Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

svija
14. srp 2011

@pajinka85 - jsem si prohlídla tvé fotoalbum a Kubíček je moc pěkný kluk 🙂 - Úplně vidím toho mýho prcka za dva roky 😀 .

majdasch
14. srp 2011

Jak některé píšete, že s manželem snažení neřešíte a že on by ani nechtěl, tak u nás je to skoro naopak. Pořád se mě ptá, vyzvídá, zkoumá, hledal si informace o tom, jak často bychom měli mít sex...Předhazuje mi, že mám těhotenské příznaky a ptá se mě, jestli mám výtok 😀 . Takže já před ním nic neutajím, což mě trošku mrzí, protože za 14 dní budeme mít výročí svatby a kdyby se to povedlo, byl by to krásný dárek. Jenže do té doby mě donutí udělat několik testů a sám si je zkontroluje, jestli nepodvádím 😀

ckei
14. srp 2011

@majdasch tak to mě by asi z tohoto kleplo, kdyby se takto manžel zajímal......to by pak asi lezlo krkem zase mně 😀

majdasch
14. srp 2011

@ckei Ale ne, je to sranda 😀 . A on to myslí dobře, jsem ráda, že se zajímá 🙂

malinka_02
14. srp 2011

@svija miminko má přece přednost takže bych hned přestala

@jinka09 no tak s tou prací to je teda špatný..
kdybych se měla omezovat kdyby náhodou což jsem dělala zezačátku nemusela bych taky pít 5 let.. po pár měsících sem to přestala řešit, dpokud nebudou // tak to nebudu řešit, spousta lidí to vůbec neví
@ckei no tak hlavně že se to vyřeší, budem tě mít rádi i tak 😀
@yesu no ono je to hodně o přátelích..
koukám samé nekuřačky a nepijete, holky a co děláte o víkendu večer 😀

ckei
14. srp 2011

@malinka_02 tak já o víkendu, je-li akce, tak piju, žváro v pyskách k tomu nepotřebuji 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malinka_02
14. srp 2011

@majdasch tak to je taky hustý 😉 no já bych možná byla docela ráda..ten můj se sice vyptával kdy ovvulka bude a ať koupím testíky, ale pak když byla tak si dal pár sklaniček navíc a nic, tak mě pěkně naštval

malinka_02
14. srp 2011

@ckei správný, už sem se lekla, že jen já sem hospodský povaleč 😀 to si samozřejmě dělám srandu.. bohužel kouření je zlozvyk z mládí a hlavně všichni kamarádi i manželka rodina kouří, několik marných pokusů, ale přestat nedokážu, tak sem to omezila že bkouřím jen o víkendech večer u vínka a ještě super lehké cigarety, jde spíš o pocit něčeho v ruc a jinak ne a hodlám to hned utnout jakmile budou //

ckei
14. srp 2011

@malinka_02 tak to by mě naštval taky, ale vím, že tohle by mi manžel nikdy neudělal, v tomto je nesmírně zodpovědný. Holt, ale jediný, co se k tomu dá napsat....chlapi, no 😀

ckei
14. srp 2011

@malinka_02 No, tak to určitě nejsi 😀 😀 😀 😀 já sedávám s kámoškama někdy i třeba 4x-5x týdně na kafi 😀 😀 vždy se s nějakou kamoškou domluvím a jdu......takže v pohodě 😀 😀

antana123
14. srp 2011

@janule8 Ahoj vítám tě a přeji to samé 😉
@jinka09 jé to mi je líto a starosti v práci vyřešilo by to těhu co???držím palce určo se zadaří brzo
@blondatabruneta to mi je líto
@ckei ta kamarádka to měla teda super to bych chtěla taky 😉
@pajinka85 někdy se prostě člověk mine

ckei
14. srp 2011

@antana123 no, kamarádka mě fakt dostala, ještě teď to jaksi nemůže pochroupat, že to tak je 😀 😀

antana123
14. srp 2011

jinak jsme konečně doma byli jsme na víkend u našich

malinka_02
14. srp 2011

@ckei no já v týdnu spíš fakt na kafčo, protože jinak sem v práci nepoužitelná.. 😉
@antana123 my sme taky po víkendu doma 😎

antana123
14. srp 2011

@malinka_02 všude dobře doma nejlíp co???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malinka_02
14. srp 2011

@antana123 jo jo přesně tak, i když u moře v hotelu all inclusive bych se taky někdy zdržela dýl, ale pak mi roste pěkně pupík 😀

marcelkap
14. srp 2011

Ahoj holky, zdravím vás po víkendu. Byli jsme na 1 noc v hotelu na zámku Štiřín a dneska na Karlštejně. Paráda, jsem úplně nabitá. Podotýkám, že bez Lindy, tak si užívala u babičky 🙂

janule8
14. srp 2011

Tak to my o tom, kdy je asi tak ovulka nějak extra nemluvíme, ale asi musí být manželovi jasný, kdy je ta frekvence šmajchlování větší 🙂 Nějak to zatím nechci moc řešit a zbytečně plašit, zatím tomu necháváme volný průběh. Ale sem ráda, že tady jsme na tom všechny podobně, tak se alespoň můžeme vypovídat..

malinka_02
14. srp 2011

@janule8 no když koukám na ten seznam těhulek vtabulce p 3/4 roce snažení tak ne úplně stejně 😉 ale sem ráda že si mám s kým pokecat s někým kdo mě chápe a neříká nesmš to řešit 😒 jak kdyby to šlo

amallie
14. srp 2011

@malinka_02 to nejde neresit, ja uz tedka rikam, ze az se budem snazit o treti, jdu k mudronovi hned prvni mesic, at se mnou neco udela 😀
Po tech par mesicich mozna neni od veci mereni bazalky nebo ovu testy, aby clovek vedel, jestli se bubec strefuje spravne 😉

janule8
15. srp 2011

@amallie to už teď plánujete i třetí??Tak to je pěkný, děti jsou radost.
@malinka_02 tim že jsme na tom všichni stejně v diskusy, sem spíš myslela že jako to potřebujeme nějak ventilovat ven a mluvit o tom, a to jak snažilky tak těhulky. Jinak sem slyšela, že pokud žena kouří, neměla by v těhotenství přestávat naráz, pouze postupně. Tělo je na přísun nikotinu zvyklé a kdyby ho najednou nemělo vůbec, tak je to pro něj ještě horší. Já sice nekouřím, ale kuřáky celkem chápu 😉
@antana123 tak sem se dočetla že máme stejné datum svatby 😀 jinak máš moc pěkného chlapečka..

janule8
15. srp 2011

Tak už tu máme zase pondělí, tak aktualizuji tabulku a přeju hodně nových těhulek v tomto týdnu 🙂
Těhule:
terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
jinka09.........................2.DC
blondatabruneta..........4.DC
kive76............................ .6.DC
amallie...........................7.DC
philipa.......................... .7.DC
Malinka_02.................. .8.DC
d.h.86............................ 8.DC
yesu...............................8.DC
janule8..........................9DC
Baibies ......................... 11.DC
sluuniicko.......................11.DC
puleckovi .......................12.DC
moncaka=ckei.........................13DC
Pajinka 85.......................14.DC
brambora....................... .14.DC
kotatkoz......................... 19. DC
rajule.............................. 20.DC
martinka87................... .23.DC
Antana123.................... .24.DC
svija................................ 28.DC
ameliejulliette................ 35.DC
luckamb........................??DC

antana123
15. srp 2011

Přeju dobré ránko
@janule8 jo stejné jo???ten den bylo nádherně a jinak děkuju 😵 😵 😵 😵 😵

svija
15. srp 2011

Ahoj, tak u nás dnes mrcha přišla, tak aspoň budeme mít nějakou legraci na příští měsíc 😉. A aspoň si teď chvíli užiju s mojí novou hračkou, menstruačním kalíškem 😝.

terioza1
jituska86 5 t.t.
maxi.smile
lilin
frapik
marcelkap
Lenkajp
michelina1
kimm88

Snažilky
svija................................1.DC
jinka09...........................2.DC
blondatabruneta..........4.DC
kive76............................6.DC
amallie...........................7.DC
philipa.......................... .7.DC
Malinka_02.................. 8.DC
d.h.86............................ 8.DC
yesu...............................8.DC
janule8..........................9DC
Baibies ......................... 11.DC
sluuniicko.......................11.DC
puleckovi .......................12.DC
moncaka=ckei.................13DC
Pajinka 85.......................14.DC
brambora....................... .14.DC
kotatkoz......................... 19. DC
rajule.............................. 20.DC
martinka87................... .23.DC
Antana123.................... .24.DC
ameliejulliette................ 35.DC
luckamb........................??DC

silente
15. srp 2011

@svija - hezky si pohraj, je to naposledy na hodně dlouho 😉

pajinka85
15. srp 2011

@svija
Děkuji 🙂

svija
15. srp 2011

@silente - díky, vy si taky pořádně hrajte s manželem, ať máme zase květňátko 😉 .

antana123
15. srp 2011

@svija to mi je líto příště to klapne určo 😉

maciatko248
15. srp 2011

ahojky Holky, tak cely vikend sme boli v nemecku na Insle Rugen bol tam nadherne a aj pocasicko krasne vyslo, pekne pod mrakom a sem tam so slnieckom 😵
Vcera 33DC a test negativny avsak MS stale meska, asi ked mam negativne testy tak tehu neni som. Kedy sa riesi s doktorom meskanie MS? totizo ja som ju mala vzdy pravidelnu prvykrat co mi to teraz robi.

@janule8 vitaj pri snazilkach a prajem skore vydarenie 🙂
@svija to je mi luto, ale najblizsie sa to vydari 🙂

maxi.smile
15. srp 2011

teda holky, jen sem nakouknu a tolik nových těhulek!!!!Obrovská gratulace a jen tak dál! 😉 Já jdu na kontrolu až 25.8., tak uvidíme, jestli něco uvidíme 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru