Astroapatyka, Emil Václav Havelka. Doporučuju

ronaldovi
29. čer 2007

žena jednoho gynekologa si po dlouhém čekání na miminko nechala vystavit od pana Emila Václava Havelky plodné dny. Ovšem jiné dny než nám radí lékaři 11-16 den, 1. den po menzes to měla zkusit a podařilo se !!!! její manžel je gynekolog a sám jí tohle domluvil. Na netu si najděte kontakt

vladimuraz
29. čer 2007

No nevím, osobně si myslím, že je to nesmysl. Četla jsem o této astrologické poradně na serveru "neplodnost", většině holek se nezadařilo. Pokud je člověk zdravý, dřív nebo později to vyjde. Ale pokud má žena neprůchodné vejcovody či jiný závažný problém, ani tento vyhlášený astrolog pan Havelka jí nepomůže. Ale můžete to zkusit - za 250,- Kč.

campi
9. črc 2007

Neevim, ja se podle astrologickeho kalendare snazila rok + jsem chodila k panu Havelkovi, ktery me lecil. Nepodarilo se, jen jsem tam nechala furu penez (kazda navsteva jednou za cca 2 mesice me vysla na tisicovku).

sisstin
9. črc 2007

zase nějakej podvodník, co tahá z lidí peníze 😠

kristynaw
9. črc 2007

cau sis,nic si z toho nedelej,klasika🙂

doriska
9. črc 2007

Ahoj holky,
Havelku neznám, ale byla jsem u jeho kolegy, Ing. Kulovaného, který se také specializuje na neplodnost. Odjížděla jsem s pocitem, že jsem dokonale naletěla.
Slíbil mi těhotenství do roka a do dne. 11 měsíců nic a pak jsem najednou během 5 měsíců otěhotněla hned 2x, poprvé jsem potratila v 6tt, ale druhé těhotenství se zatím drží, už mám za sebou skoro polovinu. Zajímavé je, že předtím jsem se 4 roky léčila s neplodností a byla jsem, řekla bych, těžký případ. Možná je to náhoda, sama nevím, ale stejně to ve mně pořád hlodá.

sonica
10. črc 2007

holky ja bych spise rekla ze psychyka dela strasny divy. ak nekomu pomuze verit ze za penize si koupi jistotu tak holt obcas byva hrozne sklamana. a pan gynekolok asi nerekl ze se snazili zrejme i pocas ovulace a proto jim to vyslo. jinak je i priroda bezmocna. ☹ ale jak rikam psychyka dela divy. 😉

karla6
10. črc 2007

Zkusila jsem si přes net vypočítat plodné dny podle nějaké té astro-metody a vychází mi úplně jinak než plodné dny podle měření bazální teploty.
Podle bazální teploty si určuju plodné a neplodné dny. Na ty reálně neplodné mi vychází plodné podle astro-metody. Přestože nepoužíváme v tu dobu kondom, neotěhotněla jsem ani po několika měsících.
Můžete si to vypočítat zadarmo, už to tu někde v diskuzi je, zkusím to najít.

sonica
10. črc 2007

ja jenom jeste asi tolik ze jsem si to taky na nejaky nemecky strance nechala vypocitat, prvni dva mesice se to cca vychazelo na plodne dni, ale pak uz ne a pak uz uplne ne. a presto ze jsem to z legrace zkusila tak to bylo k nicemu, ale alespon jsem za to nevyhodila zadny penizky a ty si odkladam pro doktory kteri tomu rozumeji. a na to aby mi bylo lip mam kamaratky a vas. 😀

v199
29. říj 2007

Ahoj Holky, musím se přidat k vaší diskuzi.Konkrétně tohoto pána jsem navštívila ve Zlíně. V jeho tzv. ordinaci jsem seděla asi 2minuty, během kterých mě předepsal ty JEHO ZÁZRAČNÉ LÉKY asi tak za 2 tisíce.Ve vedlejší místnosti jsem si je měla vyzvednout a zhrozila jsem se, tak jsem vybrala jen čast z toho.Můj manžel tam jel po dvou měsících, stejný průběh.Slibova, že u nás není problém a že do půl roku otěhotním ha ha 😀 .Myslím si že je to Šarlatán, který z lidí tahá peníze. Povedlo se mu to i u nás, teď se tluču do hlavy. Holky radši navštivte rovnou specializované pracoviště a peníze investujte na správná místa 😅

grej
29. říj 2007

Holky, tenhle člověk už krátce po revoluci jezdil na dovolené do Indonésie a podobně. Kdepak si na to asi vydělal?
Vyprdněte se na něj, nemá to smysl...

