Calibrum Babyplan. Jste s těmito vitamíny spokojené?

luciexxx
27. dub 2011

Pořád řeším jaké vitamíny jíst. Jedla jsem klasickou kyselinu listovou, ale došla mi, takže se chystám opět do lékárny a řeším, které vitamíny koupím teď. Jen bych po nich nerada zbytečně přibrala. To si chci nechat až na to následující těhulkování.. 🙂
Na penězích mi zase tak moc nezáleží... Poradíte? Díky 😉

jop
27. dub 2011

já jsem jedla jen kys. listovou, asi měsíc, pak jsem otěhotněla 🙂 Po otěhotnění jsem jedla vitamíny jenom první trimestr, kdy se vyvíjí základ všech orgánů. Moje dr. mi říkala, že mnoho vitamínů způsobuje větší porodní váhu dítěte, což mi přijde jako logické a v okolí se mi to i potvrdilo. Jsem vděčná za porodní váhu svého dítěte 3190g 🙂
Jo a netloustla jsem po žádných vitamínech.

denousek
27. dub 2011

ja jsem calibrum baby plan jedla u prvniho ditka po celou dobu a porodni vahu melo jen 3100g a narodilo se přesně na termin.ted chceme druhé miminko a beru to zase... takže u mě doporučuji .-)

ivasad.
27. dub 2011

Ahoj, po vitamínech se netloustne, neboj 🙂 A co se týká té porodní váhy miminka, tak opravdu u maminek co berou těhotenské vitamíny, bývají děti těžší. Já jsem brala kyselinu listovou, před těhu a první asi čtyři měsíce. Myslím že to je dostačující, podle mně jsou vitamínové preparáty pro těhule spíš tahák na peníze. Pokud je maminka zdravá a jí dostatek čerstvého ovoce a zeleniny (což teď po zimě bude k dostání), tak na co jíst chemické vitamíny. Podle mě - lepší jsou ty přírodní vitamínky a doplnit v tabletách je potřeba pouze tu kyselinu listovou. 😉

hojda
27. dub 2011

Tak zkus Femibion🙂

antarres
27. dub 2011

Byl mi doporučen Femibion...

petruskaaa
30. dub 2011

u prvního jsem brala taky Baby plan,teď beru jen listovku a myslím že to úplně stačí 🙂

lukza
30. dub 2011

já u prvního brala calibrum baby plan už před těhu a pak první měsíce potom sme začala calibrum mama a teda syn měl porodní váhu 2800 v 37týdnu takže i v termínu by nebyl nějak velký tedka jsmem těhu a beru ho zase tdedka teda zrovna jen listovku ale za pár začnu baštit zase calibrum mami

kamusek
1. kvě 2011

Když jsem zjistila, že jsem těhotná, taky jsem začala brát Calibrum baby plan a brala je až do 3 měsíce a pak ty druhé růžové, taky Calibrum. Všichni mě strašili, že budu mít obra, že to nemám brát. Malá se narodila přesně v den termínu a vážila jenom 2,98kg a měřila 47cm. Takže žádný obr se nekonal a já beru vitamínky dál, protože jsou i pro kojící mamky a měla jsem strach, abych během zimy měla dostatek vitamínků, když jsou všude chřipky a hlavně, když jsem musela ze začátku opatrně s ovocem, aby se malá neosypala. Ale naštěstí všechno zlvádá super 🙂 Takže já vitamínky určitě doporučuji 🙂

coxa
2. kvě 2011

Já jsem Babyplan brala u prvního a byla jsem spokojená, u druhého už jsem nemohla kvůli štítné žláze a jodu, ale původně jsem měla v plánu brát ho i u dalšího těhu. 😉

anieanne
2. kvě 2011

Že jsou po vitamínech velké děti je dávno vyvrácený mýtus. Já brala Babyplan a poté Mami, celé těhu. Syn měl sice přes tři a půl kila, ale u nás je to v rodině, všechna mimča jsou velká. Mimochodem, na pokoji se mnou ležela mamina, co žádné vitamíny nebrala, a holčička měla přes čtyři kila týden před termínem...