Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ameliejulliette
29. čer 2011

No my se považujeme za hyperplodné, neb loni jsme otěhotněli celkem třikrát. Jiná věc je, že je z toho jen jedno miminko, ale v klidu vydá za ty tři 😀 Věříme, že to špatné jsme si už vybrali, a hlavně, že miminko vždy přichází v ten nejsprávnější čas a nedá se to nijak popohnat 😉

angeela
29. čer 2011

@ameliejulliette teda Tvůj nadhled bych chtěla mít.. přijdeš mi dost vyrovnaná na to, že jsi přišla o dvě děti.. ale i já věřím tomu, že miminko přijde ve správný čas a nikdo s tím nic neudělá.. bohužel si člověk musí občas protrpět i ty špatné věci..

kajra
29. čer 2011

Ahoj, můžu se přidat? Jednoho divocha už doma máme a od června se snažíme o druhé....Jen ten můj je z toho trochu nervózní...bere to jako hon za dítětem a sem tam mi to vyčte.... 😉 Příští týden bych se měla dozvědět, co a jak. Zatím mám příznaky jak na PMS... 😒

marcelkap
29. čer 2011

@kajra Ahoj, vítej. Prosimtě, mohla bys mi vysvětlit co je to PMS, asi budu za trubku, ale moc o tom nevim.
Chlapům se většinou "dělání dětí" moc líbí🙂

ameliejulliette
29. čer 2011

@angeela Bylo to dost v začátku a bolelo to moc, nedovedu si představit přijít o miminko později 😔 a jsem vděčná za to, že to napotřetí klaplo, i když s utrogestanem a na neschopence. Zpětně si říkám, že jsem vlastně měla bezproblémové těhotenství (i když jsem blila do 6. měsíce a pak zase velmi brzo začalo tvrdnutí břicha a vypadalo to i chvíli na dřívější příchod na svět a skončilo to přenášením a vyvoláváním porodu 🙂 ) a že prostě početí a donošení a porod zdravého miminka je zázrak a zdraví je velmi cenná nezastupitelná věc.
@karja Ahoj 🙂 Neházej flintu do žita, já měla na začátku těhotenství úplně stejné příznaky jako obvykle před menstruací 😉 (A jestli jsi to tak u prvního neměla, neznamená, že teď nebudeš 😉 )

maxi.smile
29. čer 2011

@kajra vítám Tě tady a přeju brzy // 😉

petss
29. čer 2011

ahoj holky, tak zdravím po nejkouzelnější svatbě, jakou jsem si mohla přát 🙂 příští týden se jede na dovču a po MS se začneme snažit s Váma 🙂 už se nemůžu dočkat 🙂

jinka09
29. čer 2011

@ameliejulliette já tě úplně chápu, taky jsem si to prožila, i když jenom jednou a nepřála bych to nikomu☹. Ten utrogestan si brala hned od začátku? nebo až po první prohlídce? Nebo kvůli nějakým problémům? Já jsem ho také brala, kvůli špinění, ale nepomohlo to☹.

moncaka
autor
29. čer 2011

Vítám nováčky, holky 🙂
Já mám dneska poslední prášek, a pak uvidíme, co se bude dít 🙂

jinka09
29. čer 2011

@amallie no já jsem právě v ruce neměla žádný, tak mi to přišlo divný, myslela jsem, že to ukáže ovulaci, která právě probíhá, překvapilo mě, že to ukazuje takhle dopředu, v tomhle jsem nováček🙂

marcelkap
29. čer 2011

@moncaka No tak to je super, hurá do toho a nahlaš pak kdy červená dorazí, ať tě máme pod dohledem 🙂

moncicak.as
29. čer 2011

Holky, které měříte BT, jak se pozná, že přijde ovulka? Poklesem teploty? Když mi klesne z normálních 37.3 teplota na 36.9, tak je to normální po skončení MS, nebo je to znak nadcházející ovulace? Nikdy jsem to nepozorovala...díky za radu 🙂

marcelkap
29. čer 2011

@moncicak.as Já si myslim, že podle BT nepoznáš, kdy ovu přijde, ale až když proběhla. Četla jsem, že to chce měřit 3 cykly, abys zjistila, kdy tu ovu máš a pak se tim můžeš řídit. Ale dopředu to nepoznáš. Jednodenní pokles teploty ještě nic neznamená. Dneska jsem to zrovna pročítala na womenzone.cz

moncicak.as
29. čer 2011

@marcelkap DObře tedy, budu štvát manžu pípáním nadále 😀 Já to právě taky pročítala, a myslim,že tam psali, že při ovu teplota klesne, pak skokem vyletí nahoru a tam se drží do nástupu MS, ne? Jsem z toho jelen 🙂 Ale preventivně si hodíme sexík asi v nejbližší době, co kdyby, že? 😀 😀

amallie
29. čer 2011

@moncicak.as pri ovulai teplota klesne na minimum a pak uz pod nej nejde, stoupne nahoru a tam se drzi az do MS
Ale jestli tedka mas MS, tak to je blbost ovulace

Chce to pozorovat, neni to tak easy jak se zda

moncicak.as
29. čer 2011

@amallie Dneškem mi skončila, díkybohu 😀 Asi jsem během noci namrzla, či co... 😀 Když to je těžký, já na to nemám trpělivost, je to spíš tak jako zábava pro mě 🙂

amallie
29. čer 2011

@moncicak.as tak to ti ale trpelivost dosla celkem brzo 😀 😀 😀 normalne mer a zapisuj, bez zapisovani je to na prd

moncicak.as
29. čer 2011

@amallie jj,dělám graf na womenzone, tak snad doměřim alespon 1 měsíc 😀 😀 To víš, já té trpělivosti moc nemám, všechno chci hned 😀 😀 Hned at mi řeknou, kdy mám ovu a nejlépe do 3 dnů vidět na testu, zda // nebo ne 😀 😀 😀

terioza1
29. čer 2011

Ahoj holky, chtela jsem vam s radosti oznamit, ze dneska, kdyz mi mela prijit ms a nedorazila, jsem si udelala zase test, tak jako kazdej den a ukazal se mi tam slaoulililikantej duch... Ale je tam. Tak jsem zvedava, jak bude silit 😀 Drzim vsem pesticky, aby jsme mely // co nejdrive...

moncicak.as
29. čer 2011

@terioza1 Tak držim palce, at sílí 😉 A dej samozřejmě zase vědět po dalším testování 😉

terioza1
29. čer 2011

@moncicak.as dam, neboj se... zitra.. pa a dobrou

angeela
29. čer 2011

@ameliejulliette no, já byla na začátku května na indukci v 17tt kvůli VV a nějak se s tím pořád nemůžu srovnat.. a máš pravdu.. zdraví je opravdu nejdůležitější a zrození nového života zázrak..
@kajra vítej.. rohodně neházej flintu do žita.. pokud nedorazila mrcha, tak tu naděje stále je.. přeji brzké //..
@petss moc gratuluju a je super, že jste si svatbu užili.. tak to má být..
@moncicak.as já jsem teda měřila jenom jeden měsíc, abych si ověřila, jestli to, co považuji za ovu je opravdu ovu (nemýlila jsem se, tak jsem přestala), ale nejsem si vědoma toho, že by mi BT klesla.. zaznamenala jsem jen ten poovulační vzestup teploty.. spíš si myslím, že k menstruačnímu poklesu teploty u tebe dochází až na konci a teď do ovulky se budeš pohybovat okolo 36.9.. a sexíkovat můžete i mimo ovu, vždyť je to tak hezký..
@terioza1 potichounku gartuluju a přeju, ať se z ducha brzo stane dálnice..

moncicak.as
29. čer 2011

@angeela To jo, dnes mi to konečně skončilo, tak začneme snaženíčko, ta pauza byla už dlouhá 😉 Já to nemyslela tak, že sex bude JEN o plodné dny, zas takový blázen nejsem 😀 😀 😀 😀 V podstatě, nemám tucha, kdy mám ovulku, ale vždyt je to fuk, bud to vyjde, nebo ne, když ne ted, tak další měsíc 🙂
Ta indukce mě mrzí, člověk když to vidí, tak si uvědomí, jaké máš štěstí, že má zdravé dítě...

ameliejulliette
30. čer 2011

@jinka09 Utroš jsem měla právě jakože "pro jistotu" hned od začátku, když dvakrát to blbě dopadlo... Ale myslím si, že by to tentokrát klaplo i bez něj. Stejně ale "pro jistotu" ho budu mít při dalším (brzkém 😀 ) těhotenství zas. (To se těším, jak budu po něm furt placatá... 😝
@moncicak.as U mě ani před ovulací teplota neklesla, ale jen stoupla - potvrzení ovulace jsou tři dny za sebou zvýšené teploty nad určitou hranici. Vše o BT je krásně vysvětlené (i s příklady grafů) na http://www.merenibt.xf.cz/
@terioza1 Jůůů, tak ať sílí a sílí a roste a roste a pak hezky křičí 😉
@angeela Cítím s Tebou a čas to asi trochu zmírní, a je dobře, že koukáš spíše dopředu 😉

ameliejulliette
30. čer 2011

@petss Ahoj, gratuluju ke krásné svatbě 😉 Užijte si na dlouho poslední dovču ve dvou 😉

deyana
30. čer 2011

teda vy ste se rozkecaly, tak já jsem zpět z dovči a jsem 6 DC - překvápko bylo, ale teda úplně jiný, než jsem čekala 😠 Tak já jdu trošku dočítat, ať jsem v obraze 😀

amj
30. čer 2011

dobré ránko všem...tedááá vy jste se rozepsaly... to než dočtu, tak je poledne :D u nás nic nového... a já jdu dočítat. :D hezkej den všem!!!

ivis85
30. čer 2011

@ameliejulliette jak placatá? 😕
@angeela to je mi líto, je to asi děsný pocit ☹ bude líp a teď to dopadne na jedničku s * 😉
@petss gratulace veliká, kam razíte na líbánky?

d.h.86
30. čer 2011

@angeela to musí být hrozně přijít takhle o miminko
nás se ptali v 20.tt když zjistili tu sredční vadu,jestli taky nechceme těhu ukončit,že by mohl být i víc postižený,udělala se plodovka a my jsme rádi,že malýho máme,je to možná naše jediné dítě
a musí to být hrozné,to chápu,já osobně jsem potratila "jen" v 7.tt,ale prostě to ta žena má v sobě,manža to na sobě nedá znát tak nevím,ale ted v květnu to byly tři roky a já furt brečela a říkala si co by kdyby

ivis85
30. čer 2011

@d.h.86 to je taky smutný, holky musíte mít teda nervy, každýho koho to potká musí mít nervy, to nikomu nepřeju, ani nevětší potvoře kterou znám 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru