Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
3. srp 2011

@amallie jezis, to je hrozny 😀 ja jim dam samice, budou cumet .-D Ruce - at se poradne spratelej s rukama a bude to parada 🙂

moncaka
autor
3. srp 2011

Ahojky, holky, tak já jsem dneska 1DC 😀

malinka_02
3. srp 2011

@d.h.86 no to máš furt dřív než já, už to nemužu vydržet bolí mě břicho a nevím co to znamená furt si říkám že je to naděje.. my byli na dovče tak kddyž ne ted tak už nidky..máme oba stresový zaměstnání a
manžel co sme se vrátili je furt akorát už ve stresu tak to už je blbý

amallie
3. srp 2011

@terioza1 existuji kmeny, kdy chlapi poznaji na zene ovulaci, v tehu nesexuji absolutne vubec a i zensky jiny poznaji tehuli jeste driv, nez ona to vi 😉 Je to zajimavy, fakt 😉 (tim myslim lidi, tamto predtim jsem myslela jine savce)

pajinka85
3. srp 2011

@moncaka
to mě mrzí, ale budeme bojovat dál... já jsme dneska 2DC, ale MS byla nějaká extra krátká, včera začla, dnes už skoro nic...

amallie
3. srp 2011

@malinka_02 tehu bricho boli jinak, nez MS bricho, takze pokud te boli jinak a nemas priznaky MS, je tu sance velika

baibies
3. srp 2011

já už to chci taky dostat.. at to muze vsechno zacít ;)

terioza1
3. srp 2011

@amallie jo tak to jo... nesexujou cely tehu???!!! Asi by me odvezli 😀

terioza1
3. srp 2011

@pajinka85 zeby? 🙂 ms kratka......... to zni taky dobre 🙂 zkousela jsi tt?

moncaka
autor
3. srp 2011

@pajinka85 tak tak, mně to ale vůbec nemrzí, ba naopak, jsem děsně šťastná, že se tělo projevilo správně, taky neříkám, že mám ms nějak extra úchvatnou, hodně slabou, ale asi to tak má být 🙂 Tak za pár dní hurá na další snažení 🙂 🙂 😉

pajinka85
3. srp 2011

@terioza1
Nezkoušela... nemyslím si, že bych tam našla // ☹ Břicho mě bolelo jako blázen, jako při klasické MS..
A určitě to nebylo jen špinění, včera byla taková normální,jen nějak hodně brzo skončila, asi to je způsobené vysazením HA..
ikdyž možná mi to zítra stejně nedá 😉 a ten poslední test vytáhnu

pajinka85
3. srp 2011

@moncaka
To snažení je stejně krásný...ještě že se děti dělají takovým krásným způsobem 😀 😀

d.h.86
3. srp 2011

@malinka_02 tak jsem to počítala,dnes jsu 29DC
nj,dřív,ale mě to testpování teda zatím nebere,to je ještě času,jsu naprosot v klidu 😀

terioza1
3. srp 2011

@pajinka85 No, tak uvidis... ja bych teda nevydrzela 🙂 Ale ja jsem v tomhle maniak, takze me moc neber vazne... kdybych mohla, testovala bych i pri ms 😀 Ted, doufam, ze testovat budu aztak za 5let zase .-)

baibies
3. srp 2011

To my jsme na tom tak, že já to mám raději, jenže zase nemám náročnou práci, takže ono se to posuzuje... :D :D :D :D

moncaka
autor
3. srp 2011

@pajinka85 je to krásný, jakým krásným způsobem se dělají 😀

Jinak dneska jsem byla v restauraci, kde byl pár tak s měsíčním mimčem a to pořád děsně řvalo a jaksi mi to lezlo na nervy 😅

malinka_02
3. srp 2011

@amallie
@terioza1 no holky a jak jinak bolí při těhu, mě jakoby dole píchí v podbřišku, trochu jako zánět močáku ale ten to není ten poznám bohužel velmi dobře, píchá mě jakoby na pravý straně a občas i na levý ale to jen málo spíš pravá.. řak nevím..myskeka sem že by to byly větry 😉 ale druhý den tak to nebudou
a Terioza tobě teda 10 DPO ducha 11DPO už tam byla velká?

pajinka85
3. srp 2011

@moncaka
Až budeš mít svoje, budeš na to koukat jinak a určitě budeš mít hodné miminko 😀 Já první měla, tak doufám, že to druhé mi to nezplatí i s úrokama... 😀

terioza1
3. srp 2011

@malinka_02 picha to taky tak jak rikas, ale ne cely den, jen obcas.... ale i jinak... ja nevim, jak to napsat.. 🙂 Ja mela 10DPO douska, ktery nebyl normalne videt, na svetle jo. Tak jsem si rikala, ze se to asi nejak rozpilo a mel to nejt naznak te druhe /... a pak snad 11DPO tak duch, ale silnejsi... a 12DPO uz duch viditelny... Vsak se mrkni ke me do alba. Tam jsou vsechny testy u sebe poskladany.

moncaka
autor
3. srp 2011

@pajinka85 Jojo, to máš pravdu, to tak bude...a jestli bude jednou mimi po mně, tak hodné určitě nebude 😀 to spíš pak poleze na nervy zase někomu jinému 😅

brambora20
3. srp 2011

mně teda v těhu na začátku bolelo břicho stejně jako při menzes....já měla přesně dojem, že čekám menzes

pajinka85
3. srp 2011

@baibies
Tak s tou práci ho chápu, my jsme minulý týden pracovali na baráku od rána do večera a ani jeden jsme se na nic nezmohli... a to se u nás normálně nestává...
Takže chápu, těžce pracují lidi, že se jim pak už moc nechce....

pajinka85
3. srp 2011

@moncaka
i to je možné.... 😀 😀 😀

baibies
3. srp 2011

@pajinka85 no já ho chápu jen občas, záleeýí na mé chuti... :D někdy mu to pekne vyctu, on totiž manuálně nepracuje... celý den sedí za pc..

brambora20
3. srp 2011

@moncaka ségra má ted 3.týdenní Emu, byla připravená, že bude řvát, ted drží skoro noční a i tak vylítává z kůže...
na to je expert moje matka....
I mně drtila, když sem nadávala na Adama větou- NO, miláčku, když jsi chtěla panenku, měla jsi zajít do hračkářství, miminka pláčou 😀
no není to na kop do dupky

pajinka85
3. srp 2011

@baibies
Aha já myslela, že se nadře v práci 😀
Můj předchozí partner na to vůbec nebyl...to byl mazec...(a to také seděl jen u počítače)Nejdřív jsme ho přemlouvala, pak mě to přestalo bavit,pak jsem se po 10 měsících snažení (z mé strany) trefila do správného dne a otěhotněla. Ale to byl sex tak jednou za měsíc...takže jsem to zvládla úspěšně....a celé těhotenství NIC a poporodu také dlouhé NIC.
Ale za dítě byl rád,jen by asi byl raději kdyby se dělali jinak 😀 😀 😀 😀

moncaka
autor
3. srp 2011

S tou prací, já dřív pracovala i 12 hodin denně, nyní pracuji o maličko méně, ale je to podstatně náročnější a stresové, ač sedím "jen" v kanclu a někdy večer jsem ráda, že lehnu a ležím 😀

malinka_02
3. srp 2011

@terioza1 no tos mi poradila 😉 mi právě jak byly na dovče tak když to nevyjde teď tak už nikdy..

brambora20
3. srp 2011

@pajinka85 to trochu znám, resp. znala jsem, před prckem jsme to měli pdoobně...ted, když máme značně omezené možnosti, tak jsme náruživější...I když jsem většinou hodně unavená furt, tak jsem ráda, že mám chlapa, který denně neotravuje, to se přiznám bez mučení! 😝
Jinak v těhu s emě též kdesi od 4.měsíce nedotkl...prý nemohl!

baibies
3. srp 2011

@pajinka85 Když už je stojí to za to.... Nevím proč to tak má... Tak to mě nestraš, doufám, že si budeme v těhotenství užívat, na miminko se tesime oba, prý to ten týden ovulky určitě zvládne ;) To bude zase jednou paráda, jen aby to nebylo stereotypní, to me neba.. tak uvidíme, ake to nejdřív ta mrcha musí dorazit... ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru