Čekání na snažení o miminko 🙂

vladimira_b_l
30. srp 2017

Zdravím, třeba je tu některá, která to má podobně 🙂. S manželem jsme svoji 2 měsíce a začátkem září nás čeká měsíční svatební cesta Španělskem. Domluvili jsme se, že do té doby, nebudeme zkoušet...že až pak 🙂. Navíc jsme taky chtěli nechat můj organismus odpočinout a pročistit od HA...kterou jsem brala hrozně dlouho ☹....tak jsem zvědavá, jak nám to pak „půjde“ 🙂. Máte to některá stejně? Že vlastně čekáte ...jak to napsat...na to snažení? 🙂

zikisek
30. srp 2017

Ahoj, ano 🙂 my s manželem budeme spolu manželé rok, 1.10. a domluvili jsme se, že začneme pomalu od září to nějak ,,řešit" Teď už připravuju rekonstrukci dětského pokojíčku jako koberec, nábytek a pomalu začnu připravovat 🙂 beru kyselinu listovou pro případ a tak nějak pomalu se chystáme snažit 🙂 Jsem dva roky čistá bez HA, tak doufám, že se zadaří co nejdříve 🙂

teate
30. srp 2017

My jsme měli svatbu 1. 7. 2017, po čtyřech letech společného soužití. Teď v červenci jsme se přestěhovali do úplně nového bytu, takže vybavujeme. Jeden pokojík zůstane zatím "plonkový". 🙂 HA jsem sice nikdy nebrala, ale domluvili jsme se, že si po stěhování a svatbě trochu odfrkneme a začneme se snažit od prosince/ledna ... 🙂 Takže čekání na snažení se nás také týká. 🙂

veroniquecz
30. srp 2017

Já sice už jednoho prcka mám, ale teď jsem ve fázi, kdy minimálně rok musím počkat na druhé, takže jsem na tom podobně 🙂

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zikisek
31. srp 2017

@vladimira_b_l moc děkuji 🙂 Já teda HA brala taky více jak 10 let a první rok bez ní byl peklo, opravdu peklo. Už nikdy víc to nechci zažít. Teď mam pravidelně MS, vše jak má být🙂 Užjte si dovču, musí to být paráda 🙂 krásně si odpočiňte a v pořádku se vraťte 🙂

rosa106
31. srp 2017

Ahoj holky, preji vam hodne stesti, at vse dle planu 🙂 Ja brala antikoncepci taktez pres deset let a povedlo se hned po prvnim cyklu. Rika se totiz, ze po vysazeni je nejvetsi sance na otehotneni, takze zadne ,,ocisteni organismu" neni treba. Prebytecne hormony se z tela odplavuji opravdu velmi rychle

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zikisek
31. srp 2017

@vladimira_b_l nemáte to lehké :D :D tchýně jsou kapitola sama o sobě :D škoda slov...my měli něco podobného. Během roku jsme koupili byt,pořídili psa, otec měl vážnou nehodu a byl několik týdnů v nemocnici a svatba, na které se zkazilo úúúúplně všechno :D vím jistě, že psa si už nikdy nepořídím a nikdy se nevdám :D :D

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zikisek
31. srp 2017

@vladimira_b_l my máme xAPBT, takže hyperaktivní telátko. Navíc je rozmachaná a teď po kastraci, takže šíleně zlobí a neposlouchá. Navíc jsme zkrouhli mazlení a rozmazlování a to se jí taky nelíbí :D :D A to máme ještě ježka, který spolu s čubou obýval dětský pokoj a teď když jsme je oba vypakovali, tak ježka máme v obýváku a to je na pěst :D

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zikisek
1. zář 2017

Dámi, co by jste chtěly za pohlaví? Máte v plánu nějak té přírodě pomoci podle babských rad nebo se prostě necháte překvapit? A připravujete se nějak s vitamíny nebo kontrolujete jak jste na tom s ovu a tak???

vladimira_b_l
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz