Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

silente
15. srp 2011

@purblanca - hm, 58% je moc ☹

foaji
15. srp 2011

@purblanca Jo, to znamylekar taky pročítám 🙂 A můžu říct, že u mých doktorů ty komentáře většinou naprosto sedí ..

silente
15. srp 2011

@purblanca - to je zajímavý odkaz! Hned jsem hodila svého dr. a ufff 😀
http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/Aulehle
Ale za něj bych dala ruku do ohně i bez toho odkazu 😀

purblanca
15. srp 2011

@foaji sedí jako pozitivně ? 🙂

@silente hmmm..., 100%, tak to je parádní...ale do Liberce je to z Brna daleko 😀 Snad najdu i tady dobrého gynekologa resp. gynekoložku... Já bych se před chlapem asi děsně červenala 🙄 Jsem děsnej stydlín 😠 Ale tak kámoška (porodní asistentka) říkala, že gynokologové jsou prý lepší ne gynekoložky... 😉

silente
15. srp 2011

@purblanca - já původně chlapa taky nechtěla, ale měla doktorku/údržbářku, úplně naprd, ordinace fuj hnus. No a tohle je bývalý primář z liberecké porodnice, navíc teď pracuje (nebo vlastní?) v Gennetu, prostě parááááda 😀

foaji
15. srp 2011

@purblanca Jo fakt to sedí.. pozitivní i negativní komentáře.. určitě nemůžu souhlasit se vším, ale většinou jo. Ta tvá gynekoložka se mi nelíbí.. taky u nás máme jednu takovou, která se sice usmívá, ale absolutně nic neřeší..když nemáš problém, tak je takovej doktor fajn..

purblanca
15. srp 2011

@silente njn, na těch chlapech asi něco bude... ale logicky jsem si myslela, že lékařka, jako žená má přece jenom se svým tělem nějakou zkušenost atd... Chjooo, tak já nevím, jestli se překonám.

maciatko248
15. srp 2011

@silente hm ako vidim v liberci mame viacerych 100% dr. 🙂 http://www.znamylekar.cz/9048/mudr-vrkoc-ivo/gy...

purblanca
15. srp 2011

@foaji no právě.... tak zatím problém nenastal, nastane možná přístí cyklus bude...nebude...bude ... ??? A řešit to až za půl roku je teda odbytí s velkým "O"... natož na rok !

silente
15. srp 2011

@maciatko248 - to je jen dobře 🙂

A tohle je ta moje bývalá, fakt to sedí 😀 😀 😀 😀
http://www.znamylekar.cz/9049/mudr-cernikova-il...
A to už k ní dobře 8 let nechodím 😀 😀 😀

purblanca
15. srp 2011

@maciatko248 v Liberci se urodilo 😉

purblanca
15. srp 2011

@silente -99% ?!? Tak to je sííla

maciatko248
15. srp 2011

@silente vau tak tuto by som nechcela ani zadarmo... este dobre ze existuje takyto portal kde sa o nich mozme docitat viacere nazory 🙂
@purblanca myslim ze sa tu len pristahovali 🙂 ale som rada ze tu su, ked tu uz zijem aj ja 😉

foaji
15. srp 2011

@silente Tý jo, -99% 😀 To ani není možný ..

silente
15. srp 2011

@foaji - máš pravdu, -100% by bylo pravdivé 😀 😀 😀 😀 😀

ameliejulliette
15. srp 2011

@purblanca Já jsem měla taky doktorku ze stejných důvodů a vyhovovala mi až do doby, než jsem dvakrát brzy po otěhotnění o miminko přišla a ona s tím nehodlala nic dělat, prý počkáme, jestli se to stane ještě jednou 😕 😕 😕 To je jako cooo? A když jsem pak přišla, že jsem asi znovu těhotná, tak mě "vítala" slovy Už zase? Netlačíte příliš na pilu? No já jsem se na odchodu klepala vzteky a to bylo naposled, co jsem ji viděla, celé těhotenství jsem úplně v pohodičce a bez stresů zvládla u nového doktora, který je sice takový trochu sedlák 😀 ale hned mi dal Utrogestan, abych byla v klidu a vůbec, on toho moc neříká, aby zbytečně člověka nezatěžoval, když něco chci vyloženě vědět, tak mi samozřejmě odpoví 😉

ameliejulliette
15. srp 2011

@antana123 Díííky!!! Vám takyyy 😉

purblanca
15. srp 2011

Jste tu některá z Brna? Četla jsem tu diskuzi gynekolog z brna, pár dobrých tam je, ale z ruky...protože nejsem z Brna, potřebovala bych něco "po ruce" - co nejbíž středu... 🙂

foaji
15. srp 2011

@silente No to jo. Je fakt neskutečný, že takovej doktor může ordinovat. "Spletla si výsledky, naordinovala rakovinu 2. stupně" To mě dorazilo, nemám slov..

purblanca
15. srp 2011

nevím, jestli jste to už neviděly, ale je to hezký 🙂 Hlavně to čisťoučký miminko, na konci 😀 http://acisej-mimi.blog.cz/0805/embrio

foaji
15. srp 2011

Holky, děláte některá ovulační testy?? Mívám hodně dlouhé cykly, takže ovulace kolem 20DC. Teď jsem 11DC a nějak divně mě pobolívalo v podbřišku, tak jsem skočila pro ovul. test. Ukázalo mi to 2 čárky, ta druhá, co má značit ovulaci, je slabší, ale je dobře vidět. Co to znamená?? Kdy teda přijde ovulace? Svou drahou polovičku dnes neuvidím, tak doufám, že tu ovulku neprošvihnem 😢

kotatkoz
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajinka85
15. srp 2011

Můj doktor měl 100 % i přestože se občas našel i nějaký negativní komentář, ale já si nemohu stěžovat.Jediné na co bych mohla je, že je slovák a někdy mluví moc tiše a pak mu hůře rozumím...ale jinak moc hodnej. 😉

foaji
15. srp 2011

@silente Už to chápu. Já myslela, že ten luteinizační hormon je v moči jenom při ovu 😀 Jsem zas o něco chytřejší 🙂)

pajinka85
15. srp 2011

@silente
děkuju, tak už vím zase víc... 😉

d.h.86
15. srp 2011

ahoj,hlásím se zpět z prodlouženého víkendu,měli jsme se fajn,super
dočítat asi nebudu,takže pokud tu je nějaká nová těhulka,tak gratuluju
u nás je to asi takhle,jak přišla mrcha 8.8.tak byla cca dva dny-a to fakt jen tak jedna,dvě vložky na den,pak jako konec a na jeden den se trochu vrátila,takže jsem dělala v pátek test a byl tam slabý dušík,při uritém natočení testu
dnes jsme zkoušeli zase a podle manži to je stejný,mě přijde,že už tam není vubec nic,jenže jsem použila gravitest,tak nevím
chci koupit mamatest a zkusit,ale myslím si,že nic
i při prvním těhu byl mamatest nejlepší a pokud to byl nějaký jiný,byl třeba slabší
ale spíš si myslí,.že tam nic není

pajinka85
15. srp 2011

@d.h.86
Týýý jo a teď babo raď, vid. NO já bych zkusila určitě ještě ten mamatest, at víš na čem jsi.

d.h.86
15. srp 2011

@pajinka85 no nevím,ted jsem na ně koukala a myslím,že ani na jendom nic není,ale na ten první včera koukala kámoška a říkasla,že to vidí,tak asi joo
určitě zkusím mamatst,manža najde obálku s těma testama z prvního těhu,možná jsu hoooodně na začátku,ale nedělám si iluze,někdy vyjde falešně pozitivní,ale já mám za sebou řadu sněhověbvílých,tak fakt nevím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru