Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
3. črc 2011

@kleopatra35 On asi každej test je občas kazovej, ale hodně mamin doporučuje obyčejnej mamatest 10 (proužky). Levnej a prý spolehlivej. A je pravda, že ten byl u mě, když mi bláznili hormony a měla jsem pozitivní testy, i když jsem těhu nebyla, tak mamatest byl sněhově bílej, jedinej byl negartivní.. 🙂

moncicak.as
3. črc 2011

@kleopatra35 Jinak doporučuju jen jedno,, vydrž prťka vydrž" 😀 😀 😀

amallie
3. črc 2011

@kleopatra35 cyklus muzes mit klidne rozhozenej, nebo mas jen zpozdeni, nebo jsi tehu a otehotnela jsi pozdeji..... Scenaru je mraky, cas ukaze
Kup si mamatest nebo hcg

martinka87
3. črc 2011

@moncicak.as jasny... Ja jsem se ted byla prave umyt az za dosti dlouho,tak nevim... Snad se manzel nebude zitra branit rannimu sexiku,kdyz nevstava do prace... 😉 a budu mit cas si pet minut polezet a dat jim time na dopluti 😉))

kleopatra35
3. črc 2011

@moncicak.as já vydržííííím...jen mě napadají i horší scénáře, aby to třeba nebylo mimoděložní t. , když mi to bolí jindá než normálně, ale i při mimoděložním by měli testy ukázat pozitivum,ne?? Nu hoďte do placu, kdy se mám otestovat a já se toho budu držet....protože já bych se testla hned ráno 😀 ....když to budu mít přikázané, dodržím to... 😀 😀 😀 ...možná 😀 😀

amallie
3. črc 2011

@kleopatra35 kolikaty jsi den cyklu? A kolik dni jsi mela ty minule cykly? Mimodelozni by bylo na testu videt

d.h.86
3. črc 2011

@kleopatra35 já osobně bych teda dřív jak za týden zpoždění netestila,ale tak to je každýho věc,že?já třeba až tak pravidlenou Ms nemám
jinak mamatest je moooc dobrej

ameliejulliette
3. črc 2011

@kleopatra35 RapiClear je podle mě na houby 😉 Mammatest klidně i 25 nebo ta 10.

kleopatra35
3. črc 2011

@amallie normálně 27 nebo 28DC a dnes jsem 30DC...vim, že to není nic hrozného, spíš mě děsí ta bolest jinde....máte někdo s mimoděl. t. zkušenosti??? Mě to teda bolí jako při ovulce...myslím, že mimoděl. by byla sakra jiná bolest...třeba jen blbnu....ale jsem takový posera...když si někde něco přečtu, hned řeším, aby to nepotkalo i mne...ale i tak...jak člověk pozná sám, že má mimoděl.t. a nebo má zpožděnou MS??

kleopatra35
3. črc 2011

@ameliejulliette jaký je rozdíl mezi mamatestem 25 či 10?? co třeba test For you??..mě nikdy právě mamatest nenabídli....to jsou čůrací proužky nebo namočit do skleničky??

martinka87
3. črc 2011

Oukej,takze po sexu 5 minut hajat a trada do sprchy... Diky za rady! 😉

michelina1
3. črc 2011

@yesu no tak to už kdyžtak budeš brzy vědět 🙂... no já jsem se 3 měsíce sledovala a vím, že ovu mám mezi 17 - 20 DC tak už se nemůžu dočkat... No, ale jinak se teda milujeme, jak se nám chce 🙂... Ale moc se těším, až to bude milování "na miminko" 🙂 tak ještě vydržet, tak 5 dní... no a ty kdyžtak budeš dělat testík kdy??? 🙂

d.h.86
3. črc 2011

@kleopatra35 namáčí se do skleničky,je to podle citlivosti-10by měla něco ukázat hodně brzo,hladina hcg si myslím,že v těle stoupá rychle

martinka87
3. črc 2011

Ja uz chci taky testovat a mit podezreni na tehu 😉 jsem naposled testovala v 16,kdy jsem to po prvnim sexu nedostala,tomu se rika nervak 😀

lenka5731
3. črc 2011

Ahoj holky, nedočítám vše, jste moc ukecané 🙂, možná dočtu až doma (teď jsme na prodlouženém víkendu). U mě dnes měla dorazit rudoška, zatím nedorazila (od mých 10 let mám pravidelný cyklus po 28. dnech, i po porodu, prostě za všech okolností. Dnes pátý den pozitivní test, čárka sílí, no uvidíme. 🙂 Za poslední roky jsem toho načetla na netu tolik, že je to spíš na škodu než k užitku. Když jsem otěhotněla poprvé, vůbec jsem netušila, co se všechno může stát, takže jak říkám, uvidíme.

lenka5731
3. črc 2011

@kleopatra35 Kleopatra, není myslím nic jednoduššího, než jet na pohotovost a říct, že máš nesnesitelné křeče v břiše (vaječník), za to určitě nic nedáš, nač čekat. Pokud se ti ta bolest zdá fakt až taková. Připrav se teda na to, že v těhotenství tě od začátku něco bolí od začátku do konce 😀 , ale dej hlavně na svou intuici, a pokud se ti něco nezdá, tak jeď.

ameliejulliette
3. črc 2011

@dilemma Držím palce a zkus se modlit místo toho "nedostat ms" tak "být těhotná" 😉 Myslím tím, aby ses soustředila na to pozitivní 😉

ameliejulliette
3. črc 2011

@zr.ska Látkové plenky víceméně nakupuju 😀 Ale už jsem jich pár i ušila (a jsem na sebe - totální začátečnici - hrdá, ale stejně to není pro mě to pravé, to jen tak z nouze... 🙂 ) Vypadjí jinak než ty čtverce, spíš jako jednorázovky, ale hezčí a eko 😉
@svija No já jsem zvědavá, jak se pochlapí ten náš kluk ušatý, se říká, že klukům to trvá dýl.. Ale zas částečně i bezplenkujeme a on si to dost dobře uvědomuje, že se mu chce čůrat a nebo hnedka když má mokro... Ale jak objeví nové věci, nebo třeba vidí televizi, tak je mu to šum a fuk, i kdyby měl v plíně bazén 😝 😀

ameliejulliette
3. črc 2011

@martinka87 😀

kleopatra35
3. črc 2011

@lenka5731 no...ona právě ta bolest je naprosto snesitelná, ale právě že vždy před MS mi to bolí a mám křeče uprostřed podpřišku, jako na děloze a teď mě to píchá na pravém vaječníku, přesně jako při ovulce...tak je mi to divné...nu uvidíme, asi počkám a pokud to do středy nepřejde a MS nepříjde, počůrám testíky a když ani tam se nedozvím něco pozitivního, tak naběhnu k lékařce...

terioza1
3. črc 2011

Ahojky holky, chtela bych vam vsem podekovat za obrovskou podporu, jsem rada, ze vas mam alespon takhle. I kdyz jsem to vedela jen asi 5dni, je to pro moji psychiku hrozny, ale snazim se s tim nejaky smirit. Moc vam vsem dekuju a jsme pripraveni se snazit pristi mesic.... V utery pro clostil a pak hura na snazeni a nohy nahoru... ted jsem to udelala poprve a povedlo se. Sice na chvilku, ale aspon vime, ze to jde. Diky moc vam vsem - vazim si toho.....

amallie
3. črc 2011

@kleopatra35 ja bych to nehrotila, ono lekari doporucuji pockat s testovanim az 14!!! Dni po vynechane MS, coz nikdo z nas nevydrzi 😀 Mudra ti beztak nic nerekne, cekej, kdyztak curej na testy, ale jestli mas pravidelnej cyklus a test je negativni, tak mas treba opozdenou ovulaci, nebo jen MS a tyhle krece jsou PMS, to muze byt i tak
No a nebo taky zarazeny prdy 😀 pardon, ale ty se daji splest dokonce s infarktem 😅 no a nebo jsi tehule tak kratce, ze to jeste neni na testu poznat

terioza1
3. črc 2011

@deyana prosim te, musim na nejaky vysetreni? Jako potom? Nebo je to vpohode, kdyz to bylo 4tt+2??? Ja nechci plasit nebo delat nejakou hysterku jeste vetsi, ale nerada bych neco zanedbala... nikdy jsem to nezazila a doufam, ze uz nezaziju... Tys byla na nejakem vysetreni? Nebo se to proste bere jako zpozdeni mesicky, i kdyz byly //?

terioza1
3. črc 2011

@deyana prosim te, musim na nejaky vysetreni? Jako potom? Nebo je to vpohode, kdyz to bylo 4tt+2??? Ja nechci plasit nebo delat nejakou hysterku jeste vetsi, ale nerada bych neco zanedbala... nikdy jsem to nezazila a doufam, ze uz nezaziju... Tys byla na nejakem vysetreni? Nebo se to proste bere jako zpozdeny mesicky, i kdyz byly //?

dilemma
3. črc 2011

@ameliejulliette ahoj no snazim s etak nejak porad v duchu samam sebe presvecovat ze to dobre dopande uz me tyden silene pali zaha pravidelne vecer a nic na to nepomaha az je mi z toho silene zle 🙄 tak mozna to neco znaci mozna ne nikdy nikdo nevi ale pokud pres tyden nedostanu MS tak pres vykend to zkusim znova test protoze to mam nepravidelne tak nevim kdy mam cekat a kdy ne🙂 tak uvidime co nam tyden prinese🙂 😀

elinor42
4. črc 2011

@zelinda No my sa tiež snažíme od októbra a zatiaľ stále nič. Už som z toho zúfalá a prestávam veriť, že sa to podarí. Ideme o týždeň na dovolenku, tak dúfam, že keď budeme bez stresov tak to vyjde. A konečne bude júl úspešný.

moncaka
autor
4. črc 2011

elinor42: uvidíš, že dovolenka vám prospěje a konečně to dopadne..jiné prostředí, jen vy dva, pohoda, klid.....držím pěsti!

eleonor
4. črc 2011

ahoj holky, tak jsem se stavila jen na jeden vzkaz. Včera večer jsem se vrátila z víkendu, kde jsem zaskakovala jako vedoucí na táboře u maličkých dětí a dneska ve už zase odjíždím směr Strážnice, Bílé Karpaty... vyrážíme na svátky pryč 🙂 takže se tady mějte pěkně 🙂

deyana
4. črc 2011

@terioza1 Protože je to brzo, tak nemusíš, ale jen pokud by jsi krvácela max 1-2 dny déle než normálně 😉 Jinak se to bere spíš jako normální MS, doktoři to ještě potratem nenazývají (prý). Já jsem tam jela, protože jak píšeš bolesti hrozný, k nevydržení, ale už se nedalo nic dělat, bylo to jasný, jediný co se mnou udělali, že mi nabrali krev na hcg, tam byla nízká hodnota, takže mi dr. řekla, že pokud to bude jen krvácení jako při MS, max. o den dva delší, nemám si dělat hlavu, pokud by to bylo dýl, zavolat a domluvit se, nebo případně přijít. Tak přeju ať nikam nemusíš, je lepší si to prodělat jen doma a nelítat někde po nemocnicích 😉

terioza1
4. črc 2011

@deyana dobre, dekuju za info... je to strasne silna ms.. snad to skonci brzy a muzeme se snazit dal... nechce se mi jeste litat po doktorech. Ale stejne zejtra musim pro clostil k dr, tak se na to rovnou muzu zeptat... A kdy se ti to stalo? Uz mam mimi nebo je to brzy od toho, co se ti to stalo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru