Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ivis85
27. čer 2011

@eleonor jů teď už máš jasno, že chceš tolik prcků? Kamarádka má od malička oblíbené číslo 5 a i dětí chtěla tolik, nemá problém se zabezpečením tolika dětí, ale po prvním porodu, kdy jí museli udělat císaře, si není jistá, zda bude tak statečná aspoň na druhé ...měla konec pánevní, což jí dr. zapoměla říct, takže čekala normální porod ...

eleonor
27. čer 2011

@ivis85 já jsem zvyklá na hodně dětí, já sama jsem z 5ti a navíc bydlím v takové hrozně plodné dědině, tady je snad nějaká speciální voda pro otěhotnění, protože mít 5 dětí je tady úplně normální, někdo má dokonce i 10 nebo 11, takže když budem mít 3, tak tady budem jak bezdětní 🙂 moje mamka tvrdila, že si po každým porodu myslela, že už ji do porodnice nedostanou, ale vždycky si to za nějakej ten rok rozmyslela 🙂

moncicak.as
27. čer 2011

@eleonor Taky bych chtěla 3, jsem ze 4 dětí, ale bude záležet na financích... 🙂

eleonor
27. čer 2011

@moncicak.as jasně, na financích taky záleží, nebudu mít doma 3 děti, když jim nebudu mít co dát k jídlu a do čeho je oblíct, to se uvidí, jak bude náš rozpočet vypadat, když budem mít jedno a dál to budem muset uvážit

ivis85
27. čer 2011

tak holky myslím, že s těhu to nijak nesouvisí, protože pořád čekám, že nejsem, ale mám akutní nedostatek sledkého, od rána mi jede huba vandrem, snídala jsem výborný chlebík s jamem a mám neukočírovatelnou chuť na kremrole!!! tak jsem si došla aspoň jako náplast na chuť pro další chleba s jamem ...

eleonor
27. čer 2011

@ivis85 tak já ti nějaký kremrole pošlu 🙂 od sobotních tchánových padesátin máme dole ještě krabici koláčů a krabici cukroví včetně těch trubiček 🙂 ale musím říct, že kdyby se to bralo podle chuti na sladký, tak by byl těhotnej manžel, ne já 😀 za poslední týden zlikvidoval skoro sám 3 velký čokolády!

moncicak.as
27. čer 2011

@ivis85 Tak to mám asi těhotnýho manžu, páč včera večer taky škemral, že má najednou strašnou chut na kremroli 😀 😀 😀 😀

ivis85
27. čer 2011

@eleonor já mám nárazové období, jednou za půl roku seperu 2 tabulky čokolády nebo tak něco a pak jí zas dloooouho nemusím ... ale kremrolky bych brala 😀

amallie
27. čer 2011

@eleonor juuu, tak tfuj tfuj, drzim palecky 😵
U nas zatim nic, ovulace v nedohlednu, ja uz chci taky cekat na testovani, beeeee

lenkajp
27. čer 2011

Ahoj holky, teda tady toho přibylo, člověk než to dočte, tak už zase nemá čas.
Jinak se těším až začnete psát, že se to povedlo.
Dnes mi dorazily ovu testy, tak to naštuduji a hurá na to. Akorát mi přijde nekonečné to čekání než začne člověk testovat //. Ikdyž si říkám, že je to teprve 2hý měsíc, že to není žádná doba. Ale když se člověk rozhodne, tak by chtěl mít vše hned, já teda jo.. 😀

marcelkap
27. čer 2011

@eleonor No to je překvápko, tak ať jsou tam pěkně obě čárky dál.
@moncicak.as To by bylo hezký bejt těhule nastejně se ségrou 🙂
Já bych taky chtěla 3 děti. Dvě teď za sebou a pak pauzu a třetí. A nebo tři za sebou a pak čtvrtý pozdějc 😀
@amallie Koukám, že jsme na tom úplně stejně. Před prvním těhu jsem mívala ovu 16.-20DC, tak už se to konečně blíží. Nebo myslíte, že jsem se mohla porodem nějak rozhodit a můžu mít teď ovu jinak?
@lenkajp Já chci taky hned 😀

amallie
27. čer 2011

@marcelkap ja si myslim, ze mam tak 23dc, ale jiste to nevim, prave tenhle cyklus merim BT, abych si to overila, ale ten graf zatim vypada jak Krkonose ☹ porodem se rozhodit sice mohlo, ale pokud mas ms stejne, tak by to melo byt stejny

moncicak.as
27. čer 2011

@marcelkap mě gyndařka řekla, že porodem se všechno může změnit, tak nevim, já vůbec nevim, kdy mám ovulku, takže prostě, co skončí MS, tak budeme jak králíčci obden 😀 Manža je nadšenej, že bude sex tak často, prej, kolik dětí, že chci 😀 😀 😀 Že bysme se takhle snažili o dítko častěji, ho praštim 😀 😀 Já začala ted jentak ze zvědavosti měřit BT, tak uvidim, zda něco uvidim 🙂

ivis85
27. čer 2011

tak do odpoledne se mi osypala polovina obličeje 🙄 mrchu čekám kažou chvílí, od 19 jdu na zumbu,takže až se rozhejbu, tak je to jasný ☹ asi bude další cyklus mnooohem větší úsilí 😀 😀 😀 to bude manža rád ... hlavně nesmím být potom posedlá, když bratranec se svou ženou chtěli mimino, tak ona to měla spočtený a leželi na tom fur a brátránek jednou povídá mému tátovi: "Strejdo, dyť je to každej den, mě se ani nechce domu ... 😀 😀 😀 teda takhle to zní vtipně, ale jestli to myslel vážně, je pravda, že napovel se asi nezvedne nikomu 😀 😕

marcelkap
27. čer 2011

@amallie Já teda podle toho co mám napsaný v tabulce, tak jsi 14DC, ale mohla se někde stát chyba 😒

@moncicak.as JO, tak u nás to vypadá stejně. Pro jistotu ob den 😀

ivis85
27. čer 2011

@moncicak.as ten můj je teda zatím taky rád že je to častěji, v podstatě denně či obden, do snažící doby 1x max 2x týdně 😅

lilin
27. čer 2011

@eleonor @kvetinka6 holky moc gratuluju a doufám že se udrží a čárka bude sílit...
reahbko s dcerkou máme za sebou, to zas byla síla............
@ivis85 tak já dneska taky měla zajímavou snídani, ne že bych se nemohla dojíst sladkýho, ale plácala jsem jedno přes druhé 🙂

amallie
27. čer 2011

@marcelkap Jjj, jsem 14 dc, ale ze ovulku mam myslim 23dc

ameliejulliette
27. čer 2011

Ahoj holky, přidám se k vám, sice jsme to asi v červnu už prošvihli, ale třeba vyjde červenec 😉 Měření BT u nás bohužel nepřichází v úvahu, vstávám v noci v různé doby a ráno teploměr není tím prvním, po čem sáhnu 😀 ale zatím při kojení ovulaci poznám podle poklesu mlíčka.
Těším se na společné probírání grafů a čekání na dvojčárky 😉 a přeju všem úspěch v pravý čas 😉

amallie
27. čer 2011

@ameliejulliette vítej mezi námi a teda klobouk dolů, jak ti tak koukám do pasu.......... to jsem já s malým mimčem měla myšlenky na úplně jiné věci, než na další dítko a jeho výrobu 😅

ivis85
27. čer 2011

@ameliejulliette také vítám, ono to vlastně vůbec nevadí, že začínáte o měsíc déle, protože na úspěšný červen to vypadá tak u 2 holek, zbytek má červenou, ...docela taky obdivuju, že máš chuť na druhé mimčo, já bych měla obavy, že to nezvládnu, ale každý jsme jiný 🙂 tak přeju brzké // 😉
@lilin byla jsem na vážkách, jestli po tom chebíku nezakousnu kyselou okurku, ale to spíš, abych odradila chuťové buňky 😀

ameliejulliette
27. čer 2011

@amallie @ivis85 Tak oki, na vítězný červenec! 😉 No asi to bude fuška, ale klidně bych byla měla druhé hned cca po šestinedělí 😀 Když už začne drobek líp spát, asi se budu toho luxusu vzdávat těžko, takže radši mít druhé hned, chceme moc moc holčičkuuuu! Jen u nás to se snažením není zatím v plném proudu, mám trošku následky po porodu a zatím se spíš sžíváme s novým stavem věcí, a taky jsme děsně unavení 😀 Ale už i manžel se přešaltoval zpátky do snažícího módu a chápe, že když je ovulace, tak přes to nejede vlak 😀
@ivis85 Na kyselé okurky máš ještě chvilinku čas 😉 😀 Já jsem tak děsně rozežraná, jak kyselina, svádím to na kojení 😀 Ale jestli mi bude zle jako v prvním těhotenství, tak se nemám čeho bát 😉

lilin
27. čer 2011

@ivis85 no tak já začínala rybím salátem, vzala jsem to přes salám a sladké jsem pak zavrhla... ale po dlouhé době ráno a dopoledne co mi nebylo zle... tak že by? 🙂 uvidíme... mám hroznou chuť testovat ale ještě to musím vydržet, ale vubec tomu nevěřim... břicho bolí, bedaři raší....

@ameliejulliette vítej mezi snažilkami... teda taky obdivuju že tak brzy po sobě, ale tak Benjaminovi bude rok až bude druhé .... no stejně.... obdiv... 😎

d.h.86
27. čer 2011

@ameliejulliette no,koukám,že ty to plánuješ celkem brzo,tak at se zadaří

maxi.smile
27. čer 2011

@ameliejulliette vítám Tě a je to super! Taky jsem chtěla druhého šputna hned a vůbec jsme si nedávali pozor, ale u mě asi kojení fakt působilo jako antikoncepce 😒 MS jsem dostala přesně 8 týdnů od ukončení kojení, přesně tak, jak se píše v příručkách..moc Ti fandím a hlavně neposlouchej nikoho, kdo říká, že je to šílené takhle hned druhé..myslím, že po prvotníém chaosu to musí být naprosto suprový!!!Pro rodiče i děti!!!Držím palce!

maxi.smile
27. čer 2011

@d.h.86 taky ahoooj!!!!A ať se brzy zadaří! Koukám, že máme skoro stejně staré dětičky!!!! Vám přeju holčičku a nám teda chlapečka, ať má manža radost, i když zatím ta naše malá kopretina vydá za xx kluků..vypadá to, že to bude pěknej sígr 😀

maxi.smile
27. čer 2011

tak holky, mám problém! Kamarádka chce, abych jí ,,do roka a do dne" odsvědčila svatbu...bere si mojí bývalou lásku 😀 Ten život je tak zamotanej... Moc jim fandím a přeju jim to...ale nutně potřebuju okamžitě otěhotnět, v pořádku porodit, odkojit a ještě rychle zhubnout 😀 😀 😀 Ať jim nekazím fotky..kdo by chtěl mít na svatebních fotkách velrybu, že? 😀 😀 😀

d.h.86
27. čer 2011

@maxi.smile to je jasné,vám přeji chlapečka,náš malej má bohužel nemocný srdíčko,ale i tak jsme se pro druhý rozholdi,a j mi asi jedno,co to bude,budu ráda,když bude prcek zdravej,ale chtěla bych být ještě jednou těhu a třeba si to i trochu užít

moncicak.as
27. čer 2011

Holky, jen se zeptám, máte někdo prcka ve znamení Berana? Asi jsou to dost ,,tvrdohlavá a vzteklá" dítka, nebo myslíte, že všude hraje roli spíše výchova?

moncicak.as
27. čer 2011

@ameliejulliette Jééé, vy máte krásné jméno prcka. Manža taky touží po jméně Benjamin 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru