Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amj
4. srp 2011

@pajinka85 moc krasny cepicky.

marcelkap
4. srp 2011

Ahoj, vy moje holky ukecaný 🙂 Jsme teď na dovče u tchýně - bydlej v baráku, takže aspoň změna oproti našemu paneláku.

ivis85
4. srp 2011

Ahoj holky
@pajinka85 teda jsi šikulka, kamarádka taky háčkuje a krásně, i prodává, občas mi pro neteřinky něco udělá, ale chtěla jsem to zkusit sama, "dyť nemám uplně levý ruce" ... to jo... 😅 , řetízek a konec 😀
@antana123 tak to byl malej fakt velkej, ale poučení pro příště ... segra se zas poučila s kojením, nechtěli jí malýho dát a pak už se nechytil, s malou byla připravená všechny seřvat a vydupat si co jí patří a nakonec to nebylo třeba - je to v lidech,případ od případu ...
@puleckovi doufám, že už se ty // objeví 😉
@kleopatra35 to jsme rády, že jsi zpět, jak bylo?

pajinka85
4. srp 2011

@ivis85
Ono na tom nic není. Já taky uměla jen řetízek, ale chtěla jsem se to naučit, zasedla jsem k internetu a hledala návody a popisy a pak to šlo a aplikace (autíčka, opičky, krtečky, zajíčky, pejsky, kočičky atd) jsem bud okoukala jen tvary a nebo úplně vymyslela sama.
To bys určitě taky zvládla, jen to chce trpělivost 🙂

deyana
4. srp 2011

@pajinka85 krásné čepičky, ta s kočičkou kitty je super, tu bych chtěla 🙂 teda pro malou 😀 já tu háčky a nějakou tu vlnu mám koupené ale neodvážím se, asi tady zůstanou jen tak ležet 😀

pajinka85
4. srp 2011

@deyana
Kdybys opravdu chtěla stačí říct a změřit hlavičku... 😉

puleckovi
4. srp 2011

@antana123
@terioza1
@deyana tak je rozhodnuto, právě jsem to dostala, takže dnes 1.DC ☹, jsem zklamaná, ale tak trochu jsem to čekala, že to bude prostě jen opožděné, když test byl pořád sněhobílej

deyana
4. srp 2011

@puleckovi jé, to mě mrzí, vypadalo to tak nadějně.. nějak teď nevzpomínám, jestli měříš BT, nechceš to zkusit? z toho by jsi poznala ráno, možná i včera, že to nevyšlo.. a hlavně poznáš zadarmo, bez testíků kdy máš ovu a vlastně i těhu.. 😉 hlavu vzhůru, a šup do dalšího kola s náma, však ono se to brzo podaří 😉

moncaka
autor
4. srp 2011

Ahojky, holky, tak jsem to dneska v práci zapíchlan dříve, byla jsem jaksi utahaná a dost mě bolí záda, ale to nemá nic s ms, ale zase se mi trochu páteř rozhodila, tak jsem si šla lehnout...jinak tetička z Ruska přijela tak na 2dny, protože dneska už skoro nic, tak to byla paráda 🙂 🙂

@puleckovi nevěš hlavu!! Tělo ms asi potřebovalo, tak jej tělu dopřej a za pár dní zase hurá na snažení a ono to dopadne 😉 Já jsem dnes 2DC 😉

@pajinka85 krásné čepičky!! vždy takové lidi fakt obdivuji, protože já nemám pravou a levou ruku, ale jenom dvě levé, to bych nikdy nedala 😀 Jinak já si děsně přeju holčiču, já sama jsem totiž taková ta, která se ráda obléká, ráda se líčí, ráda vypadá dobře a tak bych si chtěla hezky oblékat i holčičku, parádit ji 😅 😅 😅 Ale kdyby to byl synátor, tak bych se taky nezlobila a to vůbec...hlavně, zdravé dítě, to je nejdůležitější 🙂

terioza1
4. srp 2011

@puleckovi Ahoj zlatko, tak to me mrzi, ale zadari se priste, hlavne neztracej nadeji a neves hlavu, to je pro otehu nejhorsi .-)))

d.h.86
4. srp 2011

@pajinka85 no,tak smekám,krásný čepičky,strašně ráda bych se to naučila,dělám šperky z korálku,,zkoušela jsem papírový pedig a ted mě lákají ty čepičky,ale umím jen řetízek 😠
@puleckovi to mě mrzí,ale určitě to příští měsíc vyjde,uvidíš
jinak já dnes pořádně konečně uklidila,ještě mám slvečené peřiny,tak je musím povléct,ale to stačí večer
chystám se ještě jet nakoupit,nějaký maso na gril a zítra chci něco upéct,přijde v sobotu návštěva
jen doufám,že ta "teta z Ruska"jak jí tu všichni říkáte,nepřijde
ta totiž není zvaná 😀

moncaka
autor
4. srp 2011

Taky k vám jde bouřka?? Tady je úplně černo a začíná hřmít....

moncaka
autor
4. srp 2011

@d.h.86 to víš, že nedorazí, a pak nebude pozvaná ještě několik měsíců a to bez pardónu 😀 😉

d.h.86
4. srp 2011

@moncaka kéž bys měla pravdu,podbřišek mám jakýsi nafouklý,tak nevím nevím
a žaludek nějak pořád divnej
já chci tak moc být těhotná
jo a k tmu co to bude,hlavní,aby mimi bylo zdravý,ale vzhledem ktmu,že doma máme jednoho raubíře,tak je jasný,že chceme holčičku

moncaka
autor
4. srp 2011

@d.h.86 neboj, určitě to výjde přirozeně 😉

Ty jo, to je slejvák!!

d.h.86
4. srp 2011

@pajinka85 a kde jsi našla nějaký podrboný návod?a jakou velikost vlny a háčku jsi používala ze začátku?
tady zatim hřmí

svija
4. srp 2011

@pajinka85 - já bych si taky přála holčičku. Jednoho divocha už doma mám, tak k němu holčičku do party 🙂 .

@antana123- a porodila jsi spontánně nebo byl porod vyvolávaný? U nás jsme to stihli 2 dny před vyvoláváním, které jsem ukecávala na poslední chvíli 🙂 .

puleckovi
4. srp 2011

@deyana teplotu neměřím, na ovu používám ovu testy, snad se to povede příště
@moncaka tak to jsme obě zase na začátku, good luck
@terioza1 vím vím, teď jsi mě rozesmála, protože jsem si vybavila, jak Ty jsi byla "v klidu" 🙂 ale teď je to v Tvém případě ještě důležitější 🙂

pajinka85
4. srp 2011

@d.h.86
podrobné návody jsem našla na mimibazaru v návodech a pomáhala mi trochu mamka. Háček používám 2,5, ale pozor, některé se číslují jinak..Já mám takovej s barevnou rukojetí a háčkuju z příze Camilla a nebo Catania..ta catania je měkkčí a lépe probarvená, ale dražší a o dost-alespon u nás.
Já bych vás to ráda naučila, ale vysvětlování mě moc nejde 😒 To kdybych to mohla ukázat, to byste pak viděli, že na tom zase nic moc není...
A přeji ti, aby alespon tobě ta MS nedorazila a // se objevily. 🙂
@puleckovi
mrzí mě to...já taky doufala 3 dny, že to dopadlo a ono nic ☹ Dneska 3DC
@moncaka
tak to jsme na tom s tou délkou MS úúúplně stejně. To se mi ještě nikdy nestalo, vždycky 5-7 dní a teď slabé 2 dny.

A koukám, že tady je spousta toužících po holčičkách...tak at nám to všem výjde a máme brzy krásné zdravé holčičky

moncaka
autor
4. srp 2011

@pajinka85 mně se to taky nikdy nestalo, když jsem brala HA, tak trvala tak 4 dny a když jsem ji nebrala, tak 7-9 dní a to festovně teda. Ale asi je to normální, znám plnoho holek, co po vysazení měly ms opravdu jen tak krátce a pár měsíců se jim to srovnávalo. Tak je to asi ok 😉 😉 Já si pak u Tebe nechám nějakou pěknou čepičku uháčkovat 🙂

maxi.smile
4. srp 2011

Holky, tak dneska krásné //, žádný duch, ale pořádné dálnice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maxi.smile
4. srp 2011

@marcelkap prosím do tabulky zapsat // našla 4.8. 2011

brambora20
4. srp 2011

@maxi.smile MOC GRATULACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, vydfržela jsi netestovat a vyplatilo se!!!!!

@pajinka85 jsi šikulka, též mám v plánu se na to vrhnout

svija
4. srp 2011

@maxi.smile - jéééé, dnes jsem na tebe myslela, žes tu nějak dlouho nebyla. Tak to je super, gratuluju moc 🙂 .

pajinka85
4. srp 2011

@maxi.smile
Jůůůů 🙂 Super, gratuluji 🙂

maxi.smile
4. srp 2011

@svija
@pajinka85 díky moc, holky! Nám přijela návštěva s prckama, takže chaos, výlety..tak až teď jsem se sem dostala 😉

moncaka
autor
4. srp 2011

@maxi.smile Simííííííííííí, obrovská GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je prostě bombastická zpráva, úžasná, dokonalá, báječná, bezkonkurenční...prostě gratulace největší!!!!!!!!!!!!!!!!!!

d.h.86
4. srp 2011

@maxi.smile ty jo,tak to gratuluju,fajn,jakže jste se dlouho snažili?
@pajinka85 děkuji,ale tuším,že se mrcha blíží a pa přemýšlím,že na to na chvilku asi prdím,na nějaký snažení

moncicak.as
4. srp 2011

@maxi.smile Vidíš, já Ti to říkala 😀 😀 😀 😀 Moc gratuluju 😉
Jinak my jsme konečně přestěhovaný, už tu je i net, ještě nemáme uplně vybaleno, ale jde tu už žít...-)
Tééda, bude mi chvilku trvat, než Vás dočtu 😀

d.h.86
4. srp 2011

tak se zítra chystám na nakládání masíčka a asi udělám měsíční krajinu,jsem ještě nikdy nepekla,tak uvidíme
dnes jsem toho uklidila,mám ze sebe dobrý pocit
chjo,začíná mě bolet podbřišek,doufám,že mrcha nepřijde,cítím,že to tentokrát hodně obrečím,nějak jsem si říkala,že to vyšlo,beru léky,kapky a skoro pořád jsme se milovali ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru