Čekání na // v roce 2018 🙂

kaitinka
9. led 2018

Zdravim vsechny snazilky v novem roce. 🙂 Je tu nejaka, ktera tez v novem roce zacala vic resit mimi a stejne jako ja ceka, az se ty dve // zadari? Pojdme cekat spolu a podelit se o zkusenosti a rady 🙂

lobella
14. led 2018

Ahoj holky, myslite ze ovu dorazi? Mam ji 13 dc, dnes je to 14 dc a teplota zatim neklesla. Mate ovu kazdy mesic stejne? Ovu tetsy zatim pomalu sili, ale ja je nikdy nemela pozitivni, i kdyz BT ukazovala ovu.

natysnovec
14. led 2018

@kaitinka Je teda fakt ze me to poboliva to bricho a chodim casteji na zachod...nevim...

kaitinka
autor
14. led 2018

@lobella ahoj. Ja osobne nevim, ja si BT nemerim.. Ale muzu ti poslat odkaz na diskuzi, kde to holky urcite poradi

kaitinka
autor
14. led 2018

@natysnovec ja sice taky, ale u me to muze byt tim, ze ted docela piju caj z bylinek co mam nasusene ze zahradky

lobella
14. led 2018

@kaitinka dekuji, ptala jsem i tam, ale diskuze se ted uklidnila a nikdo nereagujetak jsem to zkusila tady..
Chodu ovu take plus minus den, nebo kazdy mesic je to stejne, cyklus mam 26 dni...

kaitinka
autor
14. led 2018

@lobella no ja ovu primo nikdy neresila, tento mesic jsem ji poznala podle bolesti a vytoku. A mam jen aplikaci v telefonu, ale ta to taky ukazuje spis priblizne podle zadanych kriterii. Podle vseho mi to tenhle mesic sedelo, tak uvidim. Jinak co vim, tak ovu je tech 11-16 dni pred MS a tomu obdobi mezi ovu a MS se rika lutealni faze, ktera je nemenna. Takze pokud vis, jak dlouhou mas lutealni fazy a pravidelnou MS, muzes si i spocitat, kdy bude dalsi ovulka

600den994
14. led 2018

@lobella s BT taky neporadim,nikdy jsem nemerila.Kdyz ono to nase zenske telo je takove zaludne

kaitinka
autor
14. led 2018

@lobella a podle obecnych kriterii u zdrave zeny pri cyklu dlouhem 28 dni se udava lutealni faze 14 dni a tudiz je ovulka u takoveto zeny 14 den cyklu. U tebe bych odhadla tim padem ovulku na 11-12 DC pri delce tveho cyklu.

lobella
14. led 2018

@kaitinka ja mam ovu vypocitanou dle aplikace a prave ze i mereni BT se vzdy schodovalo s aplikaci a ted ne, je mozne ze ted bude cyklus treba 27 dni a tak se i ovu posune... Jinak tabulkove rozlozeni treba na tehu testech mi rika, ze bych ovu mela mit asi 8 DC... Vsude se uvadi trosku jine udaje...

kaitinka
autor
14. led 2018

@lobella tak ono zalezi na mnoha faktorech. Kazda jsme vyjimecna a telo kazde z nas funguje malinko jinak. A ano, muzes mit relativne prodlouzenej cyklus a tim padem i ovu se ti posune na jiny DC. Lutealni faze se nemeni

natysnovec
14. led 2018

Ahoj muze mi ovitrelle vyprchat z krve po tydnu?Dekuji

vila_z_lesa
31. led 2018

Ahojky, rada se pridam mezi vas, ja uz teda jedno detatko mam, ale chceme druhy, mam teprve druhou ovulaci po porodu, tak uvidime, jak to pujde, bastim listovku a piju kontryhel. Zatim si nechci delat ovulacni testy, ale asi ani nemusim, ptz me den pred ni desne boli podbrisek. Tim, ze jsem na matersky, nemam zadny rozptyleni a na druhy myslim kudy chodim, tak je to takovy na prd. Tak snad se nam, i vam, letos // zadari 🍀🍀🍀

evabeda
31. led 2018

tak já taky doufám, že letos se dočkám🙂 snažíme se už rok a půl a v pondělí mě čeká laparoskopie, aby se podívali, jestli otěhotnění něco nebrání. Jinak jsme s mužem oba v pořádku, cyklus pravidelný, ovulace taky ukázkově, spermio nadprůměr, ale miminku se k nám nějak pořád nechce...

bbvcelka
1. únor 2018

@vila_z_lesa ahoj taky v to doufam,mam triholky,dve s predchoziho manzelstvi s ted s manzelem mame taky holcicku..Tak studuji jak na toho chlapecka.Mamzel je policicta vojak v jednom a mooc by si parťaka přál 🙂

biedronca
1. únor 2018

Holky taky se přidám.
SKoro po roce to výšlo, ale HCG začlo klesat a tak min. týden 22. ledna se spustil samovolný potrat. Obrečela jsem to ....
Ale ted mam naději a věřím,že se určitě max do pů roku zadaří! Tento rok se prostě povede. Jestlikož to byl samovol. potrat už se hned snažíme dál. Třebato výjde, a já v to pevně - asi naivně - věřím !

pavlina30
1. únor 2018

@biedronca Tak říká se že po potratu je to jako pohnojené.Kamarádka také samovolně potratila a hned nato otěhotněla.Možné je všechno 🙂

arevb
1. únor 2018

By mě zajímalo, jak dlouho je pohnojeno 🙂 v listopadu SP, Nechala jsem proběhnou 6neděli, pak 1 Ms a snažení, ale další MS dorazila ☹

alexkisss
2. únor 2018

Holky my se snažily od brezna dnes kontrola a sme 6+2 neskutečná radost moc se tesime

natysnovec
2. únor 2018

@alexkisss Mame to stejne😁😁👍

alexkisss
2. únor 2018

@natysnovec taky ste 6+2

natysnovec
2. únor 2018

@alexkisss jsem asi min...

abigail123
3. únor 2018

Tak se po nějaké době hlásím. Zkouším tento měsíc ovulační testy. Klasicky zase nic moc neukazuji. Jsem si ale jistá, že ovulace proběhla nebo proběhne dnes. Bolí mě od 15DC vaječníky (taky podle nejsilnější čáry na testu že včerejška). Dnes je čárka zase málo viditelná. 🙂 Prostě já nikdy nemám zcela značně pozitivní testy. ☹
Od pondělí mám začít brát 6 dní duphaston, tak snad ovulace určitě proběhla. ☹
Všem kterým se daří gratuluji 🌼 přeji si, aby tento měsíc už mrcha fakt nepřišla. ☹

bbvcelka
3. únor 2018

Holky dnes jsme byli na návštěvě u známých,narodil se jim krasny chlapecek,Kryštof 🙂 holky nam proste ten chlap jeste chybii 😀

natysnovec
3. únor 2018

@bbvcelka tak by to chtelo doctverice syna😀😀

jancabr
3. únor 2018

@abigail123 a odkud máš testy? Já si koupila v DM a vycházejí nádherně silné čárky

abigail123
3. únor 2018

@jancabr kupuju v lékárně (zelené balení po 5 ks) značku si bohužel nepamatuji.

abigail123
Autor odpověď smazal
Zobraz
abigail123
Autor odpověď smazal
Zobraz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru