Afrodiziaka pro ženy, jaká to jsou?

maximka33
31. říj 2012

ahoj holky, taky to tak máte, že s dětma už nemáte na sex chuť, nebo menší? u mně se to viditelně zhoršilo, ale nechci to tak nechat. Manžel může a chce kdykoliv. já občas, když si dám víno, jinak to není moc přirozené. říkala jsem si, že by mi mohla pomoct afrodisiaka pro ženy. ale jaká to jsou? máte zkušenost? a píšu to do snažilek, protože se snažíme o druhé dítě. přistihla jsem se, že i v plodném období je to takové divné, dva dny dobrý a pak už se mi nechce 😀 díky za rady.

maximka33
autor
19. lis 2012

nikdo s tímto nemá problém?

maximka33
autor
21. led 2013

halo? nikdo mi neporadí?

vercik83
16. bře 2013

Králicím dáváme celer:o)

vrtule
19. bře 2013

Taky jsem něco podobného hledala a na netu jsem objevila kotvičník 🙂

maximka33
autor
19. bře 2013

@vercik83 fakt? celer znám jako povzbudivý pro muže, myslela jsem,že na ženy to nefunguje stejně. a poznáš, že se s nimi něco děje?
@vrtule díky, zkusím to!!

blahova_andrea
19. bře 2013

já ten problém mám teda taky. prostě už to není ono a nebo málo kdy a chutě vzácné. akorát to nijak zatím neřeším. že bych hledala nějaké rady a afrodiziaka. on každý poradí akorát zajistit si hlídání a mít občas klid sami pro sebe apod. 😀

vercik83
21. bře 2013

@maximka33 no, chtěj ho. Ale u králíků těžko říct, to je rychlovka:o) ale asi to na sobě taky zkusím...my jsme t´d bez sebe 3 měsíce, tak myslim, že todle pomůže:o)

maximka33
autor
21. bře 2013

@vercik83 to je pravda, menší odloučení, stačí i tak 3 dny, mně asi taky naladí. ale manžel odjíždí tak jednou za měsíc, a to je celkem málo 🙂 na druhou stranu nejsem ráda sama se synem doma, takže hledám ještě něco jiného..

sarriku
3. dub 2013

Absolutní abstinence počas menstruace..ani dotýkání se na intimních partií nebo jiné dopomáhání. To potom uvidíš ty rejdy😉. Jinak uprostřed měsíce hlavně dostatek času, klid a dlouhá předehra. 🙂 A taky žádné výmluvy (bolest hlavy, lenost..)
prostě do toho jdi a ono se ti to bude líbit, neboj😀

aelia
3. dub 2013

Tak s tím moc problém nemám.. Spíše jsem unavená a nechce se mi do toho, ale jak říká sarriku, když se přemluvím stojí to za to.. 😉
Já mám spíše opačný problém.. Od těhotenství mám neskutečnou chut na sex a mám ročního kluka a nepřešlo to.. A po porodu jsem cca po 20 dnech manžela znásilnila 😀 On moc chut nemá... Ale trochu se to srovnalo jarní únavou.. Jak říkám, spíše jsem unavená na nějakou akci... 😝