Baculky snažilky, listopad 2011

hanulkavelunka
16. lis 2011

Ahoj je zde někdo kdo se začal snažit o miminko ted v listopadu + - a má pár (desítek) kil navíc?? 🙂

pavluska01
16. lis 2011

Ahojky, já se hlásím 🙂 Splňuji obě "podmínky" 😉

hanulkavelunka
autor
16. lis 2011

Čauky odkud jsi? 🙂

hanulkavelunka
autor
16. lis 2011

Jak dlouho se snažíte o miminko a máš už nějaké?

arinikac
16. lis 2011

Taky k vám patřím 🙂 Budeme se snažit o první miminko a jsem moc zvědavá, jestli se zadaří brzo. Jsem od Plzně.

hanulkavelunka
autor
16. lis 2011

My už se snažíme ted od listopadu, je to 9 dní co jsem nezačla brát další platíčko HA a dnes jsem 12dc tak sjem zvědavá jestli se nám s manželem zadařilo od soboty co se snažíme, manžel pracuje v zahraničí a dnes odjel a nejlepší těhotněné je prý hned po vysazení HA tak jsem zvědavá ale napřed jsem chtěla až od ledna ale když už tak už necháváme to náhodě, máme doma 2,5letou dceru.
Od kdy začínáte?

domi1988
16. lis 2011

ahoj pridavam se... tiez splnam 😉 zacali sme sa snazit teraz prvy mesiac a hend som mala aj nejake problemy tak dufam, ze uz bude len lepsie..

hanulkavelunka
autor
16. lis 2011

@domi1988 ahojky jaké jsi měla problémy?

domi1988
16. lis 2011

@hanulkavelunka ahoj ms neprichadzala, som normalne dufala ze sa podarilo aj ekd som si stale hopvorila, ty nemozes mat take stastie.. testy stale negat.. tak som radsej sla na vysetrenie.. doktorka mi dala lieky bol to nejaky zapal a spomenula PCO dnes som ale bola u inej lekarky ta to cšelkom nepotvrdila vraj mozno len trosku ale hormony mam ok tak sme pokecali ukludnila ma.. pracujem v laboratoriu tak som sa vysetrila a uvidime.. snad sa to podari, teraz mi len doktorka povedala ze keby trosku schudnem bolo by to super..

hanulkavelunka
autor
17. lis 2011

No dnes jsem vlezla na váhu a zhrotila jsem se takže musím si ted hodně hlídat co budu jíst kašlu na pečivo, nebudu sladit a jíst smažené a tučné věci. jinak jestli se podaří otěhotnět byla bych zase jak vorvan 😢

arinikac
17. lis 2011

Já jsem zvědavá, jestli s těmi kily navíc vůbec otěhotním a když, co bude říkat paní doktorka 🙄

hanulkavelunka
autor
17. lis 2011

@arinikac ahoj no někdy to může být problém, smím se zeptat kolik kg je navíc? ale já měla přes 100 a otěhotněla jsem a v těhu přibrala 20 a nikdo mi nic neříkal jen jsem pak měla problém s vysokým tlakem ale to jen v těhu a týden před porodem jsem musela být v nemovnici ono je více problémů proč nejde otěhotnět a kromě ivf se dá léčit i lékama já neměla ovulaci a léky pomohly, některá má nízkou sliznice je toho hodně

arinikac
17. lis 2011

To máš bohužel pravdu, že nejen ve váze může být problém 😔 u mě to je takových 20 kg 🤐 jinak žádný problémy nemám, ani sport mi není úplně cizí.

duracelka
20. lis 2011

ahojte dievcata, aj ja sa pridavam..splnam obe podmienky, akurat ze o babo sa snazime uz asi rok a pol. 😖 Mame uz doma 3 - rocnu dcerku..V stredu zacinam prvykrat liecbu clostilbegytom a tak nejak dufam, ze sa zadari na prvy sup... 😉

hanulkavelunka
autor
20. lis 2011

Ahojky jasně přidej se k nám
Taky sjem se léčila clostylbegitem proverou a injekcí pregnylu a na potřetí se zadařilo

Holky mohla bych vás poprosit jestli se vám líbí naše beruška a jestli se tváří stejně jako hvězdička dejte nám každý den hlásek moc vám děkujem

pajinkaa28
8. pro 2011

Ahojky holky,
ráda se přidám,splňuji obě podmínky.O mimi se tedy snažíme delší dobu,už přes 2 roky.Máme už 3letého raráška.

coralin
10. pro 2011

Ahoj, přidávám se do diskuze a zároveň hledám toto cestou i někoho, kdo by rád komunikoval, třeba i osobně. V mém okolí, jsou momentálně všechny kamarádky těhotné. Přeji jim to, ale nemám sílu ...Nám se nedaží 4 roky, 2 roky zkoušíme IVF a nic:( budeme zkoušet dál, máme teď rozjednaný pokus, o kterém jsme veděděli, ani že je možný, ale bojím se psychiky. Nemáte někdo radu jak zůstat v klidu? Vždycky mi tělo zblbne ten den co je dostanu:(

veverka.terka
16. led 2012

Taky se přidávám, jsem dost baculka a snažíme se otěhotnět od dubna 2011 a stále nic.taky mám docela hrůzu z toho, co mi řekne doktor na váhu, až budu těhotná, pokud se zadaří. Bude to asi síla tahat na sobě tolik kg, ale za to to stát bude. Čekat, než člověk zhubne, to by asi bylo na delší trať. Sice každé kilečko s epočítá, tak aspo%n se snažím malinkato postupně. Začala sem chodit na jumpung na trampolínky, tak kdyby aspon 1 kd měsíčně, bylo by to fajn. Jinak my už sme se teda byli i poradit v Heliosu v Brně, když se nedaří a budem tedďka prodělávat sérii vyšetření, zatím jenom základ-spermiogram, krevní testy, genetika. Ale psychicky taky na tom nejsem zrovna nejlíp a moje práce mi k tomu taky nepřispívá, pracuji jako zdrav.sestra a sem dost ve stresu, neustálej fofr. Pokoušíme se o otěhotnění i pomocí OVU testů¨, protože výpočet plodných dnů jinak není možný, mám nepravidelný měsíčky asi tak po 40-ti dnesch a taky polycyst.vaječníky a ještě po komplikovanější operaci slepáku☹. Taky bazální teplota je u mě pasé, protože chodím třeba 3 noční do měsíce. Ale v Heliosu mě pan doktor uklidnil a říkal, že váha není až takový problém na otěhotnění, to by prý muset vážit člověk 150kg a to zatím nevážím 🙂 A taky říkal, že nejlepší je vykašlat se na všechno tetsování, sledování, být hlavně psych. v pohodě a pak to jde líp než když si to člověk přesně plánuje....Ale to se lehce říká že? Když po tom člověk tolik touží, tak to enní tak jednoduchý. Sama to vím, myslím na mimčo snad 24h denně....

hanulkavelunka
autor
16. led 2012

@coralin odkud jsi?

rukavicka
18. led 2012

Ahoj Dámy,taky jsem tu nová.Jsem z vysočiny.O mimi se s manželem snažíme 3.roky.Nějak moc na to nespěcháme.Beru 3.měsíc duphaston.Díky němu mám 28.denní cyklus.Problém je asi u manžela,Má pomalejší
spermie.Byli jsme v sanusu CAR.Podle genetických testů jsme plodní.Asi mám z vás nejstaršího syna.V dubnu mu bude 15.let. 😉 😀 Rukavicka

hannulka
21. led 2012

Ahojky! Zdravím z Prahy! Ráda se k vám přidám 🙂.. Snažíme se s manželem o naše první mimi, poslední půl rok intenzivně, zatím bez úspěchu.. A oba dva nejsme žádní drobečci 🙂.

veverka.terka
26. led 2012

Tak už máme za sebou nějaká vyšetření, manžel spermiogram, oba genetické vyšetření a já hormonální profil. Ztaím víme jenom výsledky spermiogramu a ten není teda vůbec pozutivní, takže se tomu bude muset asi nějak pomoct, samo se asi těžko zadaří...Sem z toho dost smutná, mažel taky. Je to hrozně psychicky vyčerpávající, ještě k tomu moje práce mě taky dost psych. vyčerpává...Bude to těžký a asi ještě dlouhý boj.

coralin
4. bře 2012

@hanulkavelunka Z Prahy 8 a Ty?

coralin
4. bře 2012

V Brně je prej dobrej Reprofit. Tam se to povedlo kamarádce. U nás se nechtěj nějak zabydlet a ty neúspěchy mě docela ničej. Po 7 měsících po posledním IVF, rozjíždíme třetí pokus, docela jsem nabrala sílu, ale včera jsem se dozvěděla, že hodně blízká kamarádka čeká druhé dítě, tak mě to trochu dostalo. Přeju jim to, ale probrečela jsem večer. Vždycky mi je líto, že se nám to nedaří.

arinikac
4. bře 2012

Teda holky, není to nic lehkého :( u nás taky stále nic, myslím, že by to chtělo zhubnout a bylo by to určitě lepší :( přeju všem, aby se zadařilo a přineslo nám to štěstí!!

bellarat
4. bře 2012

@coralin Jo, jo .. to znám ... když na tebe příjdou chmury, když zjistíš, že někdo z tvého okolí otěhotní, když to zvlášť ani neplánuje ... My se snažíme asi 5 let, poslední 2 roky intenzivněji. Taky mám několik 10 kg navíc, a od pátku se opět snažím myslet na to, co do té "huby" dám, než to tam dám. Ale hubne se těžko, když je člověk zlenivělý, nemá energii a psychicky na tom taky není zrovna nejlépe.

coralin
14. bře 2012

jj, je to boj, ale pořád se snažím s tím bojovat, protože jsem si řekla, že nechci být vnitřně zatrpklá a nešťastná žena... chodím zase cvičit, baví mě HEAT a hodně mi to pomáhá, zatím nehubnu na kila, ale na cm je to docela vidět a mám po tom vždy lepší náladu. Potřebovala bych dolu 10kg, ale zatím to moc nejde, v loni jsem shodila 5, ale jak jsem přestala při pokusech cvičit a brala hormony tak to bylo zase zpět. Pět let to zkoušíme také (celkově) a 2 roky IVF. Jak to zvládáš, po kolika jsi pokusech?