Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
12. črc 2011

Já taky moc ráda koukám do té tabulky, je moc pěkná, přehledná a je to děsně fajn, že člověk ví, že takových snažilek je víc a dodává to, aspoň teda mně, optimismus do žil 🙂

martinka87
12. črc 2011

@moncaka souhlasim 😉

jinka09
12. črc 2011

konečně jsem také v tabulce🙂, je fakt pěkná a přehledná🙂

moncaka
autor
12. črc 2011

A taky mi příjde děsně fajn si jen tak potlachat, poradit si, pobavit se....je to prostě fakt moc fajn..... 🙂

martinka87
12. črc 2011

Ono to resit jen s tema chlapama,tak z nas asi brzo zesilej 😉 a takhle je toho usetrime a spolu to probereme do nejmensich detailu 😉 parada...

moncaka
autor
12. črc 2011

@martinka87 jo, přesně tak, potlachat mezi sebou a s chlapama jen tak polehoučku, aby to pak v hlavě neměli jak v úlu 😀

martinka87
12. črc 2011

@moncaka joooojoooo 😉

Jdu do hajan,musim vstavat driv,pac zitra jedu do Pha busikem... Dobrou 😉

jinka09
12. črc 2011

taky jdu na kutě, dobrou noc

moncaka
autor
12. črc 2011

Holky, dobrou 🙂

marcelkap
12. črc 2011

Tyjo, celej měsíc jsem koukala do tabulky a záviděla těm, co jsou "navrcholu" - tzn. maj nejvíc DC, a teď jsem tam taky 😕 Jsem z toho tak nějak jakoby naštvaná...protože jsem si téměř 100% jistá, že mrcha přijde, tak ať to sakra neprotahuje.

moncaka
autor
12. črc 2011

@marcelkap a co když ne?? Držím pěsti, aby nepřišla!!!!

zelinda
12. črc 2011

zr.zka - gratuluju a držím palečky at se červena nedostaví jen tak dale

maxi.smile
13. črc 2011

Holky, vás dočítat, to je něco..no, vzala jsem to letem-světem...manža už zase odjel do práce a přijede v neděli dopoledne...už mi je po něm smutno..teď jsem se chytla s mámou...docela se těším, až bude konec léta a vrátím se s malou do Prahy a budu mít klid....máma je jedináček, a budete se mi asi smát, ale ona se fakt chová jak rozmazlenec..vše musí být po jejím, furt mě peskuje, komanduje..už jsem z toho tady unavená ☹ ☹ ☹

zr.ska
13. črc 2011

@maxi.smile Dobré ránko...to znám, mamka sice není jedináček, ale když jsem se k nim na jare na mesic vratila, tak jsem myslela, že přijdu o rozum. Nedalo se to vydržet, všechno jsem dělala jinak, takže špatně... 😠 Jinak mamka je zlatá, ale bydlet s ní pod jednou střechou už nedokážu... 😀 Chce to se nad to povznést a pokud možno to ignorovat 😉

philipa
13. črc 2011

@marcelkap tak to jsem cítila min.měsíc úplně stejně,tak dlouhej cyklus jsem ještě neměla. Taky jsem se už modlila at přijde a můžem začít na novo (zas se mi honily hlavou myšlenky aby bylo vše ok,nemusela třeba na vyvolávačku atd.) Tak nakonec přišla,ale kde se courala bůh ví 😀 Ale třeba to bude u tebě předzvěst něčeho milejšího,kdo ví. Tak tfuj tfuj 😉

philipa
13. črc 2011

@maxi.smile Taky se přidávám k zr.sce že bydlení s rodiči pod jednou střechou není to pravé ořechové. Mně stačí že přijedu k našim na víkend a už se těším v neděli domů 😀 A jestli se můžu zeptat cože tam musíš být až do konce léta a nejet do Prahy už dřív? Doudám,že sis manžela náležitě užila a využili jste naplno tvé plodné dny jak jsi psala 😀

philipa
13. črc 2011

@zr.ska blahopřeju ke krásným //. Tak at se mimčo drží zuby nehty 🙂

purblanca
13. črc 2011

@marcelkap kde je ta tvoje úžasná tabulka, jak na ni holky pějí chválu ? 🙂 Chci ji taky vidětttt 😉 Děkuji 🙂
Jinak hezké ránko všem 😵

ivis85
13. črc 2011

Ahoj holky
@lilin to jsem z toho jelen, zkoumat to nebudu, prostě dle chuti, ať tam rychlíci jsou nebo ne 😉
@zr.ska potichoučku gratuluju, držím palečky aby prcek byl trpělivej a čekal dokud nebude správný čas 🙂
@marcelkap tabulka je skvělá a snadno si doplníme +1 nebo +2, když máš v komentáři datum vytvoření takže v pohodě 😵 s MS, no uvidíme, jestli nejsi další na řadě s // když nemáš příznaky že by měla přijít, držím palce
@maxi.smile já mám bydlení s rodičema a babičkou (oddělené patra, vchody) relativně soukromí a moc si do ničeho nekecáme, ale chce to dávku trpělivosti - občas, doufám, že jste využili společné chvilky, hele a to si nemůžete udělat třeba týdení "dovču doma" v Praze?

Včera hlen, dnes bolesti v podbřišku, snad jsme v noci zasadili 😀

kive76
13. črc 2011

ahojky, můžu se přidat? mi teda zkoušíme přes 2roky a půl, ale už jsme konečně začli to po roce ,( kdy jsme byli v gennetu naposled ), řešit..takže zkoušíme přes IUIčko od června..

pravidelně všechny při snažení berete kyselinu listovou, nebo mamavit, nebo ty jiný vitamíny?

ivis85
13. črc 2011

teď jsem měla hroznou radost a slzu v oku, kolegyňka z dílny nám přišla oznámit, že je v 7 týdnu (netutlala to, musí jí dát trochu vyjímku z těžké práce) byla jsem tak na měkko, že jsem se bála, že tady ta moje kancelářská kolegyně na mě pozná, jak moc bych taky miminko chtěla ... 😅 kurňa, není tu smajlík co se směje a přitom brečí ... 😀

ivis85
13. črc 2011

@kive76 ahojky, jen se připoj, vítám tě, držím palce, aby to vyšlo

ivis85
13. črc 2011

@kive76 jo a snažíme se 2 cyklus a zatím neberu nic 😕

kive76
13. črc 2011

@ivis85 no já teda taky zatím nic nebaštím.. a díky za držení palce, též držím 🙂

miselinka2
13. črc 2011

@kive76 ahojik ja nebrala nic a hned první měsíc se zadařilo 🙂

kive76
13. črc 2011

@miselinka2 jéééé já tak závidím,,...že ti , a holkám tady to jde tak rychle..mi jsme podle všech vyšetřeních zdraví...a přesto to nejde...což já teda vůbec nechápu... ☹

d.h.86
13. črc 2011

tak jsu zde a opět ve fázi snažení,takže se v celku nic nestalo,jen jsem přes MS měla pocit,že to nemá cenu
ale včera jsme to probrali s manžílkem,ten jednoznačně druhé chce a já taky,přeci jen už beru ty homeopatika,dnes pujdu do města po obchudkách sama,tak se těším,chtěla bych nějaký pantoflíky a tričko,malýmu dokoupit něco k anrozkám a taky si chci zajít do lékárny-poro nějaký čajík,tak snad
strašn moc bych chtěla miminko

ivis85
13. črc 2011

@kive76 třeba je špatná poloha a nebo jsem slyšela názor (už jsem to tu kdysi psala, tak ve zkratce) kdy páru to dlouho nešlo, ovulace byla, ale tak strašně krátká, že jim to vyšlo, když si náhodně vzali dovolenou a pomilovali se ráno a né jako vždy večer. Možná bude takový problém?

@d.h.86 Vítám takový obrat 🙂 uvidíš, že to půjde lépe 😉

kive76
13. črc 2011

@ivis85 no já nevím...uvidíme jestli se zadaří aspon přes to IUičko...anebo pak holt budem muset do toho IVFka..

d.h.86
13. črc 2011

@ivis85 ani ne obrat,já prostě v období MS jsu náladová a měním rozhodnutí,manža si se mnou užívá 😀
ale mimčo chci,mociny,je mi jasný,že tu uvidím plno //čárek na testu a plno štastných lidí,ale přeji vám to a je mi jasný,že nám to jen tak asi nepujde,právě chci do té lékárny pro čajík a nějaké vitamínky asi,k těm homeopatikum,budu se ládovat vším možným,jen aby mimoušek si našel cestu k nám a tentokrát přirozenou cestu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru