Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ivis85
12. črc 2011

@terioza1 když je čas a chuť, tak moc neřešim, jestli včera sexík byl či ne a hupsnem na to, ale kdy ž chuť nebo čas není, tak je to aspoň dobrýá útěcha, že budou lepší spermoníci 😀 (jsem asi alibista 😉 )

terioza1
12. črc 2011

@ivis85 jo taaak.. tak drzim pesticky, aby se zadarilo 🙂

purblanca
12. črc 2011

@ivis85 Aháá, tak už se v tom začínám mírně orientovat 🙂 Děkuji

S tím červnem sem teda nezapadám, protože jsme se "rozhodli" až teď, takže doberu poslední balení anti a začneme se snažit 😀 až v srpnu, ale snad vám to nevadí. Je to tu mezi váma fajn a ráda bych tady v té diskuzi zůstala 😉

kotatkoz
Autor odpověď smazal
Zobraz
zr.ska
12. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes neodolala a zkusila udělat test...9DPO a je pozitivní!!!!! A to jsem ho dělala teď z odpolední moči. Doufám, že to nebude jako minulý cyklus a tentokrát se náš drobek udrží 🙂 Druhá čárka se objevila v limitu a je krásně vidět, jsem tak šťastná!! 🙂

petss
12. črc 2011

@miselinka2 tak to je paráda 🙂 moc gratuluju 🙂

petss
12. črc 2011

@zr.ska gratuluju moc 🙂 to je krásný 🙂

moncicak.as
12. črc 2011

@zr.ska Velká gratulace!!! Tak ať se drobkovi u Tebe líbí a vydrží tam ještě nějakou dobu, stačí do 40.týdne 😀 😀 😀

zr.ska
12. črc 2011

@moncicak.as
@petss
Děkuju moc holky, snad se malýmu u mě zalíbilo a vydrží až do konce 🙂

lilin
12. črc 2011

@ivis85 no kde asi ... 😀 😀 😀 😀
já o tom snad najdu nějaký článek a pak to sem hodim... mě by to taky zajímalo jak to teda má být 😠
😀 😀 😀

marcelkap
12. črc 2011

@zr.ska Jee, krásnej testík, moc gratuluju...a závidim, ale jen v tom dobrým samozřejmě 🙂

Já teď čekám na mrchu...je mi jasný proč jí tak řikám. Když už má přijít, tak ať přijde co nejdřív, ať se můžem zase snažit a ať to neprotahuje. Po porodu jsem měla nejdelší cyklus 29, takže jí dávám poslední šanci 🙄

marcelkap
12. črc 2011

Omlouvám se za občasné pozdější aktualizování tabulky, ale když jeden den zapomenu, tak si to každá domyslíte, že jo? 😉 Trošku jí teď poupravuju jelikož se nám to tu začalo množit těhulkama, tak doufám, že se bude líbit 😉

lilin
12. črc 2011

Vznik a vývoj spermií

Pro správnou tvorbu a výživu spermií je nezbytná teplota ve varlatech asi o 1 °C nižší, než je teplota lidského těla. Varlata jsou tvořena systémem kanálků a specializovaných buněk, které je vystýlají a obklopují. Sertolliho buňky chrání vyvíjející se spermie a pečují o ně, Leydigovy buňky produkují mužský pohlavní hormon testosteron. Spermie se tvoří z nezralých zárodečných buněk od puberty po celou dobu dospělosti. Pod vlivem testosteronu, FSH a LH dochází k vývoji nezralé spermatické buňky přes několik stadií až po zralou buňku, zvanou spermatozoa. Ta potom postupuje kanálky nadvarlete a zde získává po 18 až 24 hodinách schopnost pohybu. Nakonec se zralá spermie dostává chámovodem do semenných váčků a zde čeká na ejakulaci. Celý tento proces trvá asi 72 dní.

@ivis85
hej tak kde se teda mršky asi schovávjí??? 😀 😀 tak a mám etrošku jasno....

@zr.ska to je krása!!! my chceme taký 😉 gratuluji

@marcelkap já mám tvoji tabulku moc ráda a nedám naní dopustit 😎

marcelkap
12. črc 2011

@lilin Jee, to potěší 😵

moncaka
autor
12. črc 2011

TĚHULKÁM táááááááákhle moc gratuluji a moc držím pěsti, aby vám to všem vyšlo. To jsou fakt super zprávičky!!!!! A vám ostatním ať to jde stejně tak dobře 😉

zr.ska
12. črc 2011

@marcelkap
@lilin
Děkujiiii 🙂

marcelkap
12. črc 2011

Já jsem teď jak na trní...žádný příznaky ničeho...možná jedině že jsem strašně rozežraná, ale to asi bude týdením pobytem u našich 😀 Ať ta mrcha už přijde co nejdřív jestli má přijít, ať se můžem zase snažit 🙄

miselinka2
12. črc 2011

@zr.ska gratulace at drží

jinka09
12. črc 2011

@zr.ska gratuluji, určitě to bude v pohodě, potřebuji pozitivní zprávy🙂, také se mi stalo to co tobě, navíc si mě ale nechali ještě 4 dny v nemocnici - a zbytečně, tím to bylo pro mě ještě horší☹, navíc se to dozvěděla celá rodina☹

d.h.86
12. črc 2011

@marcelkap tabulka je super,já jsu 7.dc
jinak těhulkám gratuluji

zr.ska
12. črc 2011

@jinka09 To je mi líto...je to smutný, když člověk už slaví a pak nic... ☹ Já jsem taky předtím hned skypovala s mamkou a říkala jí, že bude babička...tak snad jsem to jen o jeden cyklus netrefila 😀

moncaka
autor
12. črc 2011

@zr.ska jasně, teď už to bude jistota, moc držím pěsti!!!!

martinka87
12. črc 2011

Ahojky holky... To jsou bajecne zpravy!! 😉

@zr.ska moooooooc velika gratulace!!!!

zr.ska
12. črc 2011

Holky moc děkuju, jste uuuplně zlaté 🙂

jinka09
12. črc 2011

@zr.ska to je fakt super, ať se mimčo drží zuby nechty🙂. já jsem to měla už v květnu, pak jsem měla 1 cyklus počkat, další to nevyšlo a teď uvidíme . . . .a čtvrt roku je fuč☹
ale věřím, že třeba tentokrát už to také klapne🙂

moncaka
autor
12. črc 2011

@jinka09 určitě to klapne, též držím pěsti!!

jinka09
12. črc 2011

@moncaka a já taky, vám všem🙂

martinka87
12. črc 2011

@jinka09 presne tak,vse bude ok a doufam,ze to tady budeme psat vice a vice holkam!! 😉 ty gratulace me bavi 🙂

svija
12. črc 2011

@zr.ska - já taky moc gratuluju a ťukám na dřevo, ať se udrží 🙂 .

@marcelkap - já tabulku sleduju pravidelně, tak jsem ráda, že jí někdo vytvořil 🙂 .

zr.ska
12. črc 2011

@jinka09 Musíme tomu věřit 😉 Pozitivní myšlení a být v pohodě...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru