Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Anovulace při ovulačních příznacích

hasara33
5. lis 2018

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli některá z vás měla nebo zda je možné mít ovulační příznaky (konkrétně moje jsou dva před žaludeční nevolnosti, mnohem vyšší chuť na sex než obvykle, lehké tlaky v podbřišku) a přitom vlastně ovulaci nemít? Nijak zvlášť jsem si ovulaci nikdy nehlídala, ale protože už se snažíme nějakou dobu a pořád nic tak jsem si říkala, že zkusím tu ovulaci vypozorovat respektive hlídat příznaky (ovu. testy ani měření bazální jsem zatím nezkoušela) a tentokrát vím, že proběhla 13. den cyklu nebo dle příznaků si to alespoň myslím.
Co myslíte?

lida9
5. lis 2018

zahod ovulace, mereni, hlidani priznaku za hlavu... udelejte si s partnerem hezke chvilky, dovcu apod.... kdyz to po roce nepujde, tak jdi za doktorem. ted se akorat zbytecne stresujes, resit ovu ne/priznaky atd ti nepomuze ani na psychiku 🙂

leniczka23
5. lis 2018

ano je to mozne..priznaky byt muzou a presto k ovulaci dochazet nemusi..mam svagrovku v IVF takze to vim.naprosto.presne..

hasara33
autor
5. lis 2018

@lida9 no doteď jsem to neřešila, ale vzhledem k tomu, že už to je rok, co se snažíme tak už se trochu víc pozoruji nicméně teď v listopadu nás čeká vyšetření takže to pak už budeme moudřejší nicméně mě to spíš zajímalo 🙂

hasara33
autor
5. lis 2018

@leniczka23 ok díky ;)

lida9
5. lis 2018

@hasara33 preji at vysetreni dopadne dobre a brzy se dockate prirustku!

jednaholkaa
5. lis 2018

A proc si neudelas ovulacni testy? Priznaky me prijdou dost nesmerodatne..

Sem začni psát odpověď...

Odešli