9. dpo, příznaky ano, test negativní. Máte zkušenost?

ebi99
23. bře 2022

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli má taky někdo takovouhle zkušenost. Už nějakou dobu se pokoušíme o mimi, tenhle měsíc mám takove jiné pocity, jako by se to povedlo. 6 dpo jsem mela přes noc strašnou horečku a zimnici, rano mi už nic nebylo, od toho dne jsem takova unavena, poboliva me v podbrisku a boli me prsa, dnes, 9dpo jsem dělala test a bohužel negativní. Nemáte s tím někdo zkušenosti, měl někdo po pár dnech test pozitivní? Nebo si nemám dělat naděje? Moc děkuji za všechny odpovědi

eloana
23. bře 2022

devaty den je brzy- par procentum vyjde,ale je to vyjimka

jjasmina
23. bře 2022

@ebi99 já testuju az s očekávanou ms, nicméně priznaky jsem měla později teda. Vždy když jsem myslela, že jsem, tak jsem nebyla a když jsem byla, stopro bych si vsadila, že nejsem

ebi99
autor
23. bře 2022

Jo, tak tomu dám tedy ještě pár dní a uvidíme😀 @jjasmina

venfulka
23. bře 2022

Test bych si delala nejdříve 14 dnů po ovulaci z ráno moci u syna mi vysel pozitivní den před MS

ebi99
autor
23. bře 2022

@venfulka máš pravdu, ze bych mela jeste pockat, jen ze jsem si prave delala nadeje, kvuli tem priznakum. Mela jsi taky pobolivani v podbrisku?

curliess
23. bře 2022

Pokud by to byly těhotenské příznaky, musel by být už pozitivní test. Spis viróza. Každopádně je brzy, těhotná z tohoto cyklu samozřejmě ještě být můžeš, ale rozhodně ted nemůžeš mít příznaky

eloana
24. bře 2022

@curliess tak bolest prsou nezpusobuje uplne nutne HCG,ale progesteron, estrogen- bolest prsou mit muze, jeste pred pozitivnim tehotenskym testem.

ebi99
autor
24. bře 2022

@eloana moc děkuji za odpověď