Bolest v podbřišku při styku a po něm. O co jde?

maturantka
15. pro 2011

AHojky mám takový menší problem... S přítelem se snažíme už druhým měsicem o miminko tudíš je u nas sex na denním pořádku 🙂 . Jenže cca 2 dny zpět mě při styku hrozně bolelo břicho ☹ . Myslela jsem že to přestane, ale trvalo to, až do dnešního oběda. Dnes mě bolelo břicho v oblasti vaječníků a dělohy. Včera jen v oblasti vaječníků a podbříšek mám dost nafouklý jako při MS. Ted už se cítím o mnohem lépe. Nevíte co by to mohlo být?? Mám zajít na gyndu?? Nebo o co jde??

marinka
15. pro 2011

Nemohla to být ovulace? Mně při ní vždy bolí břicho jak při sexu, tak i během dne a trvá to tak den až dva a někdy je to opravdu nepříjemná bolest. Hodně žen mívá bolestivou ovulaci..

kfitecko23
15. pro 2011

Já při ovulaci mám taky podobné bolesti v podbřišku jak u MS...a pokud si měla dojít MS a nikde tak taky můžeš být těhu.

llluckaaa
15. pro 2011

Mohlo by to být těhotenství, ovulace, menstruace, nebo nějaký zánět ☹ Uvidíš, jestli to přejde do pár dní, jestli ne, tak bych raději zašla na gyndu.

zabula
15. pro 2011

Mě to stalo poslední dobou taky,při styku sem měla bolení a podbřišek byl citlivý až hrůza 😒 ale bylo to v době ovulace,ted podbřišek od ovu pořád pobolívá,píchá.A čekám na výsledek,tak doufám že bude pozitivní 😉