musilka
29. říj 2007

grej já nevím já k Havelkovi jezdím cca rok je fakt že je to tam dost drahý každý měsíc cca 1500 kč ale něco fakt fukguje. A mám i ten kalendář početí 😒

grej
29. říj 2007

Já myslím, že u těhle "bylinkářů" je to hlavně o víře. Když věříš, že ti ty přípravky pomůžou, tak to třeba může být i placebo a pomůže to. TO neodsuzuju, to je náhodou supr. Moje máma takhle jezdila k jednomu do Českých Budějovic. Bráchovi odstranil dušnosti, mámě opakující se mykozy. Tehdy stála návštěva asi jen 300,-, protože už je to docela dlouho... Ale pomohlo to.
Asi to u Havelky bude to samý. Ale já si ho prostě pamatuju, když mi bylo nějakých 10-11 let, žil s maminkou mé kamarádky. Vím, že v té době vydával ty horoskopy na každý den a podobně... Nezapomenu, jak si vozil z Indonesie sošky krokodýlů a supr oblečky 😉Možná si vydělal poctivou prací, to mu nikdo nemůže upřít nebo nevěřit, ale on je prostě divnej... Nebo na mě aspoň tak působil, když mi bylo tak málo let 😉 Přijde mi zkrátka jen jako ždímač peněz... Ale neznám ho z té jeho "lékařské stránky", tak nebudu raději hodnotit...

musilka
29. říj 2007

grej máš pravdu je to takovej slizounek ale nechme ho dělat co umí. 😉

grej
29. říj 2007

Jojo, tak ti přeji, ať ti pomůže k vysněnému miminku 😉

musilka
29. říj 2007

grej no mě už asi nepomůže já už tam jezdit nebudu ale třeba někomu jinému ano. a tobě taky hodně štěstíčka 😉

campi
29. říj 2007

Bohuzel ani vira nepomuze... Taky mi pan Havelka rikal vzdycky, ze za par mesicu otehotnim, ja poctive brala ty jeho preparaty, doufala a fakt jsem tomu i verila a nic...
Musim ale rict, ze jsem tu zimu, kterou jsem k nemu chodila, nebyla ani jednou nemocna. Nemuzu si vynachvalit zejmena rakytnik a taky jsem mela super bylinky na bolavou menstruaci a ty taky zabiraly.

Pak jsem presla k bylinkari Juklovi, ten prodaval caje za 50 Kc a taky velmi dobre zabiraly. K tehotenstvi mi ale nenapomohl ani jeden z nich.

musilka
29. říj 2007

campi mě právě taky ne a rakytník jsem pila 6 měsíců 😉

grej
29. říj 2007

Campi - takže přísloví "víra tvá tě uzdraví" nefunguje? 😉 Však oni nám snad pomůžou normální doktoři... Medicína postupuje mílovými kroky.

Docela by mě zajímaly ty bylinky na bolestivou MS. Mám totiž při tom první dva dny šílený potíže. Mám i střevní problémy, takže fakt každé ráno trpím jak blázen a když nemám denně 3 ibalginy, tak bych nebyla schopná fungovat...
Na tu bolestivou MS ti dával kontryhle nebo něco jinýho?

musilka
29. říj 2007

grej já piju na to ten kontryhel a taky mám femigard od hemannu. Ten je super. Zkrátim mi mrchu a odstranil bolesti 😉 a taky upravil cyklus na pravidelný

grej
29. říj 2007

Díky za tip Musilka. Já piju kontryhel už rok a od bolestí mi to teda nepomohlo. Cykly mám pravidelný jak hodinky, takže to naštěstí řešit nemusím... Ale je fakt, že mrchu mám kratší. První dva dny hodně a pak už jen 3 dny špiním, což je pohoda. Je to vždycky jak mávnutím proutku, kdy se to změní z krve na špinění 😉
Femigard - to jsou taky nějaký bylinky, co?

campi
29. říj 2007

Musilka: nee, kontryhel to nebyl. Byly to nejake vietnamske kapsle. Toto jedine mi kdy na bolestivou m. zabralo. A taky to nebylo tak strasne, kdyz jsem brala hormonalni antiko🙂

musilka
2. lis 2007

grej v tom femigardu je řebříček heřmánek třezalka puškvorec pampeliška a meduňka. U nás na tématu femigard po něm jedna holčina nedávno otěhulkovala.

campi ty kapsle jsm měla taky jmenovalo se to nějak Menstro ich nebo tak něco. Byly to veliký kapsle vůbec mi to nešlo spolknout. A taky jsem od něj měla nějaký laktobacily a nějakej zaváděcí přípravek na mykozy

campi
2. lis 2007

Musilka: ja jsem dostala totez🙂. To je teda individualni pristup...

Ja k nemu poprve prisla, ze chci predepsat to, co mela moje kamaradka na bolestivou m., a on mi sam od sebe rika, ze mam problemy s otehotnenim, ze se nemam bat, ze deti mit budu atd. Uplne me ocaroval, tak jsem tam zacala chodit kvuli tomu otehotneni, po nejake dobe si koupila i astrologocky kalendar - rok jsem se podle nej milovala a pak se na Havelku vykaslala.

musilka
2. lis 2007

campi tak to jsme na tom podobně já u něj byla měsíc před svatbou. A on na mě začal aniž by mohl cokoli tušit jak se těšim na svatbu a tak.... a že mi na čele vidí že chci dvě děti a tak... tak mě to taky docela dostalo ale teď vidim že mi pomohli jedině tak ty kapsle na mrchu a tomu kalendáři taky moc nevěřím. Hlavně tomu že bych měla stávat v půl třetí ráno celá nadšená se pomilovat s manžou a za devět měsíců čekat kluka....

campi
3. lis 2007

Musilka: taky mi videl na čele dve deti 😀
Ale treba me upozornil na to, ze mi hrozi artroza v koleni, to jsem na nej koukala jako blazen, kdyz mi bylo teprve 31, pustila jsem to z hlavy a kdyz jsem asi za pul roku rekl totez primar ortopedie, ktery na to tedy prisel pohmatem, tak se mi to vybavilo...

Ptala jsem se ho na potize moji kamaradky a on rikal: "ma navaly, citi se jakoby byla v prechodu...". To byla presne jeji slova, ona tak ty svoje priznaky sama definovala!

Podle meho si dokaze nejak precist, co ma clovek v hlave.

musilka
3. lis 2007

campi jasný ale jsou věci který fakt řekne každýmu že má studený nohy a potíže se zádama a tak. Kdo to v dnešní době nemá? mě taky řekl o artroze ale to je to samí. To jsou problémy který má fakt každej druhej takže není tak těžký se trefit. Já mu byla půl roku oddaná jak ovce než jsem si spočítala kolik peněz ze mě vymámil.

gabrlinka
3. lis 2007

Tak mně vyšly plodné dny podle astrologického kalendáře (co tu dala odkaz Karla na něj) a asi se trefili, vyšly mi na 12.-13.dc 😎

campi
4. lis 2007

Musilka: jj, ja do nej investovala tak 6tis. minimalne, a to jsem nemela v te dobe skoro zadny prijem. A on ty pripravky kupuje ve Vietnamu za par korun. Hlavne ten zavadeci pripravek nam urcite HODNE pomohl.

V kazdym pripade myslim, ze jsou pro nas lepsi ceske bylinky.

musilka
4. lis 2007

campi souhlasím. Jí jsem tam nechala hodně přes 10 000 kč. A výsledek žádný.
a teď ? žeru český pocivý bylinky a pokročila jsem za dva měsíce o obrovský krok k ovulaci. Femigard za 400 strčí všechny ty přípravky od havelky do kapsy. A jestě něco... ty jeho přípravky nemaj s ajurvédou nic společnýho..... vím to od své nynější terapeutky