BT klesla, poté zase stoupla, MS nikde. Poraďte

luckag2
1. bře 2014

Ahojky holky,mám dotaz 🙂 Dneska mám 6 týden zpoždění MS cyklus bývá nepravidelný plus mínus pár dní,zkouším měřit poprvé bazální teplotu akorát spíše večer...už před týdnem jsem měla křeče v podbříšku jakoby měla dorazit MS,včera a dnes ružovo žluté špinění vždy jen trošičku. BT se drží kolem 37,5 akorát ve čtvrtek klesla na 37,0 tak jsem čekala MS,ale opět stoupla,něja se v té BT nevyznám-prosím o radu zkušenější :D Děkuji..

luckag2
autor
1. bře 2014

@luckag2 oprava mělo tam být 6 den 🙂

monasek84
1. bře 2014

tak ja myslim, ze merit bazalni teplotu ma vyznam pouze rano, hned po probuzeni.... to je teplota nejstabilnejsi...vecer uz ti ji muze cokoliv ovlivnit a myslim, ze ty hodnoty nejsou vubec smerodatny...

sonka.77
1. bře 2014

@luckag2 bazální teplota se měří pouze ráno, ihned po probuzení. Tedy tvoje hodnoty naměřené večer nevypovídají o ničem.

nonnni
1. bře 2014

tak jednak se meri rano, ale take by takto rozhazene hodnoty mohly znacit anovulacni cyklus. Ale to nezjistis, pokud nebudes merit hned po probuzeni, ve stejnou dobu, stejnym teplomerem a predtim se ani nehnes😉

alenka_p
2. bře 2014

Pokud máš zpoždění, zkusila bych test ;) Jinak jak píšou holky, bazální teplota se měří ráno, než vstaneš (bez pohybu, to teplotu ovlivňuje), hned po probuzení