Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 jo tohleeee.. .no tak to potom jo.. ja ymsela, ze myslis styl - GAUCAK 😀

michelina1
11. srp 2011

@antana123 to je pravda, tak hlavně, aby sílil... děkuju za podporu 🙂
@terioza1 ne to ne "gáučák" ne 😀 - to já se ráda budu převádět, jak jsem statečná 😀

hanulik88
11. srp 2011

Je úplně super, mít někoho i takto "imaginárně", kdo ví co se mi honí celý den hlavou 🙂..chlap se sice tváří, že ví,ale ne tak jako vy, když jste na tom podobně 🙂
no nicméně teď se jdu věnovat povinnostem za přítelem, jelikož jsme v půlce cyklu, když už jsme u tohoto tématu 🙂..(obávám se, že půl rok na mě je dlouhá doba, bláznit budu i dřív)
tak přeji hezký zbytek večera a zítra si příjdu zase počíst 🙂..papa

terioza1
11. srp 2011

@michelina1 😀 Vid, ja taky... jaka jsem statecna budouci maminka a tehulka... pak prijdu domu a padnu za vlast 😀

terioza1
11. srp 2011

@hanulik88 ver, ze asi tak jako 90% holek, plasit budes uz driv... tak krasnej vecer preju .-)

moncaka
autor
11. srp 2011

Ty jo, jsem dneska 9DC a cítím se, jak kdyby byla ovu, což ale hodně těžko.......tělo asi lehce blbne 😖

terioza1
11. srp 2011

@moncaka treba ne....

moncaka
autor
11. srp 2011

@terioza1 9DC se mi zdá hrozně brzy...... 😅

michelina1
11. srp 2011

@terioza1 to bude komedie - jsem si to úplně představila 😀

terioza1
11. srp 2011

@moncaka souloz a nic tim nezkazis 😀 Moje rada 🙂

@michelina1 😀 To bude... tasky s nakupem pohodim sotva za dvere a padnu.... No 😀 Budu polomrtva, vycerpana, ale jakmile zazvoni navsteva, hra zacne znovu, pac budu preci sikovna a samostatna i v tehu 😀

malinka_02
11. srp 2011

@michelina1 no tak když je z dvojčat tak to je možný 😉
@terioza1 a to tě pořád píchá a bolí břicho?

moncaka
autor
11. srp 2011

Jinak my máme též v rodině dvojčata a ještě právě v té generaci, kde to můžu schytat a to bych fakt nerada 😀 😀 😀 ale při mém "štěstí" bych se fakt nedivila 😀

malinka_02
11. srp 2011

@moncaka a jak se to může schytat0, Mynželov babička měli a jeho teta dcera ty babičky, tak si říkám že to je spíš po ženských

@antana123 no my se snažíme taky od ledna, ale ty už jednoho broučka máš, tak máš alespoˇˇn nějakou radost, já si pořád říkám že když to navyjde tak nemáme nikoho 😢

moncaka
autor
11. srp 2011

@malinka_02 u nás je to taky přes ženskou linii, já se o to nikdy nezajímala, ale říkala mi to sestřenice, že jsem klidně na raně 😀

antana123
11. srp 2011

@malinka_02 ale jak dlouho jsme na něj čekali??,víc jak rok a nakonec hormony a jinné,ale máme malého je pravda že ted s ním už to není tak na palici jako u něj to je fakt ale i tak sem z toho smutná chtěla bych opravdu ještě jedno no uvidíme jestli bude

malinka_02
11. srp 2011

@antana123 a jak se to pak řeší? Jak jdeš na krev a podle toho ti dají nějaké léky nebo jak?
@moncaka no jenže u nich je to po ženských a manžel je chlap tak myslím že to tak nemuže být ne?

moncaka
autor
11. srp 2011

@malinka_02 říká se, že v případě chlapské linie je to málo pravděpodobné, ale co je na tom pravdy...to nevím.

moncaka
autor
11. srp 2011

@antana123 to víš, že bude, jakoukoli cestou, ale bude 😉

terioza1
11. srp 2011

@malinka_02 neee, to ne.... jen obcas... 🙂 tak 3x denne... zrovna ted 🙂 Spis je to takovej pocit... no zvlastni 🙂

antana123
11. srp 2011

@malinka_02 tak u mě to bylo tak že jsem chodila na odběr krve postupně v určitých cyklech přesně si to nepamatuju,pak jsem chodila taky dle dne cyklu na stěry a pak na utz vždy 12DC nasadil mi PROVERU pak 12DC UTZ a dostala jsem PREGNYL
muž byl na spermiogramu a jedl vitamíny:zinek,selen,A,D,a nějakou směsku
za 3 měsíce jsem byla těhotná

antana123
11. srp 2011

@moncaka jo a nevím jestli to pomohlo ale když jsem otěhotněla tak jsem poprvé dělala po sexu stojku asi 20 minut ale jestli to pomohlo nevím 😲

antana123
11. srp 2011

@moncaka díky za podporu jsem smířená se vším

antana123
11. srp 2011

to první bylo pro malinka 😀

antana123
11. srp 2011

no nic jdu spát přeju dobrou noc

moncaka
autor
11. srp 2011

Jen tak lehce o dvojčatech:
Také hormonální antikoncepce někdy příznivě ovlivní výskyt dvojčat. Po jejím vysazení nastává totiž jakýsi fenomén odrazu. Jeho výsledkem bývá více oplodněných vajíček v následujícím cyklu. Pochopitelně ne každá žena má po skončení užívání antikoncepčních tablet dvojčata. Jedná se pouze o nepatrně zvýšenou šanci.
Dovolte nám na chvíli mluvit pouze k ženám, když jsou to právě ony, kdo se obvykle ptá, zda budou mít dvojčata. Pokud jsou dvojčata přítomná v rodině vašeho manžela/partnera, nijak to neovlivní vaši šanci, zda budete mít dvojčata. Nezapomeňte, gen pro hyperovulaci je faktorem pouze u matky. Pokud vaše matka – nebo vaše babička či teta -- byly nebo měly dvojčata, potom tento gen můžete mít i vy. Ale rodinná historie vašeho manžela/partnera nemá v tomto ohledu absolutně žádný vliv na vaše vlastní děti, může mít pouze vliv na budoucí možnost, že budete mít dvojčata mezi svými vnoučaty!

malinka_02
11. srp 2011

@moncaka dobrou 🙂 já opírám nohy o stěnu vždy ale jen po dobu než se ,manžel osporchuje, pak na mě kouká divně..

malinka_02
11. srp 2011

@moncaka no tak to můžu být v klidu 😉 HA neberu od prosince a nepovedlo se ani jedno natož dvě

blondatabruneta
11. srp 2011

chjo... dneska 30DC, v břiše furt pocit na MS a nic.. :( tak buď ať se ukáže MS nebo druhá čárka na TT .. tohle je fakt děsný to čekání :(

malinka_02
11. srp 2011

@blondatabruneta já když mám pocit na MS tak příjde..

Tady nikde nikdo tak jdu spát dobrou

antana123
12. srp 2011

Přeju dobré ránko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru