Máme tři krásné, zdravé děti. Chtěli bychom asi čtvrté

aleenka1234
28. bře 2018

Holky, je tu někdo, kdo má čtyři děti? Máme 2 dcery a syna. Nejmladší ma 8.měsíců. popadla nás nějaká bejbymanie ;) mám danou 6.měsíců Mirenu na 5 let, tu bych si nechala vydělat a začali bychom ;). Je mi 37let. Chodím i teď pravidelně na kosmetiku, kadeřnik atd. nedokážu a nechci si to odepřít 🙂 ráda o sebe pečuji. Dá se vše zvládnout? Je to náročné? Cestujete hodně i mimo Čr? Nemáme vůbec žádné hlídání, takže jsme na to samy.

stella2404
28. bře 2018

Ahoj, mám 4děti, nejstarší dcera už s námi nebydlí, takže mám vlastně 3 děti ve věku 17,11let a 11 měsíců, jsem čerstvě těhotná, pokud bude vše v pořádku, mimi se narodí v listopadu, to Ema bude mít 1,5.Je mi 40 let a mateřství si užívám,dve malé děti po sobě je výzva, ještě je třeba dodat, že mám slušné rodinné a finanční zázemí, to je také důležité 😉

jajulin
28. bře 2018

Mame 4 deti v rozmezi 2 mesice az 8 let a musim rict, ze z hlediska casu a zvladnuti je to v pohode. Ten ctvrty uplne plynule vplul do chodu rodiny, takze nevidim velky rozdil mezi tremi a ctyrmi detmi. Hodne zalezi, jak stare a samostatne jsou starsi deti. Nas ta babymanie chyta cim dal vic, takze mame choutky i na pate, i kdyz jsem vzdy rikala, budu rodit max. do 35 let. Verim, ze i ve 40 bych zvladla novorozence, ale mit v 55 letech pubertaka si moc neumim predstavit. A popravde se taky tesime, ze deti odrostou v dobe, kdy my budeme mit jeste dost sil uskutecnit vsechno to, co jsme pred detmi nestihli🙂.

aleenka1234
autor
28. bře 2018

@stella2404 my finanční zázemí máme v pohodě. Horší je to rodinné. Manžel hodně prac.mimo čr a hlídání si musíme platit. Proto mám pár otazníků proč ano a proč ne. Navíc letenky pro 4 děti a 2 dospělí je hrůza ;) musím to promyslet. Ps: děkuju za názor ;)

aleenka1234
autor
28. bře 2018

@jajulin no právě, taky bychom si chtěli ještě stihnout užít ;)

verusky
29. bře 2018

ja jsem na deti sama a je to narocne. kdybych mela prehodnotit- uz nemam deti brzy za sebou... ctyri jo, ale s odstupem treba tri roky. ale je to individualni...

mirii30
29. bře 2018

Ahoj ,já mám deti tři 15,9,5 a na zari čekáme čtvrté tak mám taky trosku strach, ale je pravda, že u nás jsou velké rozestupy.