Bazální teplota - nízké hodnoty. Poradíte, prosím?

kristy662
21. čer 2020

Zdravím ,

Potřebovala bych trochu poradit ohledně měření bazální teploty. Měřím se teprve první měsíc abych zjistila zda mám ovulaci. Mám dlouhý cyklus +-34/36 dní. Snažíme se o Mimi teprve 5 měsíců.
Chtěla bych se Vás tedy zeptat, zda je moje křivka normální ( ještě se v tom moc nevyznám :/) .
Mám poruchu štítné žlázy což jsem četla, že může znamenat trochu bordel v grafu. Ale budu ráda za jakékoliv vysvětlení nebo ujištění.( Hormonální profil mám v cajku , teda aspoň podle gynekologa) .
Když už sem takhle píšu, tak se ještě zeptám, do kdy se má užívat kyselina listová. Mám zděděný mutagen - sklon k potrativosti 40%.
Moc Vám všem předem děkuji ❤️🌹

Moc

ja_osobne
8. črc 2020

@kristy662 tak to nevypadá na ms.....

kristy662
autor
9. črc 2020

@ja_osobne No myslím že přijde, dnes mi to spadlo na 36,3 🙂

ja_osobne
9. črc 2020

@kristy662 z tech tvých teplot by měla klesnout pod 36,0🤔🤔 36.3 je pořád ještě "vysoka"

kristy662
autor
10. črc 2020

Ahaa 🤔 dnes jsem měla 36,4 .. nerozumím tomu. Test zatím dělat nebudu je ještě brzo. Teprve 3 dny což jak říkám je u mě dá se říct normální. Ale moc děkuju za napsání. Já se v tom vůbec nevyznám

ja_osobne
10. črc 2020

@kristy662 3 dny meškaš? A teplota se ti drží nahoře? To vypadá dobře 👍 pokud ani zítra neklesne, zkusila bych test !

kristy662
autor
10. črc 2020

Ja ho zkusím asi v neděli nebo pondělí , protože zítra jdu do práce a kdyby náhodou tak ať to nemám v hlavě 😂🤦 ale dám určitě vědět! Děkuju moc. Jsi zlata že mi takhle odepisujes

kopretina12345
27. led 2021

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli bazální teplota po ovulaci 36,6 je v pohodě. Jestli kste to některá, tak měla a byla těhotná? Vím, že na test je ještě brzy, ale zajímá mě to 🙂