Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

pajinka85
31. črc 2011

@d.h.86 až taaak, to pak bude dlouuhééé čekání

moncaka
autor
31. črc 2011

Jak jsem psala, já mám dnes 28DC, ovu byla, dle příznaků, 18.,kdy teda snažení proběhlo před, v a po ovu, ale test je taky čistě bílý.......takže buď je ještě na dvě čárky brzo nebo se jen ještě ms nehlásí 🙂

moncaka
autor
31. črc 2011

@pajinka85 já bych taky čekala tak 14 dní až 3 týdny...Já počkám tak do poloviny srpna.

pajinka85
31. črc 2011

@maxi.smile
Já při prvním mimču jsem testovala ještě den před očekávanou MS a odpoledne a už tam byly //
🙂
Ale asi je jasné,že to není pokaždé stejné....
Uvidíme. 😉
Ale co mě překvapilo,bylo to, když jsem se sklonila nad skleničku kde bylo trošičku piva, tak mě to tak nakoplo, že jsem se mále po... Sice pivo moc nemusím, ale že by mě někdy tak vadilo.... 😝

sluuniicko
31. črc 2011

@moncaka Ahoj ještě jednou, moc děkuji za přivítání...Do tabulky se tedy s dovolením zkopíruji 🙂

@maxi.smile I Tobě moc díky za přivítaní 🙂 Nevím tedy , proč si tchýnka koupila letní byt zrovna tady, ale co...třeba se jí tu líbí :D Já tu žiju už od malinka, takže jsem tu zvyklá..a dokonce s přítelem bydlíme v bytě, kde jsem bydlela s našima ;)

d.h.86
31. črc 2011

@pajinka85 já mám takový pocit,že jsem kdysi měla nějakou cystu a vyvolávačku mi fakt píchli tuším až tak po 3týdench,ono klidně muž být z jakýchkoliv duvodu zpoždění
ale možná záleží na gynekologovi,těžko říct

moncaka
autor
31. črc 2011

@sluuniicko určitě i bez dovolení 😉

sluuniicko
31. črc 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as.................. 2DC
dilemma............................ 3DC
deyana............................... 4DC
kotatkoz..............................4DC
martinka87.......................8DC
svija...................................13DC
kive76.............................. 14DC
frapik............................... 16DC
kimm88........................... 16DC
malinka_02.....................19DC
yesu..................................24DC
jituska86..........................25DC
d.h.86.............................. 26DC
moncaka.........................28DC
pajinka85........................30DC
sluuniicko........................30DC
maxi.smile.....................36DC
luckamb............................ xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

pajinka85
31. črc 2011

@moncaka
taky jsem měla test čistě bílý... ale nevím kdy a jestli vůbec proběhla ovulace..
U tebe bych řekla, že je ještě dost brzy na test...takže hodně štěstí při dalším testování 🙂

moncaka
autor
31. črc 2011

@pajinka85 No, asi jo, se přiznám, že fakt nevím, kdy případně testovat, ale tak teď to vidím na čtvrtek - pátek, nedorazí-li ms...

pajinka85
31. črc 2011

@moncaka Já také přesně nevím, záleží prý na uhnízdění vajíčka a pak na každé z nás zvlášť. U každé je to jiné. Ikdyž nejčastěji je to v den vynecháni MS, ale pokud jsi ty ovulovala až asi 18. den a ne 14.den jak se běžně počítá, tak máš ještě ty 4 dny k dobru...takže ještě počkej. 😉

moncaka
autor
31. črc 2011

@pajinka85 no, jak jsem tady dneska psala, nic nepočítám, nic neřeším no a pak nevím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxi.smile
31. črc 2011

@sluuniicko má přítele, co z Mostu pochází a ,,na starý kolena" se tam pak chtějí vrátit..takže zatím bydlí v Pze a tam si to zvelebuje, takže tam jezdí, jen když má volno...a až bude v důchodu, tak půjdou tam..tak taky byla rozhodující určitě cena..oproti Praze 😉 Mně se tam, co bydlí, líbilo 🙂 ..to je hrůza, ty zprávy..asi na to přestanu koukat, samý drama 😒

maxi.smile
31. črc 2011

@moncaka tak mně třeba přišlo, že tenhle měsíc ani ovulka nebyla..žádný bolesti, nic ☹

moncaka
autor
31. črc 2011

@maxi.smile no, ale třeba byla, jen bez příznaků zcela viditelných...u mě byly příznaky viditelné, ale teď mě tak napadá, že kdo ví, od čeho to bylo 😀 člověk si vsugeruje ovulku a už to jede 😀

pajinka85
31. črc 2011

@moncaka
já se ještě nestihla sledovat, tak také nevím, jestli byla nějaká ovulace nebo ne...dostavujeme domeček, takže jsme na to moc nemyslela, to až po tom, co se to začalo zpožďovat....za to ted na to myslím pořád. 😉

moncaka
autor
31. črc 2011

@pajinka85 no to věřím, ono to člověku přeci jen nedá, ale nejlepší je na to nemyslet, tedy zaměstnat se něčím jiným a moc nad tím vším nepřemýšlet...

moncicak.as
31. črc 2011

@sluuniicko Nazdárek ségruš 😀 Tak konečně ses připojila 😉
@maxi.smile Já jedu do Mostu zítra 😀 😀 😀

@pajinka85 Já myslim, že týden až 14 dní klidně můžeš počkat, až pak bych zašla na vyvolávačku 😉 Třeba jen yla ovulka později 😉

moncicak.as
31. črc 2011

@maxi.smile Mám to stejně, taky jsem tenhle měsíc asi ovulku ani neměla, si myslim... 😒 🙂

baibies
31. črc 2011

Holky zapomněly jste na mě v tabulce a ještě mě informujte - co znamená zkratka DC, dnes mi to moc nemyslí....

moncicak.as
31. črc 2011

@baibies DC = den cyklus. 1. den menstruace = 1DC 😉

baibies
31. črc 2011

Ty jo holky zasvětte mě.. Ty máš tedy druhý den MS?? a co třeba ty co jsou 36??? V tomhle jsem uplne dutá.. dokonce manža má vetsi prehled o me ovulaci ;) Tak já zase asi rozumím jiným věcem...

sluuniicko
31. črc 2011

@maxi smile Tak oproti Praze je to určitě rozdíl...to se jim nedivím 🙂 A v jaké části bydlí?..Já na zprávy vůbec nekoukala...dělala jsem ted svoje první štvestkový knedle, tak jsem se na to musela patřičně soustředit :D A kupodivu se docela povedly ;)

@moncicak.as Ahoj....no jo, už mi to nedalo.Stejně už to všichni ví :D

moncaka
autor
31. črc 2011

@baibies ty co jsou 36DC, tak buď mají delší cyklus, nebo zpoždění z jiného důvodu a nebo jsou těhotné 🙂 Záleží na každé, kolika denní cyklus běžně má.

amallie
31. črc 2011

@macek01 Ha a ceho se obavas???? Tos nenapsala 😀

moncicak.as
31. črc 2011

@baibies Já mám ted třeba 2DC, ale jinak mám cyklus 35 dní...každ to máme jinak 😉

malinka_02
31. črc 2011

myslíte tedy, že po ovulce už šace není ?

antana123
31. črc 2011

@puleckovi
@moncaka
holky škoda příště 😉
@maxi.smile třeba budeš mile překvapená 🙂
@terioza1 nechápu jak to může dát někdo na net 😕

moncaka
autor
31. črc 2011

@malinka_02 udává se, že po ovulaci je možné oplodnit vajíčko v průměru do 24 hodin.

pajinka85
31. črc 2011

@malinka_02
pokud přesmě víš, kdy máš ovulaci tak po ovulaci je šance už jen den nebo dva---alespon myslím 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru