Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

martinka87
15. črc 2011

Moncicak: jeeeee,to je skoda ☹ snad se brzy vse usadi a budete moci se sacit snazit...

My mame taky hypo a stale dodelavame okolo baraku,ale uz snad koncime,tak bychom dalsiho clena do rodiny zvladli... Ale nasetreno nemame nic ☹

jinka09
15. črc 2011

@kleopatra35 Ahoj, moc mě to mrzí, zažila jsem to také a není to opravdu lehké☹, ale snad se můžeme utěšovat tím, že jsme alespoň otěhotněli, že by to mělo jít . . . .
manžel má v neděli narozky, tak přemýšlím, jestli nezkusit testík zítra nebo v neděli, kdyby náhodou, byl by to krásný dárek🙂, ale příznaky tomu žádné nenasvědčují a navíc je stejně asi dost brzo☹

jaja.m
16. črc 2011

Ahojky,tak se chci jen pochlubit🙂Snad si pamatujete jak sem sem psala,že se snažíme s manželem o mimi první měsíc,dávno po vynechání MS a testy negativní?Tak včera na testu skoro neviditelnej dušík,dnes už silnější dušík🙂tak v pondělí jdu k doktorce🙂

jaja.m
16. črc 2011

Takže testy asi opravdu fungují,jenom jsem zřejmě měla pošouplou ovulku🙂

michelina1
16. črc 2011

@jessulka ahojky zlatí... Tak už jsem namalovaná a za ani ne třičtvrtě hodiny jdu šaškovat ke kadeřnici 😀... Můj skoro manžel ještě spí %-) no spíš jen leží - já nemohla vůbec ☹... Tak to budeme testíkovat spolu 🙂 strašně doufám, že najdeme obě // a budeme těhulkovat krásných 9 měsíců 🙂 to by bylo úžasné - byly bysme téměř stejně 🙂 no myslím, že máš slušně našlápnuto - ještě k těm všem příznakům únava - no to nebude z tlaku 😉... Zřejmě Ti příští týden budu moc psát "těhulko"... kéž by všechno takhle dopadlo 🙂... To bych si vlastně dnes mě bral přítel i s miminkem v bříšku 🙂 A cestovat takhle by bylo skvělé - úplně vidím, jak by se o mně skoromanžel staral 🙂 0🙂... Jessí jsi teď tady takový moje zlatíčko, moc s tebou chci těhulkovat 🙂... Jinal mě včera úplně přepadávaly chvílemi záchvaty hladu, ale jako fakt šílený 😀 a bradavky začaly bolet ještě o něco víc, tak se modlím aby to bylo mimi a ne poblázněný hormony 🙂 Zkoušela jsi třeba čípek??? Já včera - nic moc mi to neřekne, ale mám ho hodně nízko a dost tvrdý a úplně zavřený 🙂... Teším se až napíšeš 🙂

jessulka
16. črc 2011

Ahojky kočiččko, musím Ti napsat, jak dnes na Tebe moc myslím a tiše závidím. Ty budeš dnes středem pozornosti a budeš to nejkrásnější pod sluncem. Moc Ti přeji, aby vám vyšlo počasí, všechno vycházelo podle Tvého plánu a nic se nepokazilo. Také, aby jste s budoucím manžílkem vstopili co nejkrásněji do společného manželství a aby to první společné ANO, bylo tím nejkrásnějším slovem dnešního dne. Ty jsi také můj poklad a už se těším, až si zase nepíšeme. Dnes to moc nepřeháněj s pitím, není hezké, když je nevěsta opilá. A co když by jsi už byla třeba těhu 🙂 Aspoň si to víc užiješ, budeš mít oči na stopkách a všechno lépe vnímat. Kdepak vás oddávají a kde máte oslavu? Jsem duchem s Tebou a přeji Ti, aby váš svatební den byl pro všechny svatebčasny nezapomenutelným zážitkem. Proto Ti z celého štěstí přeji hodně krásných společných zítřků. Také už se moc těším, až napíšeš, jaké to všechno bylo.

jessulka
16. črc 2011

@michelina1 jessulka Ahojky kočiččko, musím Ti napsat, jak dnes na Tebe moc myslím a tiše závidím. Ty budeš dnes středem pozornosti a budeš to nejkrásnější pod sluncem. Moc Ti přeji, aby vám vyšlo počasí, všechno vycházelo podle Tvého plánu a nic se nepokazilo. Také, aby jste s budoucím manžílkem vstopili co nejkrásněji do společného manželství a aby to první společné ANO, bylo tím nejkrásnějším slovem dnešního dne. Ty jsi také můj poklad a už se těším, až si zase nepíšeme. Dnes to moc nepřeháněj s pitím, není hezké, když je nevěsta opilá. A co když by jsi už byla třeba těhu Aspoň si to víc užiješ, budeš mít oči na stopkách a všechno lépe vnímat. Kdepak vás oddávají a kde máte oslavu? Jsem duchem s Tebou a přeji Ti, aby váš svatební den byl pro všechny svatebčasny nezapomenutelným zážitkem. Proto Ti z celého štěstí přeji hodně krásných společných zítřků. Také už se moc těším, až napíšeš, jaké to všechno bylo.

jessulka
16. črc 2011

@michelina1 Bolí bradavky? To já ani moc nepociťuji, jen mi přijde, že mám nějak nalitý prsa, ale jestli to třeba nebude tím, jak furt něco užírám (je to fakt hrozný, já vidím jídlo a jdu hned ochutnat), do toho ta únava. Počkám s testováním na Tebe a pak si napíšeme, ju? Já bych to ale už viděla spíš na soukromé mejlíky, co ty na to? Čípek jsem nezkoušela, moc tuto metodu neznám, ale půjdu a zkusím, jaký je a pak Ti napíši. My dne máme oslavu maminky svátku. Včera jsem jí dělala ovocný dort a dopoledne namažu nějaké chlebíčky. Teď se jdu obléknout a musím sfouknot do města pro nějaký dárek. Měj se moc moc krásně a těším se, až napíšeš. Papa a nejkrásnější den :-*

maxi.smile
16. črc 2011

@jaja.m moc gratuluju!To jsou super zprávy, takhle po ránu číst...doufám, že mám taky pošouplou ovulku a že jí manža stihne 😀 Má dorazit zítra dopoledne 😀 Držím palce, aby se mimís krásně držel mamky a kontrola dopadla v pořádku! 🙂

maxi.smile
16. črc 2011

@michelina1 přeju pohádkovou svatbu 🙂 Dnes má být krásně, tak ať je celý den jedním z nejkrásnějších ve vašem životě! Hodně štěstí!!!!! 🙂 🙂 🙂

jinka09
16. črc 2011

@moncicak.as ahojky, k tomu tvému dilema - my jsme se s manžou chtěli začít snažit loni na podzim, ale pak mě povýšili v práci, tak jsem si řekla, že jim to nemůžu udělat, takže jsme to odložili, jenže pak ten potrat a v práci děsný, mám sice víc peněž, ale trávím tam mnohem víc času, je to velká zodpovědnost a stres☹, kdybych se mohla vrátit zpátky na ten podzim, tak neváhám a jdu do toho hned!!! Ale člověk nikdy neví, co bude!

@michelina1 také přeji krásně prožitý svatební den, i celý společný život! Ať se Vám daří všechno tak, jako to dnešní počasí

jinak ten test jsem si dnes ráno nedělala, mám strach, že bych z toho byla zklamaná☹

amj
16. črc 2011

@michelina1 přidávám se k přáním a přeju hodně sluníčka nejen po celý den, ale na celou cestu životem

moncaka
autor
16. črc 2011

@jaja.m Tak držím pěsti, aby to všechno dobře dopadlo!!!!

moncaka
autor
16. črc 2011

@michelina1 Nádhernou svatbu a do života jen to nejlepší!!!!

marcelkap
16. črc 2011

@michelina1 Taky se přidávám k přání toho nejkrásnějšího dne, pěkně si to užijte.

Jinak, včera večer dorazila mrška jedna toulavá 😒 NO nic, tak se do toho zase pustíme znova. 13.8. jedeme na takovou malinkatou dovču na zámek Štiřín, kde máme i noc v zámeckým hotelu v pokoji Deluxe (dostali jsme to jako dárek), tak to vycází, že bysme tam mohli třeba zase testíkovat, takže se do toho snaženíčka musíme tenhle měsíc pořádně opřít 😀

kleopatra35
16. črc 2011

@michelina1 též Ti přeji nádhernou svatbu a šťastně společné chvíle, dny, měsíce, roky....... 😎

d.h.86
16. črc 2011

ahoj,jak užíváte soboty?já zatim bez manžílka,ale za chvilku přijede,byl na tom srazu,tak jsem ho ještě včera řed odjezdem stihla znásilnit 😀 co kdyby náhodou,že?
jinak se večer chystáme u nás grilovat se známýma,ale malej má teplotky,včera dokonce 39,3,to neměl snad ani po operaci,ale myslíme,že je to k zoubkum,slintá a asi se prořezává,nejspíš špičák

jinka09
16. črc 2011

@d.h.86 já jsem celé dopoledne uklízela, vařila, pekla a teď začneme připravovat manžílkovu oslavu, taky se chystáme grilovat, doufám, že počasí vydrží!!!

jessulka
16. črc 2011

@michelina1 Ahoj kocicko,pisi z telefonu,tak se omlouvam,ze bez diakritiky. Uz se moc tesim,az mi napises,jaka byla svatba. Musim Ti napsat,ze jsem zkusila ten cipek. Je hrozne velkej,zavrenej a vsude kolem nej je takova mazlava bila zdrcla tekutina,ktera mi zustala na prste,kdyz jsem ho vyndala. Hrozne mne zarazilo,jak byl ten cipek velky,jakoby pres celou sirku. Tak by mne zajimalo,jestli to jsou nejake priznaky tehu. U nas se uz navsteva rozutekla domu,tak jsme s Milackem doma sami a premyslime,co budeme delat. Venku je krasne,tak na tebe moc vzpominam. Jsi urcite nejkrasnejsi pod sluncem. Uzivej zlaticko.

moncaka
autor
16. črc 2011

Tak my byli dneska na výletě a fakt jsem si to užili, počásko vyšlo, tak co víc si přát. Před chvílí jsme dorazili, dám sprchu a jdu se natáhnout, mám dost 🙂

moncaka
autor
16. črc 2011

@marcelkap No, to je ale potvůrka toulavá, jak si to představuje? Zbytečně akorát napíná!! Tak ale jak píšeš, další snaženíčko před vámi, tak držím pěsti, aby se potvůrka zatoulala na pár měsíců, resp. se ztratila na pár měsíců 😀 😀 😉

moncaka
autor
16. črc 2011

Holky, testíte vždy jen, když se vám MS zpozdí nebo někdy i dřív jen tak ze zvědavosti??

svija
16. črc 2011

@marcelkap - no tak konečně, že tě ale napínala 🙂

@michelina1 - taky přeju krásný svatební den a ještě hezčí společný život 🙂 . A snad už je mimi v bříšku 😉 .

@jaja.m - to je super, moc gratuluju a ať duch sílí 🙂 .

Já zas na 14 dní mizím z Prahy, tak se těším co tu potom bude za novinky.

jessulka
16. črc 2011

Já už se moc těším,až budu testovat. A také se modlím,aby MS nedorazila na pár měsiců 😉

amallie
16. črc 2011

Ahoj zensky, zdravim pri sobote, letmo ctu, ze se tu nekdo vdava, tak to byl dneska krasnej den 😉 slunicko, parada 😵 My si uzivame na chate, ale mala ma nejakou virozu, tak spis tak polehoucku. Ovulajda v nedohlednu, takze ani nijake extra snazeni neprobiha a v pondeli jdu k mudrovi poprosit o utros, aby se m trochu natahla lf, tak to pak snad uz dopadne, kez by!

kive76
17. črc 2011

@marcelkap ahojky, já to teda ještě nedostala, ale testík je negativní ☹ ☹ takže půjdem na 2.IUI

petss
17. črc 2011

tak už se konečně můžeme taky začít snažit... 🙂 dneska 5DC, takže za chvilku můžeme začít 🙂

martinka87
17. črc 2011

Dobre ranko...

Michelina: doufam,ze sv.den se krasne vydaril a take preji vse nej,nej,nej do spolecneho zivota...

Marcelka: Marcel,myslim ze to bylo od Tebe... Posles mi taky prosim recept na zhubnuti? 😉

My jsme byli vcera s manzilkem na jachte na Slapech a po celem odpo na slunicku jsem mela uzeh ☹ takze vecer v posteli s mokrym hadrem na hlave ☹((

jessulka
17. črc 2011

Dobre ranko,preji krasnou nedeli.

zr.ska
17. črc 2011

@michelina1 Přeji vše nej do společného života, už jsi Paní 😀 Doufám, že se svatba vydařila podle vašich představ a mimi si to třeba už užívalo s vámi 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru