Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maciatko248
30. srp 2011

@nemo1985 hm to cakanie z coho to moze byt nas nici co? tak radi by sme chceli // dufam ze sa nam to vsetkym splni a ze to budu skutocne priznaky tehu 😉

sluuniicko
1. zář 2011

Ahoj holky, tak já se také hlásím, zatím nic nového, po ovulce mě bolely prsa, ale zase to přešlo, takže asi z toho nic nebude..Min.měsíc jsem měla cyklus 35 dní, dnes jsem 28 a trochu jsem zašpinila(žádná krev, jen hnědý výtok)..tak tedy nevím, co to je, jelikož to zase ustalo.A novým těhulkám moc gratuluji 🙂

sluuniicko
1. zář 2011

Jo a také bych poprosila o přístup do té soukromé diskuze 😉

brambora20
1. zář 2011

@sluuniicko napiš přímo zakladatelce ckei, myslím, že to může jenom ona, akorát ted odjela

blondatabruneta
1. zář 2011

právě mi volal manžel, že manželka jeho svědka je těhotná.. má doma 11měsíční mrně a čeká další.. to je krásný.. jak já bych chtěla taky, abych měla s ký, vozit ☹

moncicak.as
2. zář 2011

@sluuniicko Mě to tenhle měsíc došlo už 31.den, a ne 35.den, jako normálně, asi jsou nějaké erupce na slunci, či co... 😒 Tak držim palce, at zjistíš // 😉

kive76
2. zář 2011

ahojky, já ted mám menzes děsně rozhozenou.... po prvním IUI jsem to dostala normálně po 28 dnech, po 2.IUičku po 26 dnech, vždy 14 dní po výkonu jsem brala utrogestan, ted ho už neberu...a dneska jsem to dostala po 24 dnech....a to jsem to normálně měla vždy po těch 28 dnech......

jinka09
4. zář 2011

Ahoj holky, zdravím Vás po delší době. Já jsem dnes 22 DC, takže už jsem zase nervózní, jak to dopadne! Samozřejmě doufám, že dobře!🙂

terioza1
4. zář 2011

Ahojky baby, dlouho jsem vas nevidela... jakpak se mate? U me je vsechno ok.... ani blbe mi nastesti neni.. 🙂

jinka09
4. zář 2011

holky, co už jste těhulky, snažili jste se každý den, nebo obden? Nebo jen náhodně? Díky😉

deyana
4. zář 2011

@jinka09 že prý by se mělo obden, aby byly spermíci dost silní a vyzrálí.. 😉 teorie..

luckamb
5. zář 2011

@jinka09 hele my se u první berušky snažili, jak byla nálada.. žádnej předepsanej den :D To by nás to brzy začlo štvát.

luckamb
5. zář 2011

@terioza1 tak to máš super, že ti není blbě. Jen tak dál!

jinka09
9. zář 2011

tak já jsem opět na začátku, 2 DC, včera jsem to dostala, poslední dobou jsem v tento den vždycky dost přecitlivělá, ale včera jsem se navíc dozvěděla, že moje mladší svobodná sestra, která má půlroční známost a která bere antikoncepci (i když lajdácky) je těhotná! Přeju jí to, hrozně moc, ale pobrečela jsem si hodně☹.
Musím ze sebou něco dělat, jak se říká nemyslet nato, ale JAK??? Nemáte někdo nějakou radu? Jen ne pejska, celý den jsme v práci, to by byl chudák🙂.

yesu
9. zář 2011

@jinka09 hlavu vzhůru, kole mě všichni taky těhotní!!!já to teď tři měsíce hodně řešila a pak každou ms obrečela, takže teď jsem se zařekla, že na to zkusím nemyslet, začnu si sexík užívat, budu si ladit byteček a prostě si užívat 🙂 doufám, že to půjde 🙂 jak dlouho se snažíte?

jinka09
10. zář 2011

@yesu no my od února, v březnu se zadařilo (protože jsem to vůbec neřešila, nečekala jsem, že to vyjde hned) a 1. 5. jsem potratila ☹ . Od té doby si každý měsíc říkám, tak teď to musí být a pak přesně jak píšeš, obrečím každou MS☹, také jsem se rozhodla, že to nebudu řešit, začnu si užívat milování, začnu nakupovat (co bych si teď kupovala, když už ten příští měsíc otěhotním) a zajdu si ke kadeřnici (doteď jsem nemohla, protože barvení vlasů v 1 trimestru škodí miminku) a zajdu si na kosmetiku a na nehty🙂. A začnu se zdokonalovat v jazycích🙂. .taky doufám, že to pomůže🙂

blondatabruneta
13. zář 2011

@jinka09 ahojky, manžel nedávno přišel s tím, že manželka jehoi svědka je optě těhotná.. má doma roční mrně a už je zase ve třetím měsíci... a to mi tahle ženská ještě před mojí svatbou v červnu říkala, když se dozvěděla, že jsme s manželem domluveni, že po svatbě vysadím prášky, "tak zapomeneš, ne?" ..... no co na to říct... a když mi manžel řekl, že otěhotněla "přes Prášky". tak jsem byla vzteky bez sebe... njn jak se říká, svině se maj vždycky nejlíp.... chjo.. ☹

jinka09
13. zář 2011

@blondatabruneta já to ségře hrozně přeju! Sama teď říká, že i když je to nečekaný, tak je ráda, protože vidí kolem sebe spoustu lidí, kteří s tím mají problémy☹. Ale na nás taky dojde, uvididíš🙂

blondatabruneta
14. zář 2011

@jinka09 určitě!🙂

lilin
14. zář 2011

ahojte kočky, pěkně dlouho jsem tu nebyla... jak se všichni máte? kolik už je těhulek, jak se daří? náš prcek už měl včera 39,6mm.... je mi každou chvilku zle a břicho bolí, slíbili mi častější kontroly a zatím to docela jde... do poradny se chodí po měsíci.. já razim po třech týdnech nejdýl, včera jsme byli s manžou na prvním screeningu-byla tam skvělá doktorka, která ukazovala uplně všecchno, i očička ukázala fakt super... no a co vy?

d.h.86
14. zář 2011

@lilin ahoj,tak to je fajn a kolikátý jsi?

jinka09
15. zář 2011

@lilin to je krásné, roste jako z vody, taky jsem zvědavá, kolikátý jsi. Doufám, že bude lépe, ať si to těhulkování užiješ🙂

lilin
16. zář 2011

@d.h.86 @jinka09 ahojte holky... tak dneska 11+1 ? tak nějak..... taky doma všichni doufáme, že bude líp a celkově bude dobře a mimi bude zdravé... ted se horozně těším a zíroven obávám z podrobného ultrazvuku

kleopatra35
19. zář 2011

Ahoj holky, též se ukazuji po dlouhé odmlce, začínám být blázen...dnes se mi zdálo, že máme krásnou holčičku ...ach jo, byl to jen sen ☹ ...já se picnu, po vysazení jsem na druhý cyklus otěhotněla v poho...bohužel potratila v 6tt a ted se snažíme znova....ale nějak to nejde, nyní jsem 13DC, tak manžu začnu opět znásilňovat...jen jsem zjistila, že když sem nechodím, tak na to tolik nemyslím, ale jakmile si začnu tady s Vámi povídat, tak nemám v hlavě nic jiného...je to normální??? Holky, s kterýma jsme tuto diskuzi zakladaly, jsou ve většině již těhu...moc jim to přeji a raduji se s nima, ale na druhou stranu je mi i smutno....ach jo, proč nás to muselo také potkat a o mimi jsme přišli?? Honí se mi v hlavě spousty otázek, snů atd....řekněte, že nejsem v tom sama....myslím v tomto uvažování!!

luckamb
20. zář 2011

@kleopatra35 to je mi líto. ale máš pravdu, že člověk tu na to myslí víc. Takže to občas chce pauzičku asi 😉 Držím palce.

deyana
20. zář 2011

@kleopatra35 rozhodně nejsi sama.. zkus na to tolik nemyslet a pokud ti pomáhá sem nechodit, tak sem prostě nechod.. začni třeba nakupovat na Vánoce 😀 Rozhodně vím o čem mluvíš, letos se mi to stalo 2x a teď jdu do toho zase s vervou, akorát mě celkem teď pomáhá, že si tu mám s kým popovídat - o všem..

antana123
20. zář 2011

@kleopatra35 nejsi na tom takhle sama naprosto tě chápu a ty myšlenky jsou hrozné a ubíjející zkus sem chodit mín a zkus myslet na něco jinného třeba jak píše deyana vánoce to je super nápad

lenka5731
20. zář 2011

@kleopatra35 Ahoj, nejsi sama. Já jsem taky byla "ve skupině" začínáme v červnu", otěhotněla jsem hned napoprvé, ale v 13 tt jsem byla na revizi pro mnohočetné VVV. Takže tak 😒 😖 Bylas taky na revizi?

lilin
20. zář 2011

@lenka5731 mužu se prosím tě zeptat co to je to mnohočetné VVV? a revize je jako interupce?

lenka5731
20. zář 2011

@lilin vrozené vývojové vady. ano, na jejich doporučení. genetička říkala, že za týden už by pravděpodobně nežilo, a po tom co jsem na utz sama viděla, tak si nemyslím, že to bylo plané utěšování 😖 vážně poškozený mozek, srdce, prakticky se nehýbalo, atd. atd. atd. 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru