Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
27. srp 2011

@dilemma jinak ted v srpnu jsem po ms zkusila test,protžoe mi bylo divně a mrcha byla taky divná a slabý duch tam byl,při určitým naklonní testu byl vidět,ale nakonec nic ☹ 😢

vtr85
28. srp 2011

Ahoj holky, snad to nezakřiknu, ale dělala jsem si test a jsou tam!!! Dvě čárečky jako vyšité 🙂 . Mám ale hrozný strach, aby vše bylo v pořádku a mimčo se udrželo. Zatím nemám naprosto žádné příznaky, ale ty prý většinou přicházejí až v 6 týdnu.Každou chvilku se běhám na testy koukat, abych se přesvědčila, že se mi to nezdálo 😀 .

malinka_02
28. srp 2011

@dilemma taky se přidávám a gratuluji a dušík máš kolikátý DPO?

malinka_02
28. srp 2011

@vtr85 no tak to je super a když nemáš příznaky tak si neostala mrchu že si testovala?

petulak1988
28. srp 2011

Ahojky holky mohu se k vam pridat ikdyz se snazim uz dele??

ckei
28. srp 2011

Holky, ještě jednou, existuje i soukromá diskuze, kdo máte zájem, ráda vás přidám!! 😉

ckei
28. srp 2011

Jinak moc gratuluji k //!!!

vtr85
28. srp 2011

@malinka_02 Přesně tak. Poslední tři měsíce jsem měla cyklus 27 dní a dnes už jsem 34. Tak jsem si říkala, že za zkoušku nic nedám. Ale fakt jsem to neočekávala, pořád všude čtu jak už holkám bylo špatně ještě před mrchou a já nic, tak jen doufám, že to dopadne dobře.

vtr85
28. srp 2011

@ckei Mohla bych tedy také poprosit o přidání?

malinka_02
28. srp 2011

@petulak1988 jasně já už se nažím taky od ledna.. a vy jak dlouho se snažíte? A ten prcek na fotce není tvuj?

ckei
28. srp 2011

@vtr85 tak jsi tam 😉 Diskuzi najdeš v těch soukromých a je to červen 2011 😉

svija
28. srp 2011

@vtr85, @dilemma- jé to je moc dobře, že tam jsou //. Blahopřeju a přeju pohodové těhotenství 😉.

yesu
28. srp 2011

@malinka_02 ahojky ján tenhle měsíc taky zkoušela ovu testíky a buď je to naprd nebo asi nemám ovulku, dělala jsem to od 10 do 18 dne a buď tam byla jedna čárka a nebo jedna a duch, tak nevím, ale dělala sem to na dovči a hodně tam pila a to prý ty testy ovlivňuje, jenže ve čtyřiceti stupních prostě omezit přísun tekutin nešlo!poctivě sme se stejně snažili, tak uvidíme jestli sme přijeli domů tři🙂

dilemma
28. srp 2011

@d.h.86 nebij vse se v dobre obrati🙂

dilemma
28. srp 2011

@d.h.86 neboj ja verim ze se brzy zadari a bude to fajn🙂

dilemma
28. srp 2011

@malinka_02 dekuji a jinak mam zpozdeni uz celych 7 dni a ovulku sem nikdy neresila proste kdyz to prislo tak sjme to zkusily a povedlo se a jinak ciklus sem vzdy mela 25 dnu tak sme nemusela ani dlouho cekat

dilemma
28. srp 2011

@svija dekuji moc🙂

d.h.86
28. srp 2011

@dilemma tak to je fajn no,já měla ted zpoždění 2dny a už jsem myslela,protože mi ted několik měsíc přišla mrcha pokaždý stejně,tak se uvidí ted no,ale nepočítám s ničím
jen mě dnes občas píchne u levýho vaječníku,tak nevím co to zas je

malinka_02
28. srp 2011

@yesu no já je taky dělala na dovče, ale ráno po 10 abych právě předtím tolik nevypila, já mám vždy ducha, pak sílí jeden den je nejsilnější a pak netestuji už, tenhle měsíc sílil silnější nebyl a druhý den slabší tak asi by to bylo silný večer.. a ted sem si řekla že to jen zkusím a byl tam duch přitom týden po ovulce.. A co dovča?

yesu
28. srp 2011

@malinka_02 No já četla, že nejlepší doba na ty testy je až večer,třeba mezi pátou a osmou....dovča byla super, strašně sme si to užili a poctivě se snažili, tak uvidíme...a co nového u tebe?

malinka_02
28. srp 2011

@yesu no píšou mezi 10-20 a zase večer sem se kvůli tomu nechtěla vracet na pokoj aprávě nepít.. Ono i tady je to blbý kvůli práci atd testovat ve stejnou dobu..U mě nic čekám..nejhorší fáze..

yesu
28. srp 2011

@malinka_02 a kdy to máš dostat?já příští víkend, plus minus...

d.h.86
28. srp 2011

tak mě to teda nebaví,chvilku klid a chvilku píchání u levýho vaječníku a k tomu mi přijde,že se mi spouští nějaký výtok 😠 tak se obávám,jestli to nemám z bazenu

malinka_02
28. srp 2011

@yesu no očekávám v sobotu ale už teď přemýšlím že testnu dřív..je to hrozný..
@d.h.86 já do bazenu ani nelezu kvůli problémům

yesu
28. srp 2011

@malinka_02 tak to to máme skoro stejně, já jsem dnes 22DC!já určitě dřív testovat nebudu, vždycky sem byla akorát zklamaná!

malinka_02
28. srp 2011

@yesu já vím sme stejný DC podle tabulky 😉 já to nevydržím pořád tak doufám, že to vyjde..máme výročí v září a to byl krásný dárek..

d.h.86
28. srp 2011

@yesu tak my tři jsme tak nastejno ne,s DC?

yesu
28. srp 2011

@malinka_02 já mám zase za necelý tři týdny narozky, tak by to byl pro mě ten nej dárek!!!

yesu
28. srp 2011

@d.h.86 asi jo, já jsem 22DC

jinka09
28. srp 2011

@vtr85 gratuluji, to je super! Někdo příznaky nemá vůbec, toho si nic nedělej🙂
@malinka02 také máme v září výročí🙂, to byl pěkný dárek pro oba🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru