Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

janule8
15. srp 2011

@d.h.86 jéé, moc bych ti to přála. Určitě zkus ještě mamatest a uvidíš. A nějaký těhu příznaky máš??

d.h.86
15. srp 2011

@janule8 tak řekla bych,že mi skáčou nějak prsa z podprdy a pořád cítím žaludek a ms byla prostě divná ted

pajinka85
15. srp 2011

@d.h.86
to já ji měla taky divnou,ale žádné // jsem tam nenašla.. ☹
Tak jedeme další pokus...
No uvidíš, třeba to dopadlo, hlavně dej vědět... 🙂

d.h.86
15. srp 2011

@pajinka85 neděláme si planý naděje,ale zase si říkám,že dva testy by asi nevyšly falešně pozitivní
uvidím,zítra koupíme a zkusíme
spíš si ale říkám,jestli se něco neuchytlo a neodešlo

hanulik88
15. srp 2011

@purblanca ano, já jsem z Brna...už xlet chodím k Mudr.Richterové, je ale na Vinohradech..sice trochu z ruky, ale vzhledem k tomu, že pro mě nikdy gyn.prohlídka nebyla věc, kterou bych musela vyhledávat a u paní doktorky jsem schopná ji v klidu přeží, nechce se mi riskovat změnu k horšímu...je trochu drsoň, ale je v dobrém...je ochotná poradit ve všem o čem ví..mepolemizuje co by kdyby..takže tak...myslím, že doporučit ti ji můžu 🙂

ckei
15. srp 2011

Ahojky, holky, tak jsem poctivě dočetla 😉 U mě nic nového, probíhá snažení a co a jak se dozvím až na začátku září, takže to bude jedno velké překvapení a to ať už dorazí ms nebo se na testu objeví třeba // 😀 víc variant to asi nebude, tipuji 🙂 🙂

antana123
15. srp 2011

@silente díky za odkaz hned jsme chytřejší 🙂
@d.h.86 zkus mamatest je nejlepší za zkoušku nic nedáš moc bych ti to přála at ti to výjde 😉

ckei
15. srp 2011

Tak to holky vypadá, že náš prodloužený víkend padne ☹ A to mělo zrovna vyjít tak hezky ☹ ☹ tak se zase budeme snažit jenom doma ☹

antana123
15. srp 2011

@ckei jé to je škoda tak třeba příště
já asi v pátek navštívím lékarnu a koupím ovu testy brzo dostanu MS at jsem na další cyklus připravena

ckei
15. srp 2011

@antana123 no uvidíme, zítra se to má potvrdit, jestli to výjde nebo ne, ale zatím to vypadá, že ne ☹ a já se tak těšila, že vypadnu z práce ☹ No jo no, co se dá dělat.

silente
15. srp 2011

@antana123 - na ovu testy mrkni na stránky levnetesty 😉

silente
15. srp 2011

@antana123 - sakryš, teď jsem ten odkaz zkusila a mají shop mimo provoz, zkus to tedy později 😉

antana123
15. srp 2011

@silente moc děkuju 😉

silente
15. srp 2011

@antana123 - jen pro představu - v květnu jsem tam kupovala sadu 12 ovu testů + 3 těhu testy - vše za 348 Kč + 25 Kč poštovné 😉

antana123
15. srp 2011

@silente super cena 😉 zítra tam mrknu

malinka_02
15. srp 2011

@amallie třetí imčo tak to si hustá 😉

@antana123 takže půjdeš taky do uvu testů 😀

@d.h.86 tak to je hustý mě zase občas takpobolí prsa, ale nevím jestli si to jen nevsugerovávám
@ckei držím palce

malinka_02
15. srp 2011

@foaji mě vždycky vychází 2 čárka slabší 3 dny a pak v den ovulace je ta druhá silnější a tak to má být, to je ten den a po něm by to mělo být za 24-48 hodin

antana123
15. srp 2011

@malinka_02 jo jo at vím jestli vůbec funguju můj ted začíná s vitamínama tak uvidíme já bych tak moc chtěla bez hormonu otěhotnět 😉

malinka_02
15. srp 2011

@antana123 a s jakýma?

antana123
15. srp 2011

@malinka_02 zinek,selen,vitamín A+D a E má to naordinované od mého dr. k vůli tomu špatnému spermiogramu

kive76
15. srp 2011

@malinka_02 ahojky, já tomu mému taky koupila selen , zinek, vitamín C a vitamín E...tak snad mu ..spermijkám pomůžou

silente
15. srp 2011

@antana123 - mrkni: http://www.promed.cz/produkt/selzink-plus/
tohle doktoři dost doporučují, je to vše v jednom 🙂

malinka_02
15. srp 2011

@kive76
@antana123 to berou zvlášť 10 vitamínů?

malinka_02
15. srp 2011

holky ještě se chci zeptat na takovou věc 😀 četlka jsem že orgasmum muže pomáhat po sexu, ale co si myslíteo orgasmu ženy před sexem 😉 nemuže to pak spermíky odhánět ? 😲

pajinka85
15. srp 2011

Víte co mi tenkrát taky pomohlo k otěhotnění, stojka nebo stačí svíčka po sexu...aby lépe spermíci trefili kam mají 🙂 a fakt to vyšlo 😉

amallie
15. srp 2011

@malinka_02 proc husta??? Kolik ty chces deti? Ja vzdycky chtela dve, ale rikam si, ze ty tri by byli fajn 😵

pajinka85
15. srp 2011

@amallie
já bych taky klidně chtěla 3 a kdyby bylo dost peněz tak klidně 4. Dětí není nikdy dost 😉

antana123
15. srp 2011

@silente jé to je super moc děkuju 😵
@malinka_02 no 4 tablety jí
@pajinka85 nevím jestli to u nás vyšlo ale zkusili jsme stojku jeden měsíc a zrovna sem pak byla těhu

amallie
15. srp 2011

@malinka_02 orgasmus pri sexu pomaha ve dvou vecech, silnej muze zpusobit prasknuti folikulu a tudiz ovulaci a taky ty stahy pomahaji napumpovat sperma dovnitr 😉 pred sexem tam asi zadne sperma nemas, tudiz, to je orgasmus neutralni 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru