂

hanzbl00
10. kvě 2022

Já tam teda něco vidím, nějaký stín. Mám to podobně a test dnes takto. Já tam prostě nějakýho dušíka vykoukala😄

moncici00
autor
10. kvě 2022

@hanzbl00 také na tvém vidím stín ☺️ Na tom svém ho vidím na jedné fotce taky i z jednoho úhlu na světle když stojím u Okna, ale trochu se bojím abych si to nevsugerovavala 😄

eloana
10. kvě 2022

@moncici00 jo ja mela uz 9dpo carku slabou… ono hodne zalezi, kdy dojde k nidaci… nekdy to je uz treba 6 dpo a v tu chvili treba ten 9 den test uz vyjde, ale nekdy to muze byt az 9 den - tak to test ukaze kolem toho 12 dpo

europa00
10. kvě 2022

@moncici00 však tam mas hezkého ducha… jsi těhotná ale jak to bufe pokračovat ti nikdo neřekne přeji ať sílí

eloana
10. kvě 2022

@moncici00
@hanzbl00 antikoncepci neberu… obcas pro jistotu testnu, kdyz se mi neco nezda a na 9/10 testu lze duch vykoukat, ale samozrejme i z ducha se muze stat carka

moncici00
autor
10. kvě 2022

@europa00 to mě potěšilo. Děkuji 😊 zkusím ještě zítra / čtvrtek ranní moc a zda nepřijde v sobotu MNS 😇 ale raději se budu radovat až to bude opravdu jistě zatím jsem tak nějak neutrální a příteli zatím nic říkat nebudu 😆 i když ten mi říká už od víkendu ze zářím jak sluníčko a chovam se divne 😁

anet_98
10. kvě 2022

@moncici00 já 11dpo měla z ranní moči takto slabého ducha. Určitě bych počkala alespoň 2 dny a testovala ráno 🙂

moncici00
autor
10. kvě 2022

@anet_98 zkusím tedy ve čtvrtek ráno, pokud nedorazí MS ☺️

anet_98
10. kvě 2022

@moncici00 budu držet palečky a pak se můžeš přidat k nám do skupiny lednovky 2023 😊

moncici00
autor
10. kvě 2022

@anet_98 děkuji, případně přidám ☺️ Určitě dam vědět jak to dopadlo ☺️

evunka27
10. kvě 2022

Osobně vidím ducha? Rysku? Stín?
Ale nedělala bych si zatim moc nadějí. Takovýhlech jsem měla spousty a byly buď falešné, nebo biochemko. Počkala bych alespoň týden po vynechané ms a nebo i déle.
Já cca 6-7 dní po vynechané ms čistě bílý test a dnes 16-17 vynechání a z odpolední moči mám toto.
Vrátili jsme se dnes z dovolené, takže jsem to na dovolené neřešila a ani nějak na to nemyslela. Včera a dnes nehorázně špatně od žaludku, ale zatipm nezvracím 🙏

moncici00
autor
11. kvě 2022

@evunka27 tak dneska jsem vstavala v půl 5 do práce, druhá už byla jasnější, ale teď jsem dorazila do práce a už spinim, takže zřejmě nic, no budeme se po MNS snažit dal 😁

evunka27
11. kvě 2022

@moncici00 nutně to asi neznamená, že musíš dostat ms. Možná budeš jen lehce špinit a nic víc. Uvidíš.

moncici00
autor
11. kvě 2022

@evunka27 moje teta tedy taky normálně měla menstruaci 2 měsíce - ale krvacela tak 2-3 dny slabe, udělala si po MNS test a byly 2 zřetelné // a teď ma 3 měsíční holčičku, ale raději zachovat klidnou hlavu, zkusím pak také ještě test po MS, ale hlavně se z toho nezbláznit a zkoušet dal 🙈

leniczka23
11. kvě 2022

Za mě není brzo, já měla ducha už 8dpo, ten ještě nešel vyfotit, 9dpo už to bylo jasný a dálnici jsem měla už 4 dny před MS.
Ducha vidím.

moncici00
autor
11. kvě 2022

@leniczka23 bohužel jsem začala špinit, a nejspíš se to rozjede, křeče mám velký :( takže zkusím pak ještě test po MS. Případně se budeme snažit dal a to už pak nechám na osudu, testovat budu až v den vynechání 😊

eloana
11. kvě 2022

@moncici00 ja u tretiho mela 9dpo carku - carka silila - zbyvalo mi cca 8 dni do ms - v den ms jsem zacala krvacet- i pres krvaceni jsem testla a carka stale silnejsi... -dneska uz mu je 9 let🙂 kdybych netestovala predem brala bych to, ze jsem to dostala.

moncici00
autor
11. kvě 2022

@eloana ja to zkusím ještě po MNS, je fakt ze ji mám jinou než jindy, ale teď jsem měla nervy v práci docela dost jsem i v práci brecela tak se bojím abych to neměla z toho :/ jako ne z breceni ale z nervu ….

europa00
11. kvě 2022

@moncici00 ahojky hele ono nikdy nevíš jak to dopadne dokud neporodis zdravé dítě… samozřejmě s postupem týdnu se rizika zmenšují Ale do srdíčka a 12 týdne to bývá vždy opatrné.. ono nidace třeba od toho 6 do 12 dne kdy embryo přeroste epitel a uzavře ho ve sliznici… stále se muže jednat o nidacni spineni a nebo také ne to bohužel zjidtis až za par dni… držím palce ať to dopadne dobre, biochemické těhotenství není nic neobvyklého od hází tqk až 30 % tehu aniž by to žena věděla ze vůbec tehu byla… ale většina pozná ty změny na sobe. Opravdu každé tělo i těhotenství he jiné některé ženy naji třeba i první tři měsíce menses v těhotenství… jsou to výjimky ke jsou… vše ti zodpoví až čas. Držím palce