Čaje podporující plodnost. Máte zkušenost?

marguerite
28. zář 2006

Holky nemáte některá zkušenost s nějakým čajíkem, který by "podporoval" plodnost? Piju kontryhelový čaj, ale klidně budu bumbat další...máte tipy? 😉 díky

mufy
11. říj 2006

Nejlepší je ale sypaný,stojí také kolem 20Kč

kalci
11. říj 2006

Len a Mufy dík. Čaj pro chlapa je dobrý nápad. Holky existuje něco takového? Taky bych ho manžovi podstrčila.

mufy
11. říj 2006

To jsem teda neslyšela, ale pochybuji o tom,že by ho pil.Teda můj manžílek ani náhodou.Pro něj jsou už muka,když musí papat prášky.

len
11. říj 2006

No, já bych to spíš viděla tak, že bych mu uvařila čaj a řekla mu, že je to nějaký nový, bylinkový, samozřejmě bych mu neřekla, že je to čaj na podporu plodnosti 😉 Tuhle jsem mu dávala nějaký vitamín, už ani nevím na co, tak se zeptal, jestli se to strká do pusy nebo do zadku (pardon 😕 ) a demonstrativně ho nechal ležet tam, kam jsem ho položila, přičemž vše ostatní ze stolu sklidil 🙄 Ale čaje mu chutnají všechny, co mu uvařím, tak bych mu prostě jenom zatajila, že to má taky nějaké léčivé účinky 😉

miiina
11. říj 2006

Ahojky holky, pročítám si tu vaše příspěvky. Moc ráda bych ten kontryhel vyzkoušela, koupí se normálka v lékárně?
S přítelem se snažíme o mimi od srpna a stále nic. Vím že je to jen chvilka, ale docela začínám zoufat ☹

len
11. říj 2006

Miino, jo, normálka v lékárně 🙂 Manžel mu říká "ten tvůj těhotný čaj" a odmítá ho ochutnat, i když je moc dobrý 😀
Od srpna? a z čeho, prosím tě, zoufáš? 😉 Tím si akorát naběhneš na to, že se ti nebude dařit kvůli psychice, hezky hlavu vzhůru! 🙂

miiina
11. říj 2006

len, díky za podporu, ale všude šlyším a čtu že v dnešní době počít mimi přirozenou cestou je opravdu těžké. Moc si přeju mimi co nejdříve🙂)Ale to ostatně všichni tu 🙂
Prosím tě, jmenuje se ten čaj nějak speciálně, abych nebyla v lékárně za blba 😅

len
11. říj 2006

Normálně přijdeš do lékárny a řekneš, že chceš kontryhelový čaj 🙂
A vážně nezoufej, každému se to nepodaří napoprvé, jestli máš cyklus v normě a občas se s manželem pomilujete, tak to dřív nebo později vyjde! 🙂

mufy
11. říj 2006

No já ho kupuji ne v lékárně ale přímo v herbě kde jsou sypané byliny.Prodává se to v sáčku za 20 Kč.A jmenuje se normálně kontryhel.Piji ho ráno a večer,jakmile je menstruace,tak ho vynechávám.Jinak s tím čajem pro chlapa bych souhlasila,ale jak jsme my každá jiá,tak i chlapy jsou jiní a některý má čaje rád a někomu zase víc chutnají prášky.Nechala bych to na něm, co si vybere.

len
11. říj 2006

Mufy, tak to já na 100% vím, že ten můj je čajový 🙂
Jinak já ho piju i při MS, prý má zmírňovat menstruační bolesti, přímo to na něm píšou 🙂 A kdo ví, jestli se nezadaří, tak si třeba příští rok nasuším kontryhel sama, je to celkem běžná bylina 🙂

mufy
11. říj 2006

No to právě nevím,kdy se má pít,všude píšou něco jiného.Někde se píš,že se má pít v první části cyklu a jinde zase až druhá půlka cyklu.Tak nevím,já teď vyzkouším čaj na neplodnost se směsí bylinek.Uvidím,co to udělá.

lucieplavcova
11. říj 2006

Holky kamarádka, která má už teď 3 letou holčičku když se o ni snažili tak jim to 2 roky nešlo a nakonec byla chybička v manželovi a stačilo jim aby 1 měsíc bral vitamíny A a D a povedlo se jim.

len
11. říj 2006

No tak uvidíme, no, zatím si žádnou chybu nepřipouštím a i kdyby, když by to manželovi řekl doktor, asi by na něj dal 😉 Ovšem já sama do něj žádnou piluli nedostanu, ten čajík by byl bezpečnější 😀 Nicméně nevěřím na žádnou zázračnou medicínu, budeme se ještě snažit a uvidíme 🙂

mufy
11. říj 2006

No právě, jak já můžu vědět v kom to vlastně je?Jestli je chyba na straně manžela nebo na mé.Proto zkouším vše co se dá i ty vitamíny,ale o tom už zase v další diskuzi.

vero
11. říj 2006

Mufy, pro chlapa jsou prý dobrý dýňový semínka. Zlepšují kvalitu sperma a taky jako prevence na prostatu. 😉

mufy
11. říj 2006

A ten tvůj to jí také Vero?Mě chutnají,ale nevím jak mu.Zkusila bych mu to podstrčit,ale musely by být už oloupaný.

len
11. říj 2006

Já prostě předpokládám, že chyba není nikde a každému se prostě hned napoprvé nezadaří, i když je naprosto zdravý. Takže popíjím čajík, je dobrý a levný, stokoruny za vitamínky se mi dávat nechce, jestli se nám nebude dařit dlouho, necháme se vyšetřit a postupovat budeme v závislosti na tom 🙂

vero
11. říj 2006

Mufy, mně teda moc nechutnají (to si radši dám slunečnicový), ale manžel je má rád. Má pořád na stolku misku s dýňovými semínky, kterou pořád doplňuji. 😵

mufy
11. říj 2006

Tak to máš dobrý,že ti to ten tvůj zobe.Zkusím to taky.Jedné mojí kamarádce se to povedlo hned napoprvé a asi za týden bude rodit,další kámošce to trvalo bezmála 3 roky a bude rodit za 2 měsíce a nakonec mojí švagrové to trvalo 8 měsíců,takže jak je vidět,každá jsme jiná.Záleží na mnoha okolnostech,takže musíme holky vydržet. 😀

lucieplavcova
11. říj 2006

Manža dokonce už ty vitamínky koupil ale jen dětský v kapkách jinak je A i D na předpis. Tak se zeptám paní doktorky v pondělí 🙂

mufy
12. říj 2006

Až se zeptáš tak mi dej vědět.

mobina
18. říj 2006

Nikde jsme nenašla, zda se může Eregma užívat i v těhotenství. Poradíte někdo?

mufy
18. říj 2006

Tak jsem to našla na internetu: Není určeno pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Upozornění pro diabetiky: přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi.

mobina
18. říj 2006

Mufy díky, takže ne pro snažilky 🙄

mufy
19. říj 2006

no ono to není jen pro těhotné ženy,pro nás,které se snažíme je to dobrý prášek, pomáhá dozrávat vajíčko.Takže pokuď jsi už těhotná,tak se to nedoporučuje, pro mě třeba ano.

kimy
9. čer 2010

Holky, my jsme s manželem oba užívali kapičky Kotvičník a manžel navíc ProFertil. Nevím, jestli to bylo tím, ale zadařilo se a už máme doma malýho 3 měsíčního cvrčka! 😀 Všem držím palečky, ono to půjde, nebojte! Hlavně to chce být psychicky v pohodě. 😉

freyr
29. čer 2010

ahoj. Ja som si kupila Feminan. Mam hormonalnu nerovnovahu a dost dlhy cyklus. Niekolko mesacna liecba hormonmi zda sa nezabrala, tak chcem vyskusat bylinky. Dufam, ze sa mi upravy cyklus. To by som brala ako prvy znak, ze ten bylinny elixir zabera. Tak uvidime.🙂

gwynne
24. únor 2012

Kamaradka z Bosny mi doporucila MACINA TRAVA (Marubi herba), rostlinny caj. Otehotnela po mesici co ho zacla pit (po trech letech snazeni). Akorat zkoumam na internetu pod jakym nazvem se prodava v CZ (pokud je na trhu). Venovala mi jedno baleni; desne horky caj. Vedle toho muzu doporucit kouknout se na www.vitabiotics.com (GB) - vitaminy pregnacare concepcion (trying for a baby).
🙂

soucke00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopretina79
27. srp 2014

Ahoj všem,
po vyndání tělíska chceme zkusit mimi, nicméně hned 3. den po vyndání tělíska jsem dostala MS (pátek) a v pondělí (4.DC) jsem si koupila kontryhelový čaj. Musí se pít od začátku cyklu nebo můžu začít kdykoliv? Dvakrát jsem si ho uvařila, ale nevím jestli to nebyla blbost. Nechci si tím vše rozhodit. Děkuji