Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

d.h.86
27. čer 2011

@moncicak.as Benjaminek by se mi taky líbil,,ale naši mají psy a jeden je Benjamin,tak to by bylo blbý

moncicak.as
27. čer 2011

@d.h.86 My máme Tedíka pojmenovaného po kočce 😀 Byl to kocour Tedík a tak se synek jmenuje Tadeáš a je to taky Tedík 😀 😀 😀 Je to náš kocourek 😎 🙂 🙂 🙂 Mě se to jméno Benjamin taky líbí, jen k našemu příjmení Trousil moc nepasuje, zní to zvláštně...tak jsme zvolili, teda já zvolila 😀 Eliáška 🙂

d.h.86
27. čer 2011

@moncicak.as jako máš už jméno pro další mimi?to já ani nevím,jaký by se mi líbilo
já chtěla Filípka,ale manža ne,představoval si d známé bráchu a prý nee
jinak se mi líbí,Samuel,Tadeáš,Benjamin,ale k příjmení Drla některá jména taky nejdou
a u druhéh fakt nevím,ted máme Štěpánka

ameliejulliette
27. čer 2011

@d.h.86 Určitě se vám podaří, věř tomu, i tomu, že bude mimi zdravé. A jak to Štěpánek zvládá? Spíš teda asi jak to zvládáte všichni?
@maxi.smile Díky 😉 No se mnou MS koketovala hned po porodu, ale naskočila opravdicky až teď v červnu, mlíčko v čudu a pak normální ms... a za 16 dní zas mlíčko v čudu = ovulace. Tak to chce fakt otěhotnět co nejdřív, protože jinak budeme toho našeho drobka trápit hlady každou chvíli 😀
@moncicak.as Já mám bratra ve znamení Berana a nepřijde mi to zrovna jako výhra 😀 (i teď když jsem si počítala, kdy by se mohlo druhé mimi narodit, když by se nám zadařilo, tak z Berana nejsem nijak odvázaná 😅 Tak snad až Býk... ? 😀 ) Eliáš je krásné jméno! My jsme měli v užším výběru ještě Eliota, nechceme žádné háčky a čárky.
Jinak stejně jako u prvního dítěte ani u druhého nebudeme jméno zveřejňovat před narozením, pro holčičku už máme vybráno (to, co jsme měli vybráno už teď) a chlapečka ještě vymýšlíme.

ameliejulliette
27. čer 2011

Jo a psů Benů a Benji apod. známe taky několik, na poslední procházce před porodem jsme zrovna nějakého Benjiho potkali - no a co, my zas máme psa Sáru 😀 Tak máme doma Benjiho, a taky bude co nevidět běhat po čtyřech 😉

d.h.86
27. čer 2011

@ameliejulliette jo,malej má za sebou první operaci,bohužel je to vada,která bude potřebovat reoperace podle toho jak malej poroste,ale v tom špatným je to dobrý
vubec tomu nedávali šanci,tak jsme rádi,ještě má za sebou operaci rozštěpu v pusince.měl tam malou dírku,ale to už je ok
nj,jestli to je tím,že je po umělým,nevím,ale je to naše zlatíčko
no,my holku chtěli Nelinku,ale nevím,jestli by se to ještě neměnilo,i když mi si s manžou pořád říkáme,že ještě tu Nelinku,takže by se to asi neměnilo

ivis85
27. čer 2011

@maxi.smile tak to bude oříšek, asi musíš v první řadě naznačit rodičům, aby vzali malou na výlet a mohlo proběhnout aktivní snažení - když jsi říkala, že je pořád plná chalupa 😉
@moncicak.as dítko žádné, ale já jsem beránek a je pravda že jsem vždycky dělal jen to co jsem chtěla a to mi zůstalo (jako běžné povinnosti do toho netahám, ale třeba v práci pořád to co mě nebaví odsouvám na poslední chvíli) no a jak není po mém 😠 vrrr, ale zas jak kdy 🙂 a obávám se že výchova je tak 50:50, neteřinka je beránek, když se jí něco nelíbí, dává to jasně na jevo!!!
@ameliejulliette žádná výhra 😀 tak to díky 😎
holky jak já se těšila na ty vaše výsledky na testech, tak vůbec nemám náladu aspoň jeden test koupit a udělat, nevím jestli ze strachu nebo proč, ale vůbec mě to netáhne ... 😅

ivis85
27. čer 2011

@d.h.86 držím pěsti aby všechny operace v budoucnu probíhali v pohodě a druhé mimi aby bylo bez tolika starostí. Malej vám ty chvilky strachu určitě vynahrazuje, je krásnej 😉

d.h.86
27. čer 2011

@ivis85 jj,je to zlatíčko,dnes jsme byli v bazeně,tomu se to líbilo

marcelkap
27. čer 2011

@amallie Jo, tak to jsem to jenom blbě pochopila 🤐
@ameliejulliette Ahoj, vítám. Přidávám se k ostatním - obdivuju, že se snažíte takhle brzo. Když má někdo děti hodně brzo za sebou, tak to většinou bývá náhodou a nechtěně. Začátek bude asi těžkej s dvouma prckama, ale pak se ti to v dobrým vrátí.
@maxi.smile To budeš mít fofr s tim rozením, kojením, hubnutím a svědčením 🙂
@moncicak.as Já myslim, že znamení nějakej vliv má a pak samozřejmě dědičnost a výchova. Já jsem třeba blíženec a úplně přesně na mě pasujou všechny popisy blíženců - ale taky je to tim, že jsem hodně zdědila povahy po taťkovi, kterej je ale panna a na něj naopak ty popisy nepasujou. Takže já bych asi spíš věřila genům.

terioza1
27. čer 2011

@amallie ahaaa. tak zase jsem o neco chytrejsi, dekuju .-)

amallie
27. čer 2011

@d.h.86 copak ma se srdickem, broucek? A je to trvaly?

Ja chci druhou holcicku 😵 😵 😵 Ale samozrejme at to bude co to bude, hlavne, at to vsechno dobre dopadne

A zensky, jsem na pristi tyden objednana na gyndu, neco si tam vymyslim, aby me prohlidl a zkontroloval.....

martinka87
27. čer 2011

Ahojky holky.... 😉
Drziiiiim moooooc palce,abyste nasly // !!!! 😉

Mne dneska odjela mrcha cervena,snad na delsi dobu!! 😉 tak se musime zase snaziti 😉

eleonor
28. čer 2011

Ahoj holky,
přeju dobrý ráno! Tak se dívám, že už se tu pořešila jména, tak v tom my máme už skoro jasno, zrovna dneska ráno se mně manžel ptal jestli teda platí Liduška a pak jsme měli vybraný Lukáš, ale nějak nám to nesedí k příjmení, takže jsme to změnili na Martina 🙂 Tak ještě uvidíme, jestli budeme měnit. Manžel mně pořád nadává, že si pod každým jménem představím někoho, koho nemám ráda a pak to jméno nechcu a tím nám vypadne čtvrt kalendáře 🙂

eleonor
28. čer 2011

neodolám a musím vám ukázat jednu fotku, která se mně osobně moc líbí 🙂 tohle jsem našla dneska ráno, nejsou to zatím zrovna dálnice, ale něco už tam vidět je 🙂

philipa
28. čer 2011

Dobré ranko,vítám nové příchozí! Taky se musím přiklonit k obdivu mít druhé mimi takhle brzo,ale věřím že až povyrostou budeš sklízet ovoce.To já jsem ještě do nedávna váhala s druhém prckem,malému budou v září tři a stejně si ho nemumím představit,že mi bude stát u kočárku jako přikovanej. On totiž nechodí on jenom utíká, takže já když chci jít na kukandu do obchodáků, tak je to pro mě takovej malej maraton 🙂 A jinak chcem tu holčičku,líbí se mi Adélka ale ty už jsou v okolí dvě,pak Viktorie a Sára. JInak MS zatím nic,ale cítím se jakoby každým dnem měla přijít 😒

philipa
28. čer 2011

@eleonor no to teda..ty nelze přehlédnout 🙂 Takže gratulace velikááá

ivis85
28. čer 2011

@eleonor Eli tak tálnice možná ne, ale je dooost zřetelná, takže za mě gratulace a držím palec jak tobě, aby bylo vše ok, tak nám ostatním, abysme tě v "tom" nenechali dlouho samotnou 😀 Dupik někjak nepíše, co ostatní???
U mě 30 DC a zatím nic (netestuju)

ivis85
28. čer 2011

pořád čekám, jestli začnu špinit, ale ono nic 😅 že bych pomalu začínala věřit ? 😉 v práci na Wc máme takový ty recyklovaný toaleťáky, takže tam nějaký náznak nemám šanci rozpoznat ... 🙄 ááá to je nerv 😀

lilin
28. čer 2011

eleonor... gratuluji... prcek je tám!!! to je super...
já snad jdu taky testit... to je šílený tohle čekání

kvetinka6
28. čer 2011

@eleonor - gratulujuuuuu - to už je jasné jak facka - já takové čárky při prvním měla až při 3. testu.....jsou už fakt dost silné.....to by mohl být i 3 týden......:o)))

eleonor
28. čer 2011

děkuju všem za gratulace, snad bude všechno OK. Už se moc těším, až nás tady takových bude víc 🙂 já už jsem nervózní za vás, rychle, rychle testujte nebo to nevydržím 🙂 Já jsem si říkala, že je ještě hrozně brzo, jsem teprv 28 DC a že tam určitě nic nebude i kdybych náhodou byla a o to víc mě to překvapilo 🙂

eleonor
28. čer 2011

@kvetinka6 děkuji za gratulaci! Podle výpočtů (jsou jenom 2 možný dny, kdy se to mohlo povést 🙂 je to skutečně už 3. týden, cca 16.-17. Ale zatím se mně nechce lozit na gyndu, aby neřekli, že se tam hrnu moc brzo, někde jsem četla, že se má jít až tak 14 dní po vynechání MS.

ivis85
28. čer 2011

@eleonor no určitě tě nevyženou, ale spíš by pro tebe bylo zklamání, protože na utz by ještě nic nebylo vidět, takže si za pár dní ještě v klídku testni doma, vyvaruj se vašemu moravskému vínku ve větší míře a třeba po neděli si tam zavolej a oni tě objednají 😉 (to jsem chytrá co, bez vlastní zkušenosti 😀 )

d.h.86
28. čer 2011

my hold pokdu chceme druhý mimi,musíme co nejdřív,ale i tak se tomu nebráním,ono to tak rychle nepujde,než se zadaří nebo než nás vemou na IVF,těhu taky něco trvá a tak to bude ok
malej má srdeční vadu,která je bohužel trvalá,bude muset občas na operaci,jak poroste,ale nějak jsme si zvykli,nebo zvykli,na to si člověk nezvykne,ale naučí se s tím žít,tak jako třeba s pocitem,že jsem potratila

eleonor
28. čer 2011

@ivis85 taky jsem si to tak nějak myslela, nepoženu se tam hned zítra 🙂 Vyvarovat se vínku bude teda síla, kdybych aspoň kvůli těhotenským chutím a nechutím na něho přestala mít chuť, ale ono nic, pořád bych si dala ☹ Navíc to budou hned všichni vědět, jak si nedám "deci", tak je to všem jasný 😀 Naše sousedka si jednou nenechala nalít a hned se říkalo, že je těhotná 🙂 taky za 9 měsíců měli Vašíka

Jé a mamka bude mít tuto neděli narozky, tak dostane o jeden maličkatej dáreček víc 🙂

kvetinka6
28. čer 2011

@eleonor Tak to jsem se trefila? Já to měla totiž přesně taky takové - na gyndu jsem samozřejmě hned letěla a ta mě poslala domů že tam vidí 3 bublinky ale že těhotenství nemůže potvrdit a objednala si mě až za měsíc!!! Tak si asi umíš představit to nekonečné čekání a kontrolování na záchodě jestli náhodou nepřijde MS. Ale dopadlo to dobře a při návštěvě miminku už tlouklo srdíčko..... 😵 Přeju ti to samé........

ivis85
28. čer 2011

@eleonor tak to bude hezký dáreček, bude babička poprvé nebo máš i starší sourozence?
Vždyť si můžeš deci dát, ale třeba nedopít nebo jí vysrkne mažílek 😉

maxi.smile
28. čer 2011

@eleonor no tak to jsou super zprávy, takhle po ránu!!!!Nádherně jsou // vidět, MIMČO TAM JE!!!!!! 😀 😀 😀 Gratulace a držím palce, ať vše probíhá, tak jak má!!!!Moc Ti to přeju a užívej si to!!!!
@d.h.86 přeju vám moc síly! Prcek vám tu péči a obavy jednou v dobrém vrátí. Jinak nechci poňoukat, ale znám hodně případů, co první dítě po IVF a tak dále a druhé se podařilo ,,náhodou" 😀 😀 😀 Tak se hezky snaž s náma a třeba budeš patřit k prvním, co uvidí na testu ty vytoužené // 😀

amj
28. čer 2011

Dobré ránko všem. Vítám nováčky.
@eleonor no super!! gratuluju! to je hned hezká zpráva po ránu :D
k tomu dítku v beranu - já sama jsem beran a vim jak si všichni stěžovali, že jsem zlobivá :D takže fakt žádná výhra. extrémně paličatý, neposední dítě :DDD
@d.h.86 tak zrovna moje ségra má první dítě IVF a druhý vůbec neplánovaný se podařilo ,,náhodou,, a nikdo s tim nepočítal...:DD chtěli původně jen jednoho prcka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru