Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

urugu
1. srp 2011

Ahoj holky, přidávám se ke snažilkám z června. Snad to vyjde, včera druhý pokus, ale dva dny po ovu, tak tomu moc nedávám. Držím nám všem pěsti. 🙂 Holky a co je to DC?

pajinka85
1. srp 2011

@kvetinka6
Neboj, urovná se to a bude i litovat toho, že to řekl. 😉 To znám.... 🙂
A jinak všem přeji dobré ráno, u mě žádná změna... 3 dny zpoždění, zatím žádné příznaky ani MS a ani těhotenství..
Jak já nemám ráda to čekání 😖

pajinka85
1. srp 2011

@urugu
Ahoj,DC znamená den cyklu počítáno od data prvního dne poslední menstruace. Já mám 3 dny zpoždění, proto mám 31 DC.. už víš? 😉
A přeji ať to výjde 😀

antana123
1. srp 2011

@urugu držím pěsti třeba to vyjde 😵
@pajinka85 nevzdávala bych to zkusila bych testit později 😉

pajinka85
1. srp 2011

@maxi.smile
To tě obdivuji, že to ještě vydržíš..takové zpoždění a zatím bez testu... 🙂
Jsem zvědavá na tvůj výsledek....skoro jak na ten svůj 😀

pajinka85
1. srp 2011

@antana123
U prvního díťátka jsem měla test pozitivní už den před očekávanou MS.... Tak jsem asi čekala že to bude stejné 🙂
Teď žádný testík doma nemám a tady u nás ho opravdu neseženu..musím si zajet někdy do města.
Včera jsem pročítala všechny možné články a tam často psali, že je nejlepší dělat test týden po vynechání MS.. 😒
jinak že často bývají falešně negativní...

maxi.smile
1. srp 2011

@pajinka85 já právě zpoždění nemám 😒 Minulý měsíc MS dorazila 37 DC, což je dneska, tak se nad tím nijak nepozastavuju a fakt bych testovala ode dneška za týden...Ale na MS se cítím, břicho pobolívá, takže jsem v klidu a držím smutek 😀 S Terez jsem testovala v den očekávání MS a krásná a silná dálnice...ale u každého těhu je to jinak, tak nechci být smutná, když má zrovna dneska dorazit manža..minulý měsíc jsem mu bulela do telefonu..byla jsem si táááák jistá a prd...nějak mě to rozhodilo, už jsem si vybrala i sourozenecký kočárek 😀 😀 😀

antana123
1. srp 2011

@pajinka85 já u malého taky myslím už 3 dny před MS sem našla // ale já to na sobě poznala bylo to moje druhé těhu tak sem to poznala a testla a vyšlo to držím palce šance je pořád u tebe

jituska86
1. srp 2011

Ahojky holky tak sem dneska testla a mam slabou // mam 2 pred MS ale vzhledem k tomu ze mame dnes vyroci cchi mu to da jako darek...je mozny ze sem tehu...??? Delala sem si to rano...Pak se cchi testnout jeste v patek...byla bych strasne rada... 🙂

pajinka85
1. srp 2011

@maxi.smile
Aha, tak to jo..tak to máš dlouhý cyklus, to máš dlohé čekání...Ale přeji kéž by nedorazila. 😉
@antana 123
to já taky věděla, že jsem těhotná..boleli mě prsa a bylo mě špatně... a teď právě nic, tak si spíš myslím, že se někde MS jen zatoulala.

pajinka85
1. srp 2011

@jituska86
Falešně pozitivní test bývá málokdy, akorát prý někdy na obyčejnějších testech ta druhá čárka lehounce prosvítá..
Ale moooc ti to přeji!!!! 😎
A když testuješ takhle brzy je jasné, že nebude ta druhá moc vidět .... 😉

urugu
1. srp 2011

@pajinka85 Tak díky za vysvětlení. Taky ti přeji, aby se zadařilo. Je to někdy dlouhé čekání..... Jinak nevíš ještě, jak dlouho je vajíčko připraveno k oplodnění? Někde jsem slyšela, že 24 hodin....

pajinka85
1. srp 2011

@urugu Ano říká se 24 hodin po ovulaci. Ty si jsi úplně jistá kdy jsi ovulaci měla?

antana123
1. srp 2011

@jituska86 moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵

antana123
1. srp 2011

@pajinka85 tak to výjde třeba příště a nebo budeš třeba překvapená

maxi.smile
1. srp 2011

@jituska86 jůů, to jsou skvělé zprávy, takhle po ránu 🙂 Moc gratuluju, to bude krásné výročí! Tak nám pak napiš, co na to milý říkal 😀 😀 😀

svija
1. srp 2011

@jituska86 - to vypadá dobře 🙂 .

My včera podnikali další pokus, tak jsem zvědavá, co z toho bude. A včera jsem taky koupila cyklosedačku pro malého, přes mimibazar za půlku, už jsme si jí byli vyzvednout a jsem z ní nadšená. Snad bude hezky, abychom mohli výletit 🙂 .

urugu
1. srp 2011

@pajinka85 no dělala jsem si tento měsíc ovu testy, abych to zjistila a právě ovulace měla být ve čtvrtek dle sílící čárky, ale žel to už jsem nemohla úplně zjistit, protože jsem jela pryč. Dle chuti na sex tipuji, že v pátek bylo vajíčko připraveno. Takže bychom to zase právě projeli.... 😠 páč sex byl včera v noci. 😵 😖

pajinka85
1. srp 2011

@urugu
Já nemám vůůůůbec zkušenosti s ovulačními testy....
To je škoda, že nebyl sex právě v pátek. To by bylo tedy asi pravděpodobnější, ale člověk nikdy neví 😉 😉

amj
1. srp 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as..................... 3DC
dilemma............................ 4DC
ivis85 ..................................5DC
deyana................................5DC
kotatkoz...............................5DC
martinka87.........................9DC
Antana123..........................10DC
amj.......................................11DC
svija.....................................14DC
kive76..................................15DC
frapik....................................17DC
kimm88...............................17DC
malinka_02.........................20DC
yesu......................................25DC
jituska86..............................26DC
kvetinka6..............................26DC
d.h.86...................................27DC
moncaka.............................29DC
pajinka85............................31DC
sluuniicko...........................31DC
maxi.smile..........................37DC
luckamb...............................xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

jituska86
1. srp 2011

@pajinka85 no prave ja sem testovala jen kvuli tomu vyroci no takhle uplne videt jako ta prvni neni ale je videt ale taky to prikladam k tomu ze sem to delala brzo....dneska si koupim dasi testy a zkusim jeste v ten patek..i kdyz mi to urco neda a zkusim i ve stredu...takze by to mohlo znamenat to co si myslim ju.

jituska86
1. srp 2011

@maxi.smile no i ja sama budu zvedava co mili rekne mam pripraveno obalku s testikema vedle toho dupacky ale musim koupit jeste neco primo jemu aby na ten sok rychle zapomnela apomalu vstrebaval 😝

pajinka85
1. srp 2011

@jituska86
A těhotenské příznaky máš? (to se neptám, kvůli tomu, že bych ti to chtěla vyvracet 🙂 ale jsem zvědavá )
Já si myslím, že určitě to dopadlo. 🙂 Tak gratuluji a lepší dárek k výročí stejně neseženeš 😀

jituska86
1. srp 2011

@pajinka85 no ja nevim i kdyz si myslim ze jo ale moc to tomu asi neprikladam..ale jsem unavena, a nemam chut k jidlu....a tak nak citim obcas ze mi neni dobre ale na zvraceni mi neni a mozna mi trosku boli prsa...

jituska86
1. srp 2011

@pajinka85 a kolikrat sem si uz delala testy a vzdycky byli snehove bili kdyz sem to treba nedostala nebo sem mela obavy ale ted tam ta druha carka proste je 😵

jituska86
1. srp 2011

Štastná a to moc tak ted jedine doufat ze se to opravdu povedlo a mimco se udrzi

frapik
1. srp 2011

Dnes u zubaře jsem raději odmítla rentgen. Sice se snažíme první měsíc a test ráno negativní, ale díky informacím od vás vím, že testovat během prvního měsíce snažení je brzo. 🙂
@jituska86 Tichounce gratuluji. ;)

jituska86
1. srp 2011

@frapik moc dekuji po dlouhy dobe me zase potkalo stesti.

deyana
1. srp 2011

baby vy ste teda ukecaný, kdo to má dočítat 😀
@jituska86 gratulace, ať čárka sílí a manža ať má radost 🙂

já už jsem trochu na nervy, krvácim jako prase po porážce, to teda ten minulej potrat probíhal daleko líp :-/ snad se teda do třetice zadaří, já jsem si říkala že budu pít kontryhelovej čaj a už jsem 5 DC a neměla jsem ani jeden 😀 tak nevím jestli to ještě má smysl.. navíc jsem tak děsně unavená, bych pořád spala nebo ležela. Půlka prázdnin za náma kočky, a letní počasíčko ještě nedorazilo ☹

lenkajp
1. srp 2011

***Těhulky****
terioza1
zr.ska

****Snažilky***
moncicak.as..................... 3DC
dilemma............................ 4DC
ivis85 ..................................5DC
deyana................................5DC
kotatkoz...............................5DC
martinka87.........................9DC
Antana123..........................10DC
amj.......................................11DC
svija.....................................14DC
kive76..................................15DC
lenkajp.................................16DC
frapik....................................17DC
kimm88...............................17DC
malinka_02.........................20DC
yesu......................................25DC
jituska86..............................26DC
kvetinka6..............................26DC
d.h.86...................................27DC
moncaka.............................29DC
pajinka85............................31DC
sluuniicko...........................31DC
maxi.smile..........................37DC
luckamb...............................xxDC (13. 6. vysazena HA, MS zatím nedorazila)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru