Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

zr.ska
17. črc 2011

@moncaka Ahojky, já jsem testila i dřív a byl pozitivní 😉 nemohla jsem se dočkat, jsem hrozná netrpělivka 😀

maxi.smile
17. črc 2011

@moncaka já testila v den očekávané MS a krásné //, žádný duch 😉

amallie
17. črc 2011

Ja jsem pri Amalce testila den pred MS a vecer byla slaba carka a rano uz o dost silnejsi 😉 Tedka ale jak merim BT, tak to ani nepotrebuju, ms se ohlasi potvora vzdycky, aspon usetrim za testy

moncaka
autor
17. črc 2011

@zr.ska
@maxi.smile
mně jde totiž o to, že příští víkend jdeme na akci, kde se bude pít samozřejmě alkohol, a tak přemýšlím, zda den před akcí udělat test, abych věděla na čem jsem a případně nepopíjela alkohol už jako těhotná. Je to málo pravděpodobné, ale kdybych to zjistila pak, byla bych na sebe naštvaná....

d.h.86
17. črc 2011

michelina1,taky gratuluji a přeji šťastné kroky společnou cestou života
jinak nás trápí od pátka teplotky,malýmu lezou asi dva zuby naráz
jinak jsme včera grilovali a trochu popíjeli,jinak teda snaženíčko zstím každý den,ale uvidíme

michelina1
17. črc 2011

Holčičky hrozně moc vám všem děkuju... úplně mě to teď dojalo, takových krásných přání tady 🙂 díky :-* ...

moncaka
autor
17. črc 2011

@michelina1 no a tak jaká byla svatba? Vše vyšlo??

michelina1
17. črc 2011

@jessulka Ahojky zlatí... svatba byla nádherná 🙂 Líp bych si to ani nedovedla představit 🙂... Počasí ideální a hosté skvělí 🙂... No nateklá prsa a ten čípek, jak píšeš jsou podle mě na začátku těhu jedny z hlavních příznaků - taky ho mám hodně tvrdé a kolem hustý výtok... Tak snad to bude dobré a správné znamení 🙂... Věřím, že ano... Dneska po ránu jsem měla docela tlak na levém vaječníku, tak mě to potěšilo, jako další možný příznak 🙂... JJ je hezky, tak hurá někam na procházku 🙂... Já jdu asi ještě spát, šli jsme pozdě 🙂 Těším se až se ozveš 🙂 😉

michelina1
17. črc 2011

@moncaka svatba vyšla perfektně - hodím sem pak přímo fotečky 🙂... Děkuju za optání 🙂 😉... Dneska asi budu docela hotová... No a hlavně mi to pořád tak nějak nedochází ještě 😀

moncaka
autor
17. črc 2011

@michelina1 tak to je super, že vyšla perfektně!!! Počásko bylo úžasné, takže to k tomu jen přispělo. Takže gratuluji!!!! Jinak my nedávno oslavili 4leté výročí svatby a ještě mi to stále nedochází 🙂 Příjde mi to, jak kdybych se vdávala nedávno 🙂

michelina1
17. črc 2011

Tak tady jen pár foteček, co jsme měli na našem foťáku 🙂 je toho moc tak jsem něco malinko vybrala

moncaka
autor
17. črc 2011

@michelina1 Jůůůůůů, hezké, moc hezké, měla jsi nádhernou kytičku.......

amj
17. črc 2011

@michelina1 moc krásný fotečky!! doufám že jsi si to užila 😉

kleopatra35
17. črc 2011

nádherné fotky....a Ty??? jako nádherná princezna....ještě jednou moc gratuluji ke sňatku. 😉

amallie
17. črc 2011

@michelina1 krasa 😵

jessulka
17. črc 2011

@michelina1 Ahoj kocicko,jsem moc rada,ze jsi napsala. Take mne moc tesi,ze se vam svatebni den vydaril,hlavne,ze vam pocasi pralo,hoste byli spokojeni a vy dve hrdlicky jste si to mohly uzivat. Ja mam dnes prsa od rana pekne natekla,prijde mi,ze mam bradavky porad zdurele,ale neboli mne. Spala jsem dnes do pul 11,ostuda. Ta unava je na mne nejak znat. Tak snad to jsou ty spravne priznaky. Chut mam stale na vsechno. Na fotecky se uz moc tesim. Mej se krasne a tesim se,az napises.

moncaka
autor
17. črc 2011

Po čtyřech hodinách slunění doma - totálně spálená 😅

martinka87
17. črc 2011

Moncaka ja jsem radej jen na terase ve stinu 😉

moncaka
autor
17. črc 2011

@martinka87 tak to Ti jedině schvaluji, nebudeš úpět jako já dneska v noci...a ten obličej!!! Ten je fakt drsnej 😀

martinka87
17. črc 2011

@moncaka Ja mela uzeh vcera,dneska ho rada prenecham nekomu jinemu 😉

moncaka
autor
17. črc 2011

@martinka87 že bych byla na řadě?? 😀

martinka87
17. črc 2011

@moncaka snad ne 😉

moncaka
autor
17. črc 2011

@martinka87 no to doufám, měla jsem úpal, je to tak měsíc zpátky a celou noc jsem prozvracela, tak bych to nerada opakovala....jednou to stačilo 🙂

martinka87
17. črc 2011

@moncaka ja jsem teda zvraceni ustala,ale od 6 jsem mela mokrej hadr na hlave a vstala jsem az rano ☹

moncaka
autor
17. črc 2011

@martinka87 no to je fakt veselý ☹

zr.ska
17. črc 2011

Ahoj holky, jakpak jde snaženíčko? U nás se prďola zatím drží, musím to ale zaťukat 😉

moncaka
autor
17. črc 2011

@zr.ska jak jde či nejde snaženíčko zjistím až buď na konci července, tipuji nebo v polovině srpna....uvidíme, uvidíme. Tobě moc držím pěsti, aby se prďolka opravdu udržela a vše dobře dopadlo ;)

zr.ska
17. črc 2011

@moncaka děkujuuu... to čekání je děs viď 😒 taky držím moc moc palce 🙂 snad už tady brzy budeme mít všechny mimísky doma v náručí

moncaka
autor
17. črc 2011

@zr.ska jojo, nemám ráda čekání tak všeobecně, natož takovéto 🙂 ale nemyslím si, že bychom měli takové štěstí a hned se zadařilo🙂 JInak doufám, že ty už budeš mít, dle testů, mimiska za necelých 9 měsíců doma 😉

miselinka2
17. črc 2011

@zr.ska gratulace krásné zjištění // čárky co ? tak at se miminko drží já si také nic jiného ted nepřeju než aby vše bylo v pořádku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru