Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

brambora20
1. srp 2011

já poprvé taky vydržela netestovat...Cítěla jsem se též těhotně od prvního dne snažení...plýtvala jeden test za druhým, pak měla menzes a divně mně od konce bolely prsa...jsem si říkala PO? Na gyndě se mi dr. vysmál, prý tak brzol by to nepoznal ani šaman...dal mi tbl, na zvětšení tvoření vajíček, že je začnu brát při menzes...no a už jsem žádnou nedostala...
ale zklidnila jsem se jehho sdělením...test jsem si dělala až 47.den, jsem si říkala, že musím vydržet do 50, ale po dovo jsem nastoupila do práce a byl tam nějaký bacil zákeřnák, tak jsem se radši rychle testla, abych šla hned na nemocenskou....a byla tam dálnice!
Chjo, krásné to bylo! Snad to bude i podruhé brzo!

pajinka85
1. srp 2011

@miselinka2
kolikátý den po vynechání jsi měla //?

moncaka
autor
1. srp 2011

@brambora20 to víš, že bude 😉

Je neskutečné, jak si člověk dokáže vsugerovat i neexistující.....

maxi.smile
1. srp 2011

@brambora20 jo, to jsem měla min. měsíc 😒 Vždy tak 32 DC a minulý měsíc až 37 DC, padlo pár testů a pak slzy..tak u mě to teď není ani tak o tom, že bych testovat nechtěla..spíš nechci být smutná...taky jsem se minule cítila tááák otěhutělulilli.. (bylo mi šoufl, necítila jsem se na MS, žádné bolesti břicha, hezká pleť, napnutý a zvětšený prsa)...a pak tradááá.... ☹ Teď na to prdíkuju a kdyby cokoliv, do konce týdne na test nešáhnu... 😀

d.h.86
1. srp 2011

@pajinka85 no,to je vlastně taky fakt 😀
nj,tak se uvidí no,jáí uzobávám ted hrozny,předtím jsem měla malou nugetku a předtím sýrovou omáčku a špagety
děs běs zase ten jídelníčekmnj,mrcha se blíží 😠

miselinka2
1. srp 2011

@pajinka85 4 den po vynechání já byla nevrlá a musela sem testit 🙂

terioza1
1. srp 2011

@maxi.smile at zije opradu mamatest.... Na vas taky bude mavat mimco... .-)

terioza1
1. srp 2011

@puleckovi to je parada, zes jeste nedosala ms, treba se opozdi o celych 9 mesicu kocko.... moooooc ti to preju.... a pak ja budu koukat na tvoje testiky 🙂

pajinka85
1. srp 2011

@miselinka2
Já testila v den vynechání a pak dva dny po vynechání a nic. Při prvním těhotenství jsme testila den před a už tam byla a je tam dodnes (mám ho schovanej ) 🙂

rajule
1. srp 2011

Ahoj holky tak teď mi trvalo tak hodinu než jsem se dočetla ke konci. Moc gratuluji ke // a doufám, že bude těhulek přibývat. Ráda bych se přidala do tabulky, ale nevím jak. Jsem 6DC, ale nevím přesně kdy mám ovulku, takže se snažíme každý den. Chtěla jsem se jen zeptat - mám trochu zakloněnou dělohu, ale jinak žádné problémy nemám, tak jestli to nějak nebude mít vliv na otěhu. Máte některá zkušenosti?

miselinka2
1. srp 2011

@pajinka85 no j byla stastna jak blecha 🙂 a sem stastna jen ty nevolnosti grr

brambora20
1. srp 2011

@rajule to má i moje ségra, zapadla napodruhé 😉 jinak někde tady jsem dnes četla takové ty babské rady- poloha zezadu 😉

moncaka
autor
1. srp 2011

@rajule já to mám též a né trochu, ale docela hodně, tak uvidím, ale myslím, že to vliv nemá a jak píše @brambora20, tak o té se to vážně říká 😉

pajinka85
1. srp 2011

@miselinka2
To ti věřím, že jsi byla šťastná, taky budu až se tam někdy ta druhá // objeví. 😉 A zlobí tě hodně nevolnosti? Já je skoro neměla, jen trochu žaludek jak na vodě, ale fakt nepatrně.
S přítelem jsme si ale říkali, že nás ten sex, teď když se snažíme o miminko, že nás baví snad ještě víc...ten pocit po tom, že možná právě dnes..... je úúúžasnej 🙂

rajule
1. srp 2011

jé tak díky za pozitivní zprávičku, docela jsem se toho bála, že to bude problém, tak snad ne. Poloha zezadu je ok
😀

miselinka2
1. srp 2011

@pajinka85 no je mi desne ted od patku nejhur co to snad jde ... uz nevim co delat aby mi bylo lip nic nepomaha
😠

marcelkap
1. srp 2011

@rajule Ahoj, tabulku vedu já u sebe albu. Musíš mě mít jako přítele a pak jí uvidíš. Tak jestli chceš, tak se mrkni a napiš mi do IP, co tam chceš všechno doplnit.

brambora20
1. srp 2011

já mám stále dojem, že jsem zapadla ráno....ono se říká- vytrhnout ze stereotypu...my se milovali hodně večer a jednou jsem na něj skočila ráno a byl Adýs 😉
ale může to být jen náhoda

pajinka85
1. srp 2011

@rajule
já ji taky měla před prvním těhotenstvím, ale vůbec jsme to nevěděla...řekli mi to až když jsem byla těhotná a v ničem mě to neomezovalo.

moncaka
autor
1. srp 2011

@pajinka85 mně to řekli právě už dřív, že ten sklon je již hodně velký, tak mě na to jen lehce upozornili, že toto už by maličko být problém mohl, ale já tomu zatím nevěřím 😅

brambora20
1. srp 2011

kolegyně z práce mně krmily tenkrát samýma "chytrostma"....jedna, že na to hupsali denodenně, ráno a večer a obě děti se jim snad podařili první měsíc...měla jsem dost, když jsem na toho mého tlačila 3xtýdně...
Ted už by to zas i šlo, zvýšil se nám apetit....
ale máme doma Kazišuka...
mi řekněte, že ty děti maj asi 6.smysl.... 😀

marcelkap
1. srp 2011

Holky, já jsem dneska 18DC a mám úplně stejný bolení břicha jako minulej měsíc touhle dobou. Netušim čim to je. Tenkrát, když jsme se snažili o Lindu, jsem to vůbec nemívala. A bolí to dost i při sexu 😖 Bych se na to vyprdla...se pořád pozoruju a přemejšlim co se se mnou asi děje... 🙄

marcelkap
1. srp 2011

@brambora20 To je u nás to samý, jakmile se začnem k něčemu chystat, malá se vzbudí 😠

moncaka
autor
1. srp 2011

@marcelkap Jééééééééé, naše krásná tabulka!!!!

pajinka85
1. srp 2011

@brambora20
No to teda děti mají... :(

svija
1. srp 2011

@lilin - jé, to mi nějak uniklo, že ty už taky //, super, tak to gratuluju 🙂 .

kotatkoz
1. srp 2011

@marcelkap prosim, oprav mi v tabulce posledni MS 28.7. a tedy 5 DC 😀
Taky bysme na to uz zas meli hupsnout 😀

marcelkap
1. srp 2011

@kotatkoz Opraveno 🙂 Už budete hupsat jo? Tak to závist, já měla tenhle měsíc 8 dní ms 😖

kotatkoz
1. srp 2011

@marcelkap a zkousela jsi ten kontryhel? Tak pohodovou MS jsem fakt snad jeste nezazila, jako ted s kontryhelem 😎 Jen mohla potvora prijit driv, ty dny DC taaak pomalu ubihaj 😖
No asi je na hupsani jeste brzo, ale tak, asi na nej zkusim taktiku, ze mu nedam najevo, kdy jsou zrovna ty jakoze plodny dny, treba to pomuze a zadari se 😀 A taky mame dneska 2lety vyroci svatby, tak se to musi oslavit 😀

marcelkap
1. srp 2011

@kotatkoz Jo, kontryhel jsem pila chvíli a pak se na něj vybodla. Asi na něj zase najedu. Já jsem dokonce tenhle měsíc zaznamenala, kolikátej je den až 15.DC, úplně jsem na to nějak zapomněla to sledovat (což je dobře 🙂 ), ale hupsali jsme každej den 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru