Čerstvě po revizi a nový začátek

saminomimino
15. čer 2018
Ráda tu pokecám s někým kdo je na tom aktuálně podobně jaká já,nečekaný odchod miminka v 10tt a následná revize.Sdílet pocity i obavy ,těšení se na nové snažení a sdílení nadějí že se to už nebude opakovat,že zlé je vybrané.Já čekala páté miminko,neplánovaně a i jsem z kraje přemýšlela o potratu,než se mi vše po šoku urovnalo a miminko jsme přiali a neskutečně se těšili,i děti,vše šlo dobře až najednou na běžné kontrole miminku netlouklo srdíčko,prý se to stává,ale nikdo už vám neřekne jak těžké to bude a stále je,nikdy jsem neměla v těhotenství problémy,vždy zdravé a zdravým dítkem zakončené těhu,tohle mě tedy úplně semlelo.Dnes jsem 4 den po revizi a psychicky se zatím moc nezlepšuji......
pejskyne
9. únor 2019
@lazuli35
@radullah
Díky moc! Kontrakce zatím nemám, cítím se úplně v pohodě. Šla jsem jen na normální kontrolu, po 14 dnech, právě kvůli historii předčasného porodu. A on čípek, co byl před 14 dny 3 cm, už je najednou jen dva. Ale válím se tady v posteli, čtu holčičí časopisy, tak trochu poodpočinu, a když v pondělí ráno nebude výsledek zásadně horší, pustí mě zase domů.
Tento týden jsem si to asi dost pohnojila, protože jsem se nejdřív pohádala s mužem a brečela z toho asi den a půl, a když jsem se z toho konečně vylízala, že samé radosti jsem začala děsně doma gruntovat. Zhubla jsem od minulé kontroly o kilo. Tak doufám, že když se hodím do klidu, ještě to snad chvíli půjde.
pejskyne
12. únor 2019
Ahoj holky! Jsem doma z nemocnice, zatím nerodím, ale budu se už radši hodně válet (jak jen to s dvěma malými dětmi půjde). Dostala jsem pro jistotu kortikoidy na dozrání plic, magnézko a utrogestan na tlumení otvírání porodních cest. Jsem v pohodě, akorát se mi spustila laktace jak blázen, ale prý se nemám znepokojovat.

Chtěla jsem vám ještě nabídnout: Zjistila jsem, že mi ještě zbylo něco Nosifolu, který už neupotřebím - 4 pytlíčky a 12 tabletek. Kdyby někdo chtěl za poštovné poslat, napište.
Mějte se hezky, držím palce všem!

Sem začni psát odpověď...

Odešli