Biologické hodiny bijí jako o život

szuzii
5. zář 2017

Ahoj slečny, paní a všechny maminky.
Jsem čerstvě vdaná a biologické hodiny bijí jako o život. Začínáme stavět baráček a přítel na jaře odjíždí na půl roku do zahraničí, takže miminko teď nepřipadá v úvahu. Plánujeme, že během toho půl roku co bude pryč bych vysadila antikoncepci a až se vrátí, tak tomu necháme volný průběh. To bude asi někdy za rok. Pro někoho krátká doba, pro někoho příliš dlouhá. Mám pocit, že do té doby zešílím. Naštěstí mám ještě trochu rozumu a nevymýšlím ,,nesmysli,, Ale je to opravdu těžké. Asi bych potřebovala radu jak na to chvíli nemyslet 😀 Děkuju.

beetlejuice1666
5. zář 2017

@szuzii chapu, ze te hodiny stihaji, neni to nic neobvykleho. Ale premyslim nad tim, ze by ti mozna mohli prospet, kdybys nechodila na tahle mimifora. Neboj, nemyslim to ve zlem, jen si rikam, ze bys asi potrebovala vysadit a na materstvi ted nemyslet tak intenzivne. Coz se tady, ve spolecnosti maminek, tehotnych ci snazicich, nemusi podarit. Zkus se zabavit treba nejakym kurzem, nebo tak necim. Je to ale jen muj pohled, treba nebudes souhlasit 😉

Vom, ze tu zeny sdili leccos, ale myslim, ze cloveka to dost ovlivni. Nikdy jsem nebyla snazilka, tehotnim uz pri pujceni zubniho kartacku... ale kdybych s tim mela problem, chtela bych to na jednu stranu sdilet, ale na druhou by me tohle prostredi asi dost drasalo...

pavla555
5. zář 2017

beetlejuice1666 má pravdu.
A já bych si to užívala 🙂. Máš poslední šanci si užít svobodu 🙂. A teď teda nevím, zda odjíždí za půl roku, nabo na půl roku či na rok??
Nějak jsem se v tom stratila. Ale pokud jede teď na půl roku a chcete moc dítě, tak si myslím, že už na tom můžete pracovat a do porodu by se Ti vrátil 🙂

sabyv
5. zář 2017

Také bych vysadila prášky už teď a nemyslela na to....pokud začínáte stavět baráček, tak si promysli pořádně kuchyň, koupelny....tím se hodně zaměstnáš 🙂

szuzii
autor
5. zář 2017

@beetlejuice1666 Tahle stránka mě naštěstí vůbec neovlivňuje, nejsem tu moc často. Spíš vůbec, ale měla sem prostě nutkání se někam vypsat. Těžké je to v okolí. Po svatbě se všichni ptají jestli už sem těhotná nebo kdy to bude a tak. Pak všichni v okolí jsou v očekávání, nebo prcka už mají a já z toho mám velkou hlavu 😀 Ale děkuju za radu 😉

szuzii
autor
5. zář 2017

@pavla555 Na jaře odjíždí na půl roku pryč. Chce se mnou prožít vše od A do Z, takže musím počkat až se vrátí.

pavla555
5. zář 2017

tak to budeš muset počkat až se vrátí 🙂. A jak už bylo psáno, budeš mít spostu práce s domečkem, se zahrádkou. A můžeš si zatím pořídit třeba kočku, aby Ti nebylo smutno a opravdu si to užila a z poznámek od druhých bych si vůbec nic nedělala. Řekni jim ať se nechaj překvapit 🙂. Jinak bych si to fakt užila, protože teď už není tolik času. Tak držím pěstičky ať se po návratu rychle zadaří 🙂

galatea_a
6. zář 2017

Vysaď antikoncepci, ať se tělo do té doby vyčistí. A zkus si najít nějaký jiný projekt, který tě zaměstná a bude hodně bavit, třeba nějaké nenáročné zvířátko nebo kurz a tak. Navíc na domku budeš mít dost práce 😉

szuzii
autor
6. zář 2017

@pavla555 Máš pravdu. Já se nějak zaměstnám 🙂 Zvířátka mám, tak snad mi takové smutno nebude. Budu se snažit ty řeči nějak moc nevnímat. A jinak děkuju 🙂