Bude lepší vibrogym? Jsem po revizi a plánujeme mimi

bibianca
14. čer 2013

Ahoj holky, chci se zeptat byla jsem na kosmetice a kamoška mě zlákala k tomu, že bude kupovat nějaké dva stroje vibrogym + vacutherm. Vzhledem k tomu, že jsem po revizi a potřebuji přijít i na jiné myšlenky. Řekla jsem si jdu do toho. Od srpna se však chceme s mužem znovu začít snažit. Vacutherm je s infračerveným zářením a v těhu se nedoporučuje. Myslím, že by to asi byla blbost jít do toho když jsem po revizi a plánujeme znovu mimi.. Proto si myslím, že bude lepší vibrogym. Co myslíte?

Děkuji za rady.

bibianca
autor
14. čer 2013

Žádná nemáte zkušenost?

terinda
14. čer 2013

Nemám zkušenost, ale nešla bych do toho 😅
Spíš bych dělala nějaký sport, ty vibrace se mi pro/po otěh. nezdají moc vhodné.

pajab
14. čer 2013

Já jsem třeba cvičila ale jen př: na trenažeru. Tohle bych si netroufla. Když se opravdu snažím a nechci potratit tak bych zvolila na nějakou dobu jiné cvičení.

bibianca
autor
15. čer 2013

@terinda a @pajab No, snažit se chceme až od srpna. V těhu to určitě neplánuji. Jen jsem chci vypadat hezky a taky zpevnit pánevní dno. http://www.klub-slunecnice.cz/power_plate.html Tady je moc hezký článek kolem toho. Píšou, že cvičit by se určitě nemělo v těhu, ale před těhu o tom nikdo nemluví 😒 Už jsem se objednala na deset lekcí. Skončit bych měla 24.7... a plánované početí je od 31.7.

pajab
16. čer 2013

Ano tak to ano 🙂 určitě navadí. Já taky cvičila před otěhotněním. Jestli je všechno v pořádku tak můžete cvičit i v těhu ale určitě ne to co píšete a s mírou.

ratatooy
16. čer 2013

jo tak vybrogym znám a pro me jako po cisaři absolutně nemožny ty vybrac sou tak silný že me bolí snad i vaječníky z toho a že by to melo nejakej efekt???se mi moc nezdá

ratatooy
16. čer 2013

ještě ted co užu poradit lepší je power plate

marketa1503
20. říj 2016

Prodám Vibrogym Lotos, nový, PC 7700 Kč. Prodám za 5000 Kč. Rychlé jednání sleva.