Bolest v podbřišku a špinění v polovině cyklu, ovulace?

maarika
17. pro 2013

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,zda s tím máte některá zkušenosti.Pravidelně každý měsíc cca od 12DC až do toho 14DC mám lehké bolesti v podbříšku,ne neustále,ale během techto dní tu bolest párkrát za den cítím.Jedná se bolest jako lehoulinká MS a s tím souvisí i to,že během tech dnů malinko občas zašpiním....po tom 14DC se to vše upraví a nic mě nebolý,alni nešpiním.Jen mám hodně bílkovitý výtok.Chtěla jsem se zeptat,zda s tím někdo máte zkušenosti a zda by se mohlo jednat o předzvěst ovulace? Před pár měsíci jsem si měřila BT a vždy po tech bolestech a tom špinění mi klesla teplota,ale nevím,no...budu ráda za vaše názory,děkuju
pro představu přikládám foto mé BT.Takto to je většinou každý měsíc,ale to špinění třeba teď trvá už 2 dny

pepetousek
18. pro 2013

Vypadá to tak, že by to mohla být ovulace..alespoň ta bolest, výtok a špinění tomu odpovídá..a pravděpodobně je to předzvěst, protože až pak ti stoupla teplota..vpodstatě, až tě to přestane bolet, tak probíhá ovulace, protože se uvolní vajíčko...kup si příště ovulační testy a v době špinění a bolestí testni, potvrdíš si ji testy 🙂