Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

angeela
30. čer 2011

ahoj holky..
byli celý den v Budějovicích.. ufff.. jsem si koupila inline brusle - jsem na nich v životě nestála.. hned jsem je byla vyzkoušet a je to teda mazec.. jestli já se tohle někdy naučím..
@d.h.86 naše diagnoza byla okcipitální encephalokela - zjednodušeně laicky řečeno kýla na mozku.. v podstatě neslučitelné se životem.. mimčo bych normálně donosila, ale buď by zemřelo hned, nebo za den, dva, za týden.. tak jsme se s manželem rozhodli to ukončit.. a opravdu bych tohle nikomu nepřála.. tohle by se nemělo stávat.. Štěpánek je sice nemocnej, ale je váš.. a je to určitě těžký.. ale člověk se tak nějak se vším naučí žít, že už mu to nepřijde.. ale chce to hodně síly..
@kudelkabudouci vítej a přeji, aby bylo snaženíčko úspěšné..
@ameliejulliette placatá.. to jsem taky nikdy neslyšela.. ale je to dobrej výraz..
@moncicak.as jak už jsem psala.. myslím si, že ty teploty, co máš teď jsou předovulační.. a po ovulce stoupnou na těch +- 37,3.. tady jsou docela dobrý články, mně hodně pomohly s pochopením mého těla.. http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3694
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
jo a i mě v období ovulace bolí v podbřišku.. většinou na pravé straně.. před posledním těhu tak dvě hodiny, teď při mé jediné ovulce po porodu(potratu) tak dva dny.. a teda dost..
@martinka87 moc Ti přeju, aby se během tří měsíců zadařilo.. čekání je hrozný..
tak se holky opatrujte..

moncaka
autor
30. čer 2011

@marcelkap info určitě včas podám 😀 tedy o červené určitě 😀 na // budu muset asi chvíli počkat 🙂 🙂

moncaka
autor
30. čer 2011

Holky, nestíhám absolutně reagovat jednotlivě, tak všem držím pěsti, aby vše dopadlo tak jak má!!

angeela
30. čer 2011

@kvetinka6 že by další adeptka na // ?

kvetinka6
30. čer 2011

@angeela nic jiného bych si nepřála - já snad to čekání na test nevydržím.....změřila jsem si aspoň bazální teplotu a mám 37,4 °C.....

martinka87
30. čer 2011

nene, RS má status nevyléčitelné nemoci... ☹ a ty příznaky, to říká skoro každý, já jsem šla po 3 dnech, kdy se mi zamlžilo oko a už jsem ze spárů doktorů nevyšla... jinak těhotenství má pro RS dobrý vliv, spíš je blbý poporodní stav, kdy se tělo dostává zase do normálu. Taky kojit můžu jen čtvrt roku, pak okamžitě léčba...

Dííííky, snad se do těch třech měsíců zadaří!!!!!!

lenka5731
30. čer 2011

Ahoj holky, zdravím po dvou dnech 🙂
Včera jsem se cestou z oběda rozhodla udělat experiment 🙂
Koupila jsem si testy - slyšela jsem, že 10.DPO už by mohlo být něco vidět. Tak jsem si jeden test udělala - a byly tam regulérní //, žádný duch, prostě slabá čárka. A dnes ráno byla ta testovací o trochu silnější. Ale přece jen jsem dnes teprv 25.DC, dostat bych to měla 28.DC. Tak uvidím, dopadnout to může jakkoliv, pokud to vydrží ještě aspoň týden, začnu se z // radovat. Zítra ráno odjíždíme na prodloužený víkend, bude "super" počásko ☹

moncicak.as
30. čer 2011

@lenka5731 Tak drřim palce, at // vydrží a jsou z nich krásné dálnice 😉 Super, tak další těhulka 🙂 🙂 🙂 Tak holky, poplivat monitor těhu bacilem, ať se to tu rozrůstá 😀

moncaka
autor
30. čer 2011

@lenka5731 držím palce, ať už jen sílí a sílí a sílí.....

terioza1
30. čer 2011

@lenka5731 tak ti taky drzim pesticky, aby // jen silily. Ja mam zatim "jen" ducha....

moncaka
autor
30. čer 2011

@terioza1 moc přeju, aby se z ducha stala jasně viditelná //

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

terioza1
30. čer 2011

@moncaka dekuji, to si taky preju..... Ale jsem jen 13DPO tak to by i ten duch nemel vadit.... Horsi by bylo, kdybych byla vic DPO a mela stale jen douska... To bych trosku silela...

moncaka
autor
30. čer 2011

@terioza1 uvidíš, určitě všechno dobře dopadne!! Moc Ti to přeji!

terioza1
30. čer 2011

@moncaka taky tomu verim.... dekuju... 🙂

moncaka
autor
30. čer 2011

@terioza1 nemáš vůbec zač...budu netrpělivě čekat, jak pokračuješ.....resp. jak to u vás všech pokračuje 🙂

jinka09
30. čer 2011

ahoj holky, gratuluji k dalším //, to je super! Doufám, že to bude nakažlivé🙂, já se pomalu začínám připravovat na ovu testování🙂.
Udivilo mě, že dr doporučuje milování vícekrát denně v době ovu🙂, já jsem se bála, že pak nejsou spermie dost "kvalitní"🙂, tak to je pro mě překvapení, to jsem dost řešila, bála jsem se i sexíku každý den . . . . takže klidně 2x denně, to je super zpráva, i manžel bude mít určitě radost🙂

terioza1
30. čer 2011

@jinka09 2x denne ne, to jen ja tak soulozila v dubnu a nepovedlo se, me bylo receno, ze kdyz jsem mela ovu v noci, idelalni je se tulit odpo pred ovu, hned rano po ovu a dalsi den rano...

@moncaka ja jsem na vas holky taky moc zvedava.

moncaka
autor
30. čer 2011

@terioza1 no, já si ještě týden musím počkat, a začít můžeme od příštího víkendu......sama jsem zvědavá 🙂

terioza1
30. čer 2011

@moncaka no tak to a teda taky.... dej hnd vedet

terioza1
30. čer 2011

holky, je mony, ze by mi ted mohlo bejt na bliti?? Fuj tajbl.... e mi blbe..

moncaka
autor
30. čer 2011

@terioza1 určitě bych se hned nabonzovala, to já zase jo 😀

terioza1
30. čer 2011

@moncaka kdo by taky ne, vid....

moncaka
autor
30. čer 2011

@terioza1 😀 přesně tak

maxi.smile
30. čer 2011

@terioza1 super, super! Gratulace!!
@lenka5731 téda mega gratulace!! Holky, koukejte nás nakazit! Sotva MS tak nějak skončila, tak jsme si s manžou dali sprchu 😎 ...a teď volal táta, že zase s máti zítra večer dorazí a prý, aby si nás užili, tak zůstanou do pondělí...no mě snad jebne 😠

terioza1
30. čer 2011

@maxi.smile Dekuji.... Tak co, otec neotec, mimino je dulezitejsi ne.. to by me nejak nevadilo... 😀

maxi.smile
30. čer 2011

jo, jinak jsem se tenhle měsíc rozhodla, že kašlu na ovu a budu znásilňovat manžu co to půjde...a pokud nic, tak příští měsíc zkusím koupit ty ovu testy, když tady o nich tak furt píšete a uvidíme 😀 Ale chci věřit tomu, že nebudou potřeba 😀 😀 😀

terioza1
30. čer 2011

@maxi.smile to je dobrej plan, ale c ti rodice 😀

maxi.smile
30. čer 2011

@terioza1 já jsem na chalupě ( s malou), manža za náma dojíždí vždy, když má volno...do toho jezdí naši..a tak blbě to vychází..vůbec žádné soukromí, s malou nejdou ani na procházku 😠 Tak jak si to mimino máme uplácat 🤐

terioza1
30. čer 2011

@maxi.smile tak malou navnadte na prochajdu a reknete, at rekne babicce a deeckovi... a bude otravovat a otravovat...... az pujdou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